Odos patempimas "Silhouette" siūlais

Veido odos patempimas SILHOUETTE siūlais yra technologinė inovacija, suteikianti galimybę greitai ir saugiai atnaujinti veido kontūrus, patempti, padidinti apimtį ir sumažinti raukšles. Tai greita ir efektyvi procedūra, kurios rezultatai pastebimi iš karto, o vėliau, dar apie pusmetį, tik gerėja. 

SILHOUETTE SOFT® gaminamas Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur naudojamas plastinėje rekonstrukcinėje chirurgijoje.

  • Eilę metų naudojamas JAV ir Azijos šalyse: septynerius metus naudojami Jungtinėse Amerikos Valstijose. Nuo 2010 metų SILHOUETTE SOFT® su dideliu pasisekimu naudojamas Azijos rinkoje.
  • Griežta sanitarinė kontrolė: SILHOUETTE SOFT® gaminamas Mičigano valstijoje, JAV, laikantis griežtų sanitarinės kontrolės reikalavimų.
  • Natūralūs, biologiškai tapatūs ir visiškai absorbuojami komponentai, patikrinti medicininėse srityse: polilaktinė ir glikolio rūgštys daug metų naudojamos įvairiose farmacinėse ir medicininėse srityse.
  • Patyrę daktarai: SILHOUETTE SOFT® procedūrą atlieka patyręs plastikos chirurgas.

SILHOUETTE SOFT® poveikis:

  • Staigus ir diskretiškas pakėlimo poveikis po pirmojo SILHOUETTE SOFT® panaudojimo. Odos audiniai sutraukiami ir pakeliami siūlo įvedimo ir koregavimo metu. Įvedus siūlą, plastikos chirurgas naudoja lengvą spaudimą, tokiu būdu formuodamas odos kontūrus ir suteikiantis jai lygumą.
  • Regeneruojamasis poveikis - kelis mėnesius po procedūros stimuliuoja natūralią kolageno gamybą. Vienas pagrindinių SILHOUETTE SOFT® ingredientų yra polilaktinė rūgštis, kuri yra biologiškai suderinama su žmogaus organizmu ir pilnai biodegraduojanti. Po siūlo įvedimo polilaktinė rūgštis veikia gilesnius odos sluoksnius ir natūraliai stimuliuoja kolageno gamybą. Šis besitęsiantis poveikis didina apimtį suglebusiose odos vietose ir palaipsniui atkuria veido kontūrus.

SILHOUETTE SOFT® siūlų poveikis tęsiasi nuo 12 iki 18 mėnesių, gali būti papildoma kitomis estetinės kosmetologijos procedūromis, pvz.: hialurono rūgšties, botulino toksino ir kitų preparatų (užpildų) injekcijomis.

Paslaugos

Veido odos patempimas "Silhouette" siūlais (viena pora siūlų)

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 450-700 €

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 8 45 509 509

Pacientų atsiliepimai