Aukštaitijos implantologijos klinikoje - naujas vadovas

Aukštaitijos implantologijos klinikoje - naujas vadovas

2023-01-20

Kalbiname naują Aukštaitijos implantologijos klinikos vadovą.

- Kas paskatino keisti darbo sferą ir ateiti dirbti būtent į odontologijos sritį?

- Esu naujų iššūkių ir galimybių ieškantis žmogus. Pasibaigus vienam karjeros etapui, žinojau, kad ir toliau noriu dirbti vadovaujantį darbą įmonėje, kuri turi ambicijų sparčiai vystytis bei tobulėti. Nebuvo išankstinių nuostatų dėl įmonės dydžio ar veiklos pobūdžio. Kadangi turėjau patirčių skirtingose srityse, tiek mažmeninėje ir didmeninėje prekyboje, gamyboje ir medicinos paslaugų srityje, gavus pasiūlymą prisijungti prie odontologijos įmonės - susidomėjau. Odontologijos srityje vyksta labai daug inovacijų, be to,  įdomu susipažinti su odontologijos bei implantologijos srities specifika. Ir iš paciento pozicijos į odontologus visuomet žiūrėjau su pagarba ir pasitikėjimu. 

- Kodėl pasirinkote Panevėžį, Kaune ir Vilniuje taip pat gausu odontologijos klinikų?

- Esu tikras kaunietis. Baigiau verslo vadybos studijas Vytauto Didžiojo universitete. Kaune prasidėjo mano karjera, nuosekliai, atkakliu darbu, tobulinant savo profesines kompetencijas, sukaupiau didelį patirčių bagažą.

Pasirinkimą, kur tęsiu karjerą, lėmė ne miestas ar konkreti veiklos sritis, o įmonės veiklos vizija ir augimo ambicijos. Aukštaitijos implantologijos klinika savo veiklą vykdo jau beveik devynerius metus ir šiandien yra pasiekusi aukštą savo srities profesionalumo lygį, čia dirba puikūs specialistai. Tikiu klinikos įkūrėjos Aistės Navikienės aiškiais siekiais dėl klinikos ateities, žinau jos aukštą, kaip specialistės, profesionalumą ir kiek ji atiduoda savo dėmesio ir rūpesčio pacientams. Pabendravę su gydytoja A. Navikiene radome daug bendrų taškų, tikiu, kad sujungę savo kompetencijas, galime siekti aukštų tikslų.

Papasakokite plačiau apie save, kokių turite pomėgių, hobių?

Be profesinės srities, domiuosi Lietuvos ir pasaulio politika bei ekonomika. Turiu nuostatą, kad ir koks geras savo srities profesionalas bebūtum, turi domėtis ir kitomis mus supančiomis aktualiomis. Esu šeimos žmogus, daug laiko skiriu buvimui kartu su šeima, žiemą - stalo žaidimai, vasarą - dviračiai. Taip pat, po intensyvaus protinio darbo, mėgstu aktyviai leisti laiką gamtoje, patinka padelio tenisas, lankausi sporto salėje. Žinoma, kuomet ateina atostogų metas - pažintinės kelionės su šeima yra geriausia jų praleidimo forma.

Ko palinkėtumėte klinikos darbuotojams, partneriams ir, žinoma, pacientams?

Man labai svarbu žmonės, bendradarbiavimas, tikiu, kad atvirai kalbantis yra išsprendžiami visi nesusipratimai. Pirmi įspūdžiai - labai teigiami: matau, jaunus, motyvuotus, draugiškus darbuotojus. Džiaugiuosi, tiek internete, tiek klinikoje, perskaitęs puikius pacientų atsiliepimus. Tikiu Aukštaitijos implantologijos klinikos profesionaliais darbuotojais ir kad dirbdami drauge, tapsime Aukštaitijos regiono lyderiais implantacijos srityje.

Aukštaitijos implantologijos klinika įsikūrusi Stoties g. 1, Panevėžyje. Tel. 845 509509 / www.aik.lt