Tyrimai ir konsultacijos

Joks didesnis dantų gydymas negali būti veiksmingas ir kokybiškas be išsamių konsultacijų ir tyrimų. Moderni šiuolaikinė diagnostinė technika leidžia labai tiksliai įvertinti situaciją, pamatyti esamų problemų dydį, išplitimą, planuoti procedūras ir stebėti pokyčius po tam tikrų gydomųjų procedūrų. Atsiradus galimybei plačiai naudoti aukštos kokybės aparatūrą odontologijoje, gydymas tapo gerokai kokybiškesnis ir greitesnis, sumažėjo žmogiškųjų klaidų tikimybė ir tapo pastebimos situacijos, kurių neįmanoma matyti plika akimi. Mūsų klinikoje yra atliekami visi reikalingi odontologiniai tyrimai – ta ypač patogu pacientui, nes viskas atliekama vienoje vietoje ir greitai. Džiaugiamės turėdami modernius dentalinius ir panoraminius rentgeno aparatus, itin daug informacijos suteikiantį, aukštos raiškos 3D kompiuterinės tomografijos aparatą, intraoralinį skenerį, pakeičiantį senovines ir nemalonias dantų atspaudų nuėmimo priemones.

Paslaugos

Odontologo konsultacija

Konsultacijos metu gydytojas įvertins dantų, dantų šaknų, supančio kaulo būklę, bendrą paciento sveikatą. Konsultacijos metu su pacientu aptariamas pacientui priimtiniausias gydymo būdas, supažindinama su galimomis alternatyvomis. Labai svarbu suprasti, kad nėra nei vieno vienodo gydymo, kiekvienas pacientas konsultuojamas individualiai, kad būtų pasiekiamas geriausias gydymo rezultatas.

Paslaugos trukmė: 15 min.
Paslaugos kaina: 15 €

Kompiuterinė tomografijos nuotrauka (3D)

3D nuotrauka (kompiuterinė tomografija) - rentgeno tyrimas, kuris suteikia gydytojui visą išsamią informaciją apie burnos ertmės būklę. 3D nuotrauka ne tik parodo realų žandikaulių bei aplink juos esančių sričių vaizdą, bet ir leidžia gydytojui tiksliai suplanuoti visus chirurginio gydymo etapus. Mūsų klinikoje 3D nuotrauka atliekama tais atvejais, kai pacientui planuojama taikyti sudėtingą chirurginį gydymą: dantų implantavimo procedūrą, kaulo priauginimo bei sinuso dugno pakėlimo operacijas.

Klinikoje naudojamas pačios naujausios kartos kompiuterinis tomografas, kurio jonizuojančios spinduliuotės dozė yra minimali ir nekelianti pavojaus žmogaus sveikatai.

Paslaugos trukmė: 15 min.
Paslaugos kaina: 60 €

Panoraminė rentgeno nuotrauka

Skaitmeninė panoraminė nuotrauka parodo plokščią viršutinio ir apatinio žandikaulio vaizdą bei aplink esančius sinusus.

Panoraminis rentgenas atliekamas:

  • planuojant protinių bei retinuotų dantų šalinimo operaciją;
  • prieš didesnės apimties protezavimo darbus;
  • taikant ortodontinį gydymą;
  • atliekant nesudėtingą danties implantavimo procedūrą;
  • siekiant įvertinti dantį supančių audinių būklę ir kt.
Paslaugos trukmė: 15 min.
Paslaugos kaina: 29 €

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 8 45 509 509