Ortodontinis gydymas

Tiesūs ir gražūs dantys yra kiekvieno žmogaus svajonė, nesvarbu, kiek jam metų ir kokia jo lytis. Visi nori turėti kerinčią šypseną, kuri kasdienėse gyvenimo situacijose tampa nokautuojančiu ginklu, padedančiu užkariauti aplinkinių palankumą ir išlaikyti dėmesį. Tačiau ne kiekvienas gali pasigirti natūraliai tiesiais dantimis. Nors šiais laikais yra daugybė galimų sprendimo būdų. Ortodontinis gydymas padeda ištiesinti dantis, padailindamas jų išvaizdą ir pagerindamas funkcionalumą. Be to, gydymo metu yra atliekamas neteisingo sąkandžio koregavimas.

Ortodontinis gydymas mūsų klinikoje vyksta taikant naujausias technologijas. Nuimdami danties atspaudus, mes naudojame modernų intraoralinį skenerį, kuris gydytojui padeda tiksliai pamatuoti duomenis, o pacientui suteikia daugiau komforto. Klinikoje dirba aukštos kvalifikacijos ortodontai, atvykstantys iš Kauno ir Vilniaus.

 

 

Privalumai

pagražėjusi šypsena

pagerėjęs dantų sukandimas

padidėjęs pasitikėjimas savimi

sumažėjusi ėduonies tikimybė

įtampos sumažėjimas žandikaulio sąnariuose

taisyklingas kramtymas, kvėpavimas

Garantija

Rūpinamės savo klientų patogumu ir siekiame užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl Aukštaitijos implantologijos klinikoje suteikiama ilgalaikė garantija dantų gydymui, implantacijos, protezavimo ir gydymo paslaugoms. Konsultacijos metu gydytojai įvertina individualią paciento dantų būklę, sudaro gydymo planą, nurodo gydymo procedūrų kainas ir informuoja apie dantų gydymui suteikiamas garantijas.

Mūsų darbai

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 8 45 509 509