MENIU

GROŽIO PROCEDŪROS

PRP procedūros

Šiuolaikinės PRP procedūros – tai odos atnaujinimo terapija, kuri skaistina odą, gydo randelius po aknės, traumų ar operacijų, pagreitina žaizdų gijimą, sumažina alergines reakcijas, naikina raukšleles. PRP procedūrų metu naudojami paties paciento kraujo kūneliai (trombocitai), todėl gydymo metu išvengiama alerginės ar autoimuninės reakcijos. Procedūra trunka apie valandą laiko, o rezultatas matomas praėjus kelioms savaitėms po gydymo ir laikui bėgant ryškėja. Rekomenduojama procedūrą atlikti kelis kartus per metus. Gydytoja dermatologė konsultuoja, diagnozuoja ir gydo odos, plaukų ligas, atlieka jauninimo procedūras.

SVEIKA ODA - GERIAUSIA VIZITINĖ KORTELĖ.


Siūlomos procedūros


Odos atjauninimas su PRP (PRGF)

Kas yra natūrali atjauninanti PRP terapija?

PRP (angl. Platelet Rich Plasma – PRP) – tai plazma, kurioje trombocitų koncentracija daug didesnė nei įprastai kraujyje.

PRP odos atjauninimo terapija naudoja savus kraujo kūnelius – trombocitus. Trombocitų funkcija – stabdyti kraujavimą ir gydyti pažeistas kraujagysles, audinius ir ląsteles. Trombocituose yra augimo faktoriais vadinamų medžiagų, kurios suaktyvina ir atjaunina kūno ląsteles. Išsiskyrus šiems augimo faktoriams, skatinama kolageno gamyba ir naujų kapiliarų susidarymas odos atjauninimui.

Kokioms problemoms spręsti taikoma ir tinkama PRP terapija?

  • sprendžia senstančios odos (anti-ageing) problemas, itin rekomenduojama nuo 30-35 metų;
  • jaunina veido, kaklo, dekoltė, rankų odą, naikina raukšles, mažina odos nelygumus;
  • skatina odos mikrocirkuliaciją, oda tampa skaistesnė bei elastingesnė;
  • skaistina odą;
  • gydo randus po aknės, traumų;
  • plaukų slinkimui gydyti.

Ar PRP terapiją galima derinti su kitomis jauninančiomis procedūromis?

PRP terapiją galima derinti su odos užpildais, raumenų tonusą mažinančių preparatų injekcijomis, procedūromis lazeriu ir chirurginėmis operacijomis. Laikui bėgant PRP terapijos poveikis audiniams didėja, kai tuo tarpu naudojant įprastinius užpildus – mažėja.

Ar procedūra skausminga?

Procedūra nėra skausminga, nes prieš atliekant jauninamąsias injekcijas, veido oda padengiama vietiniu anestetiniu kremu, be to, procedūros metu naudojamos itin plonos japoniškos nanoadatos, todėl injekcijos yra mažiau skausmingos. Vis dėlto, skausmo pojūtis yra labai individualus ir jei oda yra ypač jautri, procedūros metu gali būti juntamas minimalus diskomfortas.

 

Trukmė: 01:30
Kaina: 180-300 €

Plaukų slinkimo gydymas

Sveiki, žvilgantys ir spindintys plaukai yra neatsiejama mūsų grožio dalis. Pagrindinės priežastys skatinančios plaukų slinkimą yra nuolatinis stresas, skydliaukės ligos, mažakraujystė. Taip pat vartojami medikamentai, sezoniškumas, genetika ir įvairios odos ligos, kurios taip pat daro įtaką plaukų slinkimui bei nuplikimui.

Mūsų klinikoje taikomos procedūros įvairioms plaukų slinkimo rūšims gydyti:

• Androgeniniam nuplikimui (t. y. vyriško tipo nuplikimui, kurį sąlygoja hormoniniai bei genetiniai veiksniai);
• Židininiam nuplikimui;
• Difuziniam nuplikimui, kuris atsiranda dėl nuolat jaučiamo streso, sezoniškumo, o moterims po gimdymo ir kt.;
• Plaukų slinkimo profilaktikai.

Plaukų slinkimo gydymui taikomos pačios efektyviausios priemonės. Kiekvienam pacientui gydymas paskiriamas individualiai. Gali būti taikoma mezoterapija arba PRP (trombocitais praturtintos plazmos) procedūros.

Mezoterapija – saugi ir efektyvi procedūra, padedanti sustabdyti plaukų slinkimą. Šios procedūros metu mikroinjekcijų pagalba į odą suleidžiamos biologiškai aktyvios medžiagos tokios, kaip vitaminai, aminorūgštys, mikroelementai, hialiurono rūgštis ir kt. Mezoterapija aktyvina galvos odos kraujotaką ir drėkinimą bei aprūpina plauką jo augimui reikalingomis medžiagomis. Taip pat tokia procedūra stiprina plaukų šaknis, stimuliuoja plaukų augimą, mažina plaukų slinkimą bei gerina odos būklę.

Ši procedūra atliekama bet kurio amžiaus vyrams ir moterims. Procedūrų skaičius priklauso nuo to, kiek yra pažeisti plaukai, kiek intensyviai pasireiškia jų slinkimas bei koks yra žmogaus amžius. Paprastai mezoterapijos procedūrų kursą sudaro 5 – 7 procedūros, kurios turi būti atliekamos, kas 7 – 10 dienų, o po to tęsiamas palaikomasis gydymas vieną kartą per 1 – 3 mėnesius pagal poreikį. 1 – 2 dienas po atliktos procedūros nerekomenduojama plauti galvos ir eiti į baseinus ar pirtis.

Taip pat klinikoje plaukų slinkimo gydymui atliekama ir PRP (trombocitais praturtintos plazmos, angl. Platelest rich plasma) procedūra. Pirmiausiai atliekama injekcija – tai trombocitais praturtinta kraujo plazma. Procedūros metu pacientui iš venos paimama 25 ml kraujo. Jis apie 5 minutes centrifūguojamas, kol gaunamas specialus trombocitų koncentratas. Šiame koncentrate trombocitų yra 8 kartus daugiau nei kraujyje. PRP procedūros metu trombocitai mikroinjekcijų pagalba suleidžiami į kalpo odą. Augimo faktorių savo sudėtyje turintys trombocitai turi labai teigiamą poveikį odos būklei, tuo pat metu skatinant plaukų augimą. PRP procedūrų skaičius yra individualus kiekvienam žmogui ir paskiriamas pagal kiekvieno paciento plaukų slinkimo intensyvumą bei kitus svarbius faktorius. Kai kuriais atvejais gali prireikti net ir kelių procedūrų. Procedūras rekomenduojama atlikti kas 3 mėnesius.

Trukmė: 00:30
Kaina: 180 - 300 €