MENIU
<br />
<b>Notice</b>: Undefined index: title_lt in <b>/home/aiklt/domains/aik.lt/public_html/views/page_header.php</b> on line <b>78</b><br />

GROŽIO PROCEDŪROS

Beadatinė mezoterapija kūnui

Klientų pamėgta beadatinė mezoterapija kūnui – tai netradicinė medicinos metodika, kurios esmė yra specialių kokteilių, t. y. mikroskopinių dozių įvedimas į įvairias kūno vietas, kurioms reikalingas gydymas. Beadatinė mezoterapija (neinjekcinė mezoterapija) naudoja kombinuotą terapiją. Šis metodas vienu metu veikia ultragarso bangomis ir impulsine elektroterapine stimuliacija. Minėtasis mechanizmas naudoja aktyvią transderminę terapinę sistemą, kurią sudaro konkrečios gydomosios medžiagos įvedimas į organizmą per epidermio ir dermos sluoksnius, kartu naudojant sonoterapiją (fonoforezę) su elektriniu impulsu.


Siūlomos procedūros


STANGRINAMOJI PROCEDŪRA

Odos stangrumą ir elastingumą lemia kolageno ir elastino skaidulos, esančios jungiamajame audinyje. Senstant odai šios skaidulos yra pažeidžiamos įvairių išorinių ir vidinių veiksnių. Todėl sumažėja odos elastingumas, ji suglemba ir susiraukšlėja. 

F-DMAE kokteilio formulėje esantis norcholinas pradėtas vartoti išoriškai, siekiant patempiamojo poveikio.Tai natūralus junginys, esantis mūsų kūne. DMAE kokteilio dėka mažėja smulkios ir gilios raukšlės, stimuliuojama I tipo kolageno sintezė, stangrėja oda, atsistato odos struktūra. Jis veikia greitai, o poveikis išlieka ilgai.

Zonos:

 • Pilvas
 • Šlaunys
 • Sėdmenys
Trukmė: 00:30 - 01:00
Kaina: 25-70 €

KŪNO DRENAVIMO PROCEDŪRA

Limfos sistema užtikrina mūsų kūno skysčių palaikymo balansą bei saugo imuninę sistemą. Jei ji veikia neteisingai, audiniuose kaupiasi skysčiai sukeldami cirkuliacijos pakitimus ir edemas. Būtent skysčių audiniuose susikaupimas yra pagrindinė pakitusios figūros priežastis.

Kokteilio F-MAGISTRAL sudėtyje yra medžiagos, efektyviai veikiančios kraujotakos ir limfotakos sistemas. Bioflavanoidas rutinas (vitaminas P) turi antioksidacinį ir antiuždegiminį poveikį, stiprina kraujagysles, mažina kraujavimą. Kumarinas aktyvina mikrocirkuliaciją, veikia prieš kraujo krešėjimą, gerina kraujo pratekėjimą. Barkūno ir artišoko ekstraktai šalina susikaupusius skysčius, kartu ir toksinus, mažina apimtis ir sunkių kojų pojūtį. Kokteilis F-MAGISTRAL drenuoja, šalina toksinus, gerina kraujo ir limfos tekėjimą, taip pat veikia prieš celiulitą, drėkina, regeneruoja ir stangrina odą.

Zonos:

 • Pilvas
 • Šlaunys
 • Sėdmenys
 • Blauzdos
Trukmė: 00:30 - 01:00
Kaina: 25-70 €

LIEKNINAMOJI PROCEDŪRA

F-XBC kūno kokteilis yra pagrindinė procedūra, kad būtų pasiektos tobulos kūno linijos. Šio kokteilio veiklioji medžiaga barkūno ekstraktas stiprina kraujagysles, kad būtų sumažinta apelsino žievelės oda,artišoko ir ginkmedžio ekstraktai šalina susikaupusius skysčius kartu ir toksinus, mažina apimtis ir sunkių kojų pojūtį, azijinės centelės ekstraktas stangrina odą ir taip išvengiama odos suglebimo, kuomet mažėja kūno apimtys. F-XBC kūno kokteilis kovoja prieš susikaupusius riebalus ir skatina ląsteles deginti riebalus.

Zonos:

 • Pilvas
 • Šlaunys
 • Sėdmenys

 

Trukmė: 00:30 - 01:00
Kaina: 25-70 €

STRIJŲ KOREKCIJOS PROCEDŪRA

Strijos – tai siauri rausvos,šviesiai ar melsvai rasuvos spalvos ruoželiai odoje. Strijų gali būti bet kur kūne, ten kur tempiasi oda; dažiausiai jų būna krūtų, pilvo, sėdmenų, šlaunų srityse. Didžiausias pavojus atsirasti strijoms yra nėštumo, brendimo ir svorio kitimo laikotrapiai. Šiais gyvenimo periodais susilpnėja odos jungiamasis audinys, sumažėja elastingumas, odai reikia daugiau maistinių medžiagų. Organizme vykstantys pokyčiai veikia elastines skaidulas, jos deformuojasi ir odos paviršiuje atsiranda į randus panašūs rausvi dryžiai, kurie ilgainiui tampa perlo baltumo spalvos.

Strijos labai dažna estetinė problema. Kaip galime pageinti odos būklę ir išvaizdą esant šiai problemai? Vienas iš modernių,tačiau itin efektyvių metodų yra adatinio volelio procedūros su specialios paskirties mezoterapniu organiniu siliciu.

 • F-SILORG 5% kokteilis, tai organinis silicis, kuris yra tirpus vandenyje ir biologiškai aktyvus, turi daugiapusį poveikį (restruktūrizacinis efektas, prevencija, apsauga, atstatymas, metabolizmo stimuliacija) ir taip pat yra puikiai toleruojamas odos (netoksiškas ir nealergiškas). Visapusiškai padeda atstatyti ir sustiprinti jungiamąjį audinį, kolageno ir elastino skaidulas. Stipraus odą patempiamojo ir drėkinamojo poveikio. Silicis taip pat žinomas dėl antioksidacinio aktyvumo ir odos apsaugos nuo senėjimo.
 • Procedūrai naudojamas adatinis volelis* 2.0 mm gylio adatėlėmis. Tokio gylio adatėlės pasiekia dermą, joje daro mikropažeidimus, dėl ko stimuliuojamas kolaeno augimas. 

Zonos:

 • Krūtinė
 • Pilvas
 • Kojos

 Rekomendacijos: procedūrą kartoti kas 10 dienų, kol matomas odos pagerėjimas. Vėliau procedūras galima atlikti rečiau, t.y. 1-2 kartus per mėnesį. Rekomenduojama nuo 5 iki 10 procedūrų kursas. 

* adatinis volelis perkamas papildomai

Trukmė: 00:30 - 01:00
Kaina: 25-70 €

CELIULITĄ GYDANTI PROCEDŪRA

Celiulitas – tai jungiamųjų odos audinių pakitimai, lėtinis puraus audinio uždegimas, skatinantis poodinių riebalų kaupimąsi,  pasireiškiantis nelygia, grublėta oda, primenančią apelsino žievelę.

F-CENTELIX kokteilis stimuliuoja kolageno sintezę, veikia kraujagyslių tonusą, slopina uždegiminius procesus odoje. Koktelio sudetyje esantys azijinių centelių triterpenai, gerina jungiamojo audinio vientisumą. Centelės sustiptina kapiliarus ir venas, užtikrina geresnę kraujotaką, taip pat sustabdo skaidulų, kuriose įstringa riebalų ląstelės, formavimąsi (celiulito atveju) ir pagerina jungiamojo audinio lankstumą. Pūslėtieji guveiniai slopina uždegiminius procesus, padidina odos elastingumą, taip apsaugant odą nuo senėjimo.

Gali būti veikiamos šios zonos:

 • Pilvas
 • Šlaunys
 • Sėdmenys
Trukmė: 00:30 - 01:00
Kaina: 25-70 €