MENIU
<br />
<b>Notice</b>: Undefined index: title_lt in <b>/home/aiklt/domains/aik.lt/public_html/views/page_header.php</b> on line <b>78</b><br />

GROŽIO PROCEDŪROS

Lieknėjimo procedūros ir celiulito gydymas

Šiuolaikinės aparatinės lieknėjimo procedūros ir celiulito gydymas. Novatoriškos grožio technologijos užtikrina veiksmingą ir ilgalaikį rezultatą, padeda mažinti kūno apimtis, stangrina odą, mažina celiulito sukeliamus nelygumus. Procedūros yra neskausmingos, trunka nuo penkiolikos minučių iki valandos. Ilgametė klinikos specialistų patirtis leidžia objektyviai įvertinti situaciją ir parinkti klientui tinkamiausią procedūrą, puoselėti kūno linijas ir rūpintis odos grožiu.


Siūlomos procedūros


KŪNO APIMČIŲ FORMAVIMAS LIPOLITINIU LAZERIU

Adipolight - tai novatoriška grožio technologija, kuri remiasi žemo lygio lazeriniu diodu su lipolitiniu efektu, kuris yra labai veiksmingas lokalaus nutukimo problemų gydymui. Adipolight lipolitinis lazeris stimuliuoja fiziologinius riebalų skaidymo procesus. Sumažėjus riebalinei ląstelei, mažėja kūno apimtys. Per vieną procedūrą kūno apimtys sumažėja nuo 3 cm iki 5 cm.

Tai neinvazinė technologija, kurios metu nepažeidžiamas odos vientisumas, nejaučiamas skausmas, tačiau rezultatai ilgalaikiai ir pastebimi jau po pirmos procedūros. Rekomenduojamas kursas nuo 6 iki 12 seansų. Norint pasiekti geresnių rezultatų lipolitinio lazerio procedūras rekomenduojame derinti su radijo dažnio termoliftingo, beadatinės mezoterapijos arba dermomasažinio vakuumo procedūromis. Derinant kartu su mitybos planu ir fiziniu aktyvumu rezultatai būna dar geresni ir išlieka ilgiau.

Zonos, kurios gali būti veikiamos lazerio:

 • Veido ovalas

 • Dvigubas pagurklis

 • Rankos

 • Nugara

 • Pilvas

 • Šlaunys

 • Blauzdos

Trukmė: 00:15 - 00:45
Kaina: 30-70 €

CELIULITO GYDYMAS IR STRIJŲ ŠALINIMAS RADIJO DAŽNIO TERMOLIFTINGU

Radijo dažnio termoliftingo procedūros metu šildomi gilieji dermos sluoksniai, taip veikiant riebalinį audinį ir kolageną. Šiluma padeda įsiskverbti veikliosioms medžiagoms ( procedūros metu naudojamai emulsijai) į ląsteles,  taip suaktyvindama riebalinio sluoksnio metabolizmą bet kurioje kūno srityje. Atlikti tyrimai įrodė, kad sukurta technologija, kurioje pritaikant radiodažnio energiją dermai ir poodiniams sluoksniams galima apsaugoti epidermį ir kovoti su odos senėjimu ir celiulitu. Procedūros metu mažeja riebalinis sluoksnis, skatinama odos kolageno gamyba, atstatoma odos stuktūra. Pastebimai mažėja apimtys, stangrėja oda, mažėja celiulito nelygumai.

Procedūra yra maloni ir neskausminga, o efektas pastebimas jau po pirmos procedūros. Rekomenduojamas kursas nuo 6 iki 12 seansų. Radijodažnio termoliftinga kartu su neinvazinė mezoterapija galima derinti su kitomis procedūromis: lipolitiniu lazeriu,dermomasažiniu vakuumu.

Zonos kurios gali buti veikiamos RF:

 •  Veido ovalas
 •  Dvigubas smakras
 •  Rankos
 •  Pilvas
 •  Nugara
 •  Sėdmenys
 •  Šlaunys
 •  Blauzdos
Trukmė: 00:15 - 00:30
Kaina: 15-30 €

CELIULITO GYDYMAS IR STRIJŲ ŠALINIMAS DERMOMASAŽINIU VAKUUMU

Dermomasažinis vakuumas - tai modernus prietaisas vakuuminiam kūno masažui atlikti. Šis metodas atrastas ieškant efektyvaus poveikio randų bei jungiamojo audinio pakitimams koreguoti. Tyrimai parodė, kad efektyviausias būdas geriems rezultatams pasiekti yra aktyvus odos ir poodinių audinių masažas.Tokio veikimo principo dermomasažinis vakuumas veikia odą ir poodinį riebalų sluoksnį.  Šiuo aparatu atliekamų procedūrų rezultatas yra celiulito mažėjimas, nes stimuliuojama kraujotaka ir limfotaka, gerinamas toksinų šalinimas, mažinama riebalinio audinio apimtis, ir pastebimai mažėja kūno apimtys. Randai ir strijos tampa mažiau matomi. 

Procedūra yra visiškai neinvazinė ir saugi, palaiko natūralius organizmo procesus. Be to, ši procedūra skatina endorfinų - „laimės hormonų“ gamybą, kurie padeda ne tik atsipalaiduoti, bet ir pailsėti. Masažas atliekamas naudojant specialius anticeliulitinio, modeliuojamojo ar regeneruojamojo poveikio produktus. Ši procedūra yra pripažinta geriausia neinvazine procedūra kūno formų korekcijai ir celiulitui mažinti.

Procedūras rekomenduojama atlikti kartą per savaitę. Dažniausiai rekomenduojama atlikti 10 procedūrų kursą. Palaikomosios procedūros atliekamos po vieną procedūrą per mėnesį

Zonos, kurios gali būti veikiamos dermomasažinio vakuumo:

 • Pilvas
 • Sėdmenys
 • Šlaunys
 • Blauzdos

 

Trukmė: 00:15
Kaina: 15 €

KONSULTACIJA , PROCEDŪRŲ PARINKIMAS, LIEKNĖJIMO PROGRAMOS SUDARYMAS

Sukaupta kompetencija ir patirtis leidžia dalintis vertingais patarimais ir pastebėjimais, atrastais sprendimais bei padėti klientams puoselėti kūno linijas ir odos grožį. Parinksime jums tinkamiausias lieknėjimo, celiulito gydymo ir strijų šalinimo programas, išmatuosime kūno apimtis ir nustatysime celiulito stadiją.

 

Trukmė: 00:15
Kaina: 10 €