Edukacija apie dantų protezavimo galimybes nuotoliniu būdu.

Edukacija apie dantų protezavimo galimybes nuotoliniu būdu.

2023-03-09

Aukštaitijos implantologijos klinikos specialistai pastebi, kad nemaža dalis pacientų stokoja žinių apie naujausius dantų atstatymo metodus. Tuo tikslu klinika organizavo nuotolinį seminarą apie bedančių žandikaulių atstatymo galimybes. Implantologė Aistė Navikienė daugiau nei 8-ius metus dirba šioje srityje ir mielai pasidalino savo darbine patirtimi, detaliai papasakojo apie implantavimo ir protezavimo galimybes, privalumus ir trūkumus, pasidalino pacientų gydymo istorijomis.

Nuotolinis seminaras vyko kovo 15 d. 18 val.  visi  besidomintys all-on-4 implantavimo metodika, bet negalėję prisijungti į tiesioginį nuotolinį seminarą per Zoom, peržiūrėti  Seminaro įrašą gali  youtube kanale.

Seminaro metu gydytoja atsakė į klausimus, o po seminaro norintys plačiau sužinoti konkrečiai apie savo situaciją bei gydymo galimybes, galėjo atvykti į nemokamą konsultaciją klinikoje. Odontologė Aistė Navikienė pirmiausia akcentuoja pirmos konsultacijos ir tyrimų svarbą. Tik „gyvos“ konsultacijos metu, atlikus panoraminę nuotrauką ir 3D nuotrauką (kuri parodo kaulo plotį ir kokybę), galima rekomenduoti pacientui vienokį ar kitokį gydymą. Paprastai dantų atkūrimas vyksta 2 etapais: 

  1. Chirurginė dalis (kai išraunami negydomi dantys ir sukami implantai) vienam žandikauliui trunka 2-3 val.
  2. Protezavimas ant implantų neišimamu (fiksuotu) protezu.

Priklausomai nuo paciento finansinių galimybių ir lūkesčių galimi keli dantų protezavimo būdai po all-on-4 implantacijos:

  • Po operacijos uždedami laikini dantys per 0 - 48 valandas, priklausomai nuo situacijos sudėtingumo. Ir Jūs su nauja šypsena per 2 dienas!
  • Po 6-12 mėn. kai implantai pilnai prigija, protezuojama nuolatiniu 10-12 dantų protezu, kuris tvirtinamas ant 4 implantų. pacientas nesideda laikino fiksuoto protezo ir po 3-4 mėn. uždedamas nuolatinis fiksuotas dantų protezas;
  • pacientas iškart nesideda laikino fiksuoto protezo ir po 3-4 mėn. (pilnai prigijus implantams) uždedamas nuolatinis fiksuotas dantų protezas;
  • Jei indikacijos leidžia ir pacientas (prisiima riziką) po operacijos uždedamas iškart nuolatinis fiksuotas dantų protezas.

Apie viską aiškiai ir nuosekliai sužinosite nuotolinio seminaro įraše. Paspauskite ant nuoroda į Seminaro video ir žiūrėkite seminarą Jums patogiu metu!  O jei turite klausimų, skambinkite tel. +370 65 774 874.

Aukštaitijos implantologijos klinika, Stoties g. 1, Panevėžys | www.aik.lt