MENIU

GROŽIO PROCEDŪROS

Kobido imperatoriškasis masažas

Kobido masažas atsirado prieš 540 metų Japonijoje. Šis gydymo metodas, kuris pagaliau pasiekė ir mus, iki šiol sulaukia daug dėmesio dėl teikiamos ypatingos naudos. Specialistai teigia, kad Kobido masažas yra gydymo rūšis, kuriai neprilygsta jokios tradicinės veido procedūros, o gaunami rezultatai stulbinantys.

Kobido Veido masažas net ir dėl plastinės chirurgijos pamišusiame Holivude, pastaruoju metu vertinamas labiau nei grožio injekcijos ar chirurginė intervencija.

Japoniškas kobido masažas lėtina senėjimą ir turi "lifting" poveikį.

 

 


Siūlomos procedūros


Kobido imperatoriškasis masažas

Kobido veido masažo eiga ir teikiama nauda organizmui: 

  • Procedūros metu masažuojami kaklo, veido ir galvos raumenys, pirštų galiukais stimuliuojami veido taškai. Taip pagerinami gyvybinės energijos srautai, subalansuojama kūno ir emocijų pusiausvyra, odos ląstelės geriau aprūpinamos deguonimi, dėl to oda atsigauna ir atjaunėja.
  • Šio veido masažo judesiai paprasti, bet labai veiksmingi, apimantys meridianus, akupunktūros taškus ir limfos drenavimą.
  • Judesių eiliškumą masažo metu parenka pats meistras, todėl kiekvienas masažas vis kitoks, nes kiekvienas masažuotojas procedūrą atlieka savaip.
  • Manoma, jog Kobido veido masažas yra vienas veiksmingiausių natūralių metodų, skirtų odos būklei pagerinti ir senėjimo procesui sulėtinti.
  • Procedūros pabaigoje ant veido užtepama individualiai parinkta kosmetinė kaukė – mimikos raukšlių mažinimui, veido riebalinių sankaupų korekcijai, veido odos stangrinimui ar giluminiam odos drėkinimui, ir atliekamas atpalaiduojantis plaštakų masažas.

Kobido – tai daugiau nei veido odos grožio procedūra, tuo pat metu tai ir gaivinamoji procedūra, kuri atpalaiduoja ir maloniai nuteikia ne tik kūną, bet ir sielą.

Reguliariai taikant šį japonišką terapinį veido masažą, Jūsų oda, be jokių abejonių, taps lygesnė, stangresnė ir skaistesnė.

 

Trukmė: 01:00 - 02:00
Kaina: 35-49 €