Kobido masažas

Lengvas, švelnus ir greitas, stiprus ir energingas, paprastas ir kartu sudėtingas, vos juntamas ir kartu galingas veidą atjauninantis masažas. Šis masažas yra kaip nechirurginė veido odos pakėlimo procedūra.

kobido masazasKobido masažas atsirado prieš 540 metų Japonijoje. Specialistai teigia, kad Kobido masažas yra gydymo rūšis, kuriai neprilygsta jokios tradicinės veido procedūros, o gaunami rezultatai stulbinantys.

Paslaugos

Kobido masažas

Kobido veido masažo eiga ir teikiama nauda organizmui: 

  • Procedūros metu masažuojami kaklo, veido ir galvos raumenys, pirštų galiukais stimuliuojami veido taškai. Taip pagerinami gyvybinės energijos srautai, subalansuojama kūno ir emocijų pusiausvyra, odos ląstelės geriau aprūpinamos deguonimi, dėl to oda atsigauna ir atjaunėja.
  • Šio veido masažo judesiai paprasti, bet labai veiksmingi, apimantys meridianus, akupunktūros taškus ir limfos drenavimą.
  • Judesių eiliškumą masažo metu parenka pats meistras, todėl kiekvienas masažas vis kitoks, nes kiekvienas masažuotojas procedūrą atlieka savaip.
  • Manoma, jog Kobido veido masažas yra vienas veiksmingiausių natūralių metodų, skirtų odos būklei pagerinti ir senėjimo procesui sulėtinti.
  • Procedūros pabaigoje ant veido užtepama individualiai parinkta kosmetinė kaukė – mimikos raukšlių mažinimui, veido riebalinių sankaupų korekcijai, veido odos stangrinimui ar giluminiam odos drėkinimui, ir atliekamas atpalaiduojantis plaštakų masažas.

 

Paslaugos trukmė: 1 - 1 val. 30 min.
Paslaugos kaina: 0 - 0 €

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 8 45 509 509

Pacientų atsiliepimai