MENIU
<br />
<b>Notice</b>:  Undefined index: title_lt in <b>/home/aiklt/domains/aik.lt/public_html/views/page_header.php</b> on line <b>78</b><br />

GROŽIO PROCEDŪROS

SOTHYS procedūros ir kosmetika

Puoselėjančios SOTHYS procedūros visapusiškai odos priežiūrai. Tarptautinį pripažinimą pelniusios priemonės rūpinasi klientų oda, padeda efektyviai spręsti odos problemas ir siūlo ilgalaikius rezultatus. SOTHYS kosmetika atitinka griežtus kokybės reikalavimus, minimalus konservantų kiekis užtikrina maksimalų saugumą ir visapusišką priemonės toleravimą. SOTHYS procedūros gali būti atliekamos tiek vyrams, tiek moterims, priemonės tinka įvairių tipų odai.


SOTHYS, viena žymiausių profesionalios kosmetikos gamintojų, buvo įkurta 1946m. Nuo pat įsikūrimo SOTHYS kompanija savo produktus gamino išskirtinai profesionalių kosmetikių sektoriui. SOTHYS įkūrė 15 tūkstančių salonų 100 šalių, kur atliekamos ypatingos procedūros, paremtos naujausiomis technologijomis, derinamos su išskirtine Rytų ir Vakarų masažo technika „Digi-estetique®“ besiremiančia veido ir kūno puoselėjimo metodika.

Mokslinių tyrimų ir naujų produktų kūrimo SOTHYS laboratorija nuolat tikrina produkcijos poveikį, taip užtikrindama nepriekaištingą kosmetikos gaminių kokybę. SOTHYS odos priežiūros priemonių gamybai taikomi patys griežčiausi kosmetikos priemonių gamybos standartai. Kosmetikos gaminių sudėtyje mažiausias įmanomas kiekis konservantų, taip siekiant kuo aukštesnio tolerancijos ir saugumo lygio: SOTHYS produktų nekenksmingumas įrodytas moksliškai bei pagrįstas nepriklausomų toksikologų, kuriami kontroliuojamoje aplinkoje, atitinka geros gamybos praktikos principus, OHSAS 18001 ir ISO 9001standartus.

Sinergija pagrįstos grožio programos: rafinuotos procedūros papildomos ypač veiksmingomis namuose naudoti skirtomis priežiūros priemonėmis. Taip užtikrinami optimalūs rezultatai, didesnis pasitenkinimas ir gera savijauta.

SOTHYS – tai puoselėjantis grožis, europietiška kokybė, gamtos dovanos, rafinuoti kvapai su nuoširdžiais linkėjimais iš Prancūzijos!


Siūlomos procedūros


SOTHYS ENERGIZUOJANTI INTENSYVI PROCEDŪRA SU SIBIRO ŽENŠENIU

Energizuojančios Sothys procedūros sukūrimą įkvėpė veido refleksologija. Unikalūs procedūros judesiai atliekami spaudžiant specifines veido zonas taip skatinant energijos priplūdimą, odos gyvybingumą ir jos spindesį. 100% pasitenkinimas švytinčia veido odos spalva ir skaistumu, 25% padidėjęs odos glotnumas.

Pagrindinis energizuojančios procedūros ingridientas - Sibiro ženšenis, dar žinomas kaip paslaptingasis Rusijos augalas. Tai - jaunystės šaknis, pasižyminti adaptogeninėmis savybėmis, kurios leidžia produktams odą veikti prisitaikant prie jos poreikių. Po ilgai trukusių tyrimų rezultatai parodė, jog Sibiro ženšenio ištrauka geba daryti įtaką genams, susijusiems su odos kokybe ir atsparumu.

Kodėl reikalinga energizuojanti procedūra su Sibiro ženšeniu?

Nuolatinis skubėjimas, stresas, nepalankios aplinkos sąlygos mažina odos elastingumą, keičia pigmentaciją ir lėtina regeneracijos procesus. Oda suplonėja ir papilkėja. Tai ypač pastebima patamsėjusiuose paakiuose. Be to nuolat skubant neretai pamirštame pilnavertę kasdienę odos priežiūrą. Tikėtina, kad per krūvą darbų nė neprisimename, jog reikia nusivalyti makiažą, leisti odai kvėpuoti. Ką jau kalbėti apie reguliarų kaukių ar šveitiklių naudojimą... Būtent dėl šių priežasčių mes rekomenduojame išbandyti Sothys energizuojančią procedūrą su Sibiro ženšeniu, po kuriuos veidas pašviesėja, išryškėja. Atskleidžiamas natūralus grožis. Jau po pirmosios procedūros veide pastebimas nuovargio sumažėjimas.

Procedūros eiga:

1 etapas – Odos nuvalymas ir paruošimas pagal „Digi-Esthétique®“ metodiką (nušveičiami ir pašalinami visi odos nešvarumai, oda paruošiama spuogelių naikinimui ir intensyvios procedūros priemonėms įsisavinti)

2 etapas – Sibiro ženšenio koncentratas + specialūs energizuojančios procedūros judesiai (apsaugomos mitochondrijos, aktyvinamas ląstelių atsinaujinimas, kovojama su oksidaciniu poveikiu, optimizuojamas odos energijos rezervas)

3 etapas – Energijos subalansavimas + modeliuojantys „Digi-Esthétique®“ judesiai (didinama natūrali baktericidinė peptidų sintezė, išsaugoma ląstelių energija, veikiami odos atsparumą nulemiantys genai)

4 etapas – Dviguba energizuojanti ir odos būklę gerinanti kaukė pagal „Digi-Esthétique®“ metodiką (skatinama ATP gamyba, drėkinamas epidermis, optimizuojamas odos energijos rezervas, didinamas odos švytėjimas)

5 etapas – Užbaigimas (akimirksniu stangrinama ir glotninama veido odą, optimizuojamas odos energijos rezervas, veikiami odos atsparumą nulemiantys genai)

Procedūrų dažnumas: Kaip stimuliuojanti, ši procedūra puikia tinka prieš drėkinamųjų arba senėjimą mažinančių intensyvų 3 procedūrų kursą  (atliekant 1 procedūrą per savaitę) arba reguliariai - 1 procedūra per mėnesį

Odos tipas: Universali procedūra, tinkanti visiems odos tipams, bet kokio amžiaus

Trukmė: 01:30
Kaina: 60 €

INTENSYVIAI DRĖKINANTI HYDRA3HA PROCEDŪRA VEIDUI

Ši naujoji Sothys procedūra – tvirta techninės pažangos ir jutiminių malonumų sąjunga, apimanti itin švelnias tekstūras bei aukštos kokybės veikliąsias medžiagas. Skirta gerai odos savijautai ir absoliučiam odos drėkinimo pojūčiui!

Tai visiškai naujas požiūris į hialurono rūgštį, kurios išskiriamos trys formos:

1. Didelio molekulinio svorio hialurono rūgštis – vandens rezervuaras odos paviršiuje

2. Mažo molekulinio svorio hialurono rūgštis – palaiko epidermio kamieninių ląstelių gebėjimą dalytis, atsinaujinti ir diferencijuotis į specializuotas ląsteles

3. B1055 – išskirtinis patentuotas Sothys 1055 baravykų ekstraktas, kuris kaip įrodyta, yra natūralus odos hialurono rūgšties stimuliatorius, atkuriantis odos drėkinimo „atmintį“ bei skatinantis mūsų odą pačią gaminti hialurono rūgštį ir taip sukelti priešraukšlinį poveikį 

Kodėl reikalinga drėkinamoji procedūra su hialurono rūgštimi?

Drėkinimas – esminis veido odos priežiūros etapas, kad ši nuolatos atrodytų sveika, stangri, būtų švelni ir odos senėjimo procesai būtų maksimaliai atitolinti. Hialurono rūgštis šiuo metu yra vienas stipriausių profesionalios priežiūros drėkiklių, kuris taip intensyviai gerina odos turgorą, tonusą, o tai vizualiai jaunina odą. Jau po pirmosios procedūros jaučiamas 71% stipresnis drėkinimas ir visiškas odos komfortas!

Procedūros eiga:

1 etapas – odos valymas (paruošiama oda procedūrai)

2 etapas – šveitimas enziminiu geliu pagal „Digi-Esthétique®“ metodiką (fermentų dėka švelniai nušveičiama oda, pašalinami visi nešvarumai)

3 etapas – odos struktūrą keičiantis/praturtinantis serumas (odai akimirksniu suteikiamas komforto pojūtis, elastingumas, užpildomi tarpląsteliniai tarpai, stiprinamas apsauginis odos barjeras)

4 etapas – intensyviai drėkinanti gelinė kaukė + specialūs drėkinimo procedūros judesiai (drėkina ir ramina odą, stiprina epidermio regeneraciją ir storina jį)

5 etapas – modeliuojanti kaukė pagal „Digi-Esthétique®“ metodiką (neutralizuoja laisvuosius radikalus, aktyvina dermos ir epidermio hialurono rūgšties sintezę, atnaujina odos drėkinimo „atmintį“, palaiko odos drėgmės balansą ir saugo nuo išsausėjimo)

6 etapas – nulupama putlinanti kaukė pagal „Digi-Esthétique®“ metodiką (maitina ir minkština odą omega 6 ir 9 riebiosiomis rūgštimis)

7 etapas – glotninantis serumas (akimirksniu drėkina, glotnina ir ramina odą, suteikia jai elastingumo)

Procedūrų dažnumas: 1-2 procedūros per mėnesį. Geriausias poveikis atliekant 3 procedūrų kursą

Odos tipas: Procedūra ir priemonės tinkamos visiems odos tipams, ypač dehidratuotai, suglebusiai odai

 

KOSMETIKA NAMUOSE

Procedūros metu pasiektam poveikiui sustiprinti ir prailginti sukurtos namuose naudoti skirtos odos priežiūros priemonės:

Galima rinktis iš dviejų skirtingos tekstūros drėkinamųjų „Hydra3Ha“ kremų (kremas arba gelinis kremas). Jie akimirksniu drėkina ir apsaugo odą diena iš dienos. 

Ypač veiksmingas intensyviai drėkinantis „Hydra3Ha“ serumas. Mažo molekulinio svorio hialurono rūgšties forma ir odos struktūrą praturtinančios veikliosios medžiagos atkuria odą ir ilgam atstato jos drėgmės lygį. 

Drėkinamoji-glotninamoji „Hydra3Ha“ kreminė kaukė apgaubia odą švelnumu, užkerta kelią senėjimo požymių atsiradimui ir tinka bet kokio tipo išsausėjusiai odai.

Trukmė: 01:30
Kaina: 60 €

APSAUGANTI PROCEDŪRA AKIMS

Sukurta specialiai akių sričiai, apsauginė procedūra akims padeda greitai sumažinti nuovargio ir senėjimo požymius. Poreikį procedūrai nurodo:  po akimis matomi tamsūs ratilai, paburkimas, raukšlelės. Tinka jautrioms akims ir nešiojantiems kontaktinius lęšius.

Specialiai akių odai sukurta procedūra akimirksniu mažina nuovargio ir senėjimo žymes. Rankomis ir specialiai “Sothys” sukurtais keramiais atliekama procedūra. Jau po pirmosios procedūros 81 proc. klientų patvirtino šios procedūros priešraukšlinį ir šviesinantį paakius poveikį, o po 3 procedūrų kurso visiems išnyko paburkimas.  

Svarbiausia šios procedūros poveikio sritis – zona aplink akis, tačiau visos procedūros metu veikiamas ir visas veidas bei kaklas.

Ši procedūra rekomenduojama viena atskirai arba kaip papildanti intensyvią procedūrą. Viena procedūra: kas mėnesį – siekiant išvengti « jet lag » (neigiamo staigaus pokyčio) poveikio – švytinčios akys prieš arba po vakarinio renginio. Rezultatams optimizuoti: intensyvus 3 procedūrų kursas (kartą per savaitę).

Procedūros eiga:

1 etapas – odos nuvalymas

2 etapas – dvejopas pilingas: akių-kaktos ir likusiai veido sričiai

3 etapas – pagrindinė procedūra: Age-defying age serumas ir Hyaluronique replenish serumai, priešraukšlinis-stangrinamasis masažas.

4 etapas – modeliavimas „Digi-Esthétique®“ masažas keraminiais masažuokliais.

5 etapas – kaukė: Tensor stangrinanti

6 etapas – procedūros užbaigimas: priešraukšliniai 4-iems senėjimo laipsniams veikti sukurti serumas ir kremas.

Procedūrų dažnumas: 1-2 procedūros per mėnesį. Geriausias poveikis atliekant 3 procedūrų kursą.

Odos tipas: visiems odos tipams, vyrams ir moterims.

 

KOSMETIKA NAMUOSE

Procedūros metu pasiektam poveikiui sustiprinti ir prailginti sukurtos namuose naudoti skirtos odos priežiūros priemonės:

Daugiafunkcis paakių kremas – didelės apsaugos kompleksas akims, neleidžia susidaryti raukšlekėms aplink akis, tamsiems ratilams ir paburkimams.

Trukmė: 00:55
Kaina: 30 €

VEIDO OVALĄ PAKELIANTI PROCEDŪRA

Nuo skruostų iki krūtinės srities atliekama profesionali procedūra, skirta veido formos ir dekoltė srities odos jaunystės puoselėjimui.

Ši procedūra rekomenduojama klientams nuo 25 metų kaip senėjimo procecų prevencinė priemonė efektyviai palaikanti veido ovalo ir kaklo jaunatviškumą. Taip pat vyresnio amžiaus klietams, pastebėjusiems senėjimo požymius, tokius kaip: glembanti oda, riebalinio sluoksnio slinkimas į apatinę veido dalį, ryškūs „apsunkę“ veido bruožai. 

Procedūros priemonių pagrindiniai ingridientai:

Jūriniai oligosachridai – riebalinių liaukų veiklos balansavimas.

Svilijos apelsinmedžių ekstraktas – lipolitinis poveikis.

Gebenės ekstraktas – drenuojantis, lipolitinis poveikis.

M3.0 peptidai – skatina kolageno sintezę, kuri užtikrina ilgalaikę odos struktūrą: stangrina, tonizuoja.

Manijokos sacharozė – akivaizdus stangrinimas.

Riešutinės viksvuolės ekstraktas – stiprina papilinę odos struktūrą, priešraukšlinis poveikis.

Avižų ekstraktas – glotnimžna.

Schitaki grybų ekstraktas – stiprina kolageno skaidulas, prevencinis poveikis.

Migdolų baltymų skaidulos – glotnina odos paviršinį sluoksnį, stanginamasis/pakeliamasis poveikis.

Procedūros eiga:

1 etapas odos nuvalymas ir paruošimas: makiažo, veido bei dekoltė nuvalymas; šveitimas biologiniu odos šveitikliu (pašalinamos suragėjusios ląstelės)

2 etapas stangrinimas: veido kontūrą formuojantis specifinis masažas įmasažuojant Tobulai formuojantį jaunystės serumą

3 etapas glotninimas: glotninamoji kaukė veidui ir dekoltė

4 etapas tonizavimas: dviguba kaukė stangrinamoji + veido kontūrams ir kaklui

5 etapas procedūros užbaigimas: Tobulai formuojantis jaunystės serumas, kremas pagal veido odos tipą.

Kodėl reikalinga procedūra: efektingai stangrina ir tonizuoja veido ir dekoltė odą, raumenis, suteikia gyvybingumo, akivaizdžiai pakeliamas veido ovalas jau po pirmos procedūros. Ypatingai efektyvi siekiant greito atšviežinimo prieš svarbius gyvenimo įvykius, šventes.

Procedūrų dažnumas: procedūra rekomenduojama viena atskirai arba su Apsaugančia procedūra akims. Viena atskirai – kartą per mėnesį. Optimaliems rezultatams: intensyvi 3 procedūrų programa kartą per savaitę. Puikiai dera su Apsaugančia procedūra akims.

Odos tipas: visiems odos tipams.

KOSMETIKA NAMUOSE

Tobulai formuojantis jaunystės serumas Perfect Schape – šio serumo tekstūra maloniai apgaubia ir akimirksniu formuoja, išryškina vaido ovalą ir išsaugo šį poveikį. 

Trukmė: 01:00
Kaina: 60 €