Ką dažniausiai perkate išsimokėtinai?

Ką dažniausiai perkate išsimokėtinai?

2023-06-19

Prieš dvidešimt metų pirkimas išsimokėtinai dažniausiai buvo neeilinis įvykis žmogaus gyvenime ir šia paslauga naudojomės tik labai brangiam pirkiniui įsigyti – namui, mašinai, brangesniam buities prietaisui. Tačiau spartėjant gyvenimo tempui, augant infliacijai, mes nebenorime laukti ir vis dažniau renkamės atvirkščią taupymą – prekę įsigyjame dabar, o taupymo procesas vyksta jau paskui, mokant paskolos įmokas.

Išsimokėjimas tampa tradicine paslauga

Šiuo metu gana sunku būtų rasti aktyviai gyvenantį žmogų, kuris nesinaudotų viena ar kita išsimokėjimo paslauga. Būstai, naujesnės mašinos praktiškai visada perkamos su paskola, išsimokėtinai perkamos kelionės, telefonai, buitinė technika ir elementariausi buities daiktai, nes praktiškai bet kuri parduotuvė ar paslaugos teikėjas siūlo ir išsimokėjimo paslaugą.

Dažniausiai lizingo paslauga žmonės naudojasi dėl pagrindinės priežasties - nenori išleisti didesnės pinigų sumos vienu kartu. Jei Jums sugedo šaldytuvas ar telefonas, be jų sunku išsiversti. Žinoma, jei turite santaupų juodai dienai, galite išnaudoti jas, bet ne visi jų turi. Paskolos padeda lengviau gyventi.  

O kaip yra su medicinos paslaugomis išsimokėtinai?

Odontologijos paslaugos išsimokėtinai praktiškai nesiskiria nuo televizoriaus pirkimo lizingu, o dažnu atveju yra skaičiuojamos mažesnės palūkanos. Šiai dienai daugelis odontologijos klinikų suteikia galimybę dantis gydytis išsimokėtinai. Tai yra puiki galimybė džiaugtis dantimis čia ir dabar, tačiau už juos atsiskaityti dalimis per kelis metus.

Ne visi turi galimybę atsidėti papildomų lėšų nenumatytiems atvejams. Jei be naujausio modelio telefono galima kokybiškai gyventi, be dantų, sutikite, bus kebliau. Po traumos ar kitaip netekus dantų, o ypač priekinių, žmogus siekia kuo skubiau juos atstatyti.

Per daug taupus moka 2 kartus.

Jei norite kokybiško gydymo, pilnavertės kramtymo funkcijos ir estetiškos šypsenos – būtinas gydymo planas ir etapiškumas. Turime pacientų, kurie jau būna prieš 10-20 metų gydyti poliklinikoje, paskui tęsė gydymą kitur: viena dalis dantų buvo sutvarkyta vienu metu, kita daug vėliau ir panašiai. Į dantų atstatymą investuota daug lėšų, tačiau nei estetikos, nei gyvenimo kokybės nėra ir galiausiai viską reikia perdaryti iš naujo! 

Visų dantų atkūrimas 4 implantais išsimokėtinai

Kai pacientas visai neturi dantų arba likę dantys - nevisaverčiai, blogos prognozės, rekomenduojamas taip vadinamas all-on-4 dantų atstatymo metodas. Jo išskirtinumas, kad pacientas per 48 val. po dantų šalinimo ir implantacijos turi naujus fiksuotus dantis, su kuriais gali kramtyti ne kietą maistą. Tai didelis privalumas, nes pacientas nelieka be dantų ir nereikia laukti 4-6 mėnesių kol prigis implantai. Implantacija atliekama specialia metodika ir pritvirtintas dantų protezas kramtymo jėgą paskirsto tolygiai, dėl ko implantai sėkmingai įsitvirtina kaule.

Šis metodas kasmet tampa populiaresnis tarp Lietuvoje ir užsienyje gyvenančių tautiečių. Aukštaitijos implantologijos klinikos vyr. gydytoja odontologė Aistė Navikienė šioje srityje specializuojasi ne vienerius metus ir yra padariusi šimtus tokio tipo operacijų. Nors paslaugos suma nėra maža, pacientas sutaupo lėšų, nes nereikia kaulo priauginimo, sinuso kėlimo operacijų, užtenka tik 4 implantų dantų atsatymui vienam žandikauliui. Be to sutaupo ir laiko, nes įsriegus 4 implantus, dėka susidirbusios protezuotojo ir techniko komandos, jau kitą dieną ant jų tvirtinamas neišimamas dantų protezas. Šiai paslaugai apmokėti apie 60 proc. pacientų sudaro išsimokėjimo sutartį ir džiaugiasi nauja šypsena.

Investuojate į savo sveikatą ir gyvenimo kokybę

Investuojant pinigus į dantų sveikatą ir išvaizdą svarbu žinoti, kad ši investicija pateisins Jūsų lūkesčius, o išsimokėjimo galimybė leis teisingai susidėlioti biudžetą ir nekels didelių sunkumų.

Jei jaučiate, kad laikas kreiptis į odontologus, laukiame Jūsų konsultacijoje pas Aukštaitijos implantologijos klinikos specialistus, atsakysime į Jums rūpimus klausimus ir kartu sudarysime optimaliausią gydymo planą bei galimybę gydytis išsimokėtinai be pabrangimo. Rasite mus adresu: Stoties g.1, Panevėžys, tel. 8 45 509 509.