Kiek laiko skiriame veido odai puoselėti?

Kiek laiko skiriame veido odai puoselėti?

2021-10-10

Spindinti, sveika, jaunatviška veido oda turbūt kiekvieno svajonė. Norint kuo ilgiau išsaugoti jaunystę, reikia nuolat savimi rūpintis ir įdėti pastangų. O laiko šiame skubančiame pasaulyje neturime, įtampa, nuovargis, kenksmingos oro sąlygos, stresas daro savo ir veidas papilkėja, praranda skaistumą. Deja, laiko sustabdyti neįmanoma, tačiau pasitelkiant šiuolaikines grožio priemones, galime panaikinti nuovargio žymes veide, sumažinti raukšles ir atrodyti jaunesni nei iš tiesų esame. Sakysite, kad tam būtina operacija? Nebūtinai. Šiuo metu yra sukurta daugybė saugių ir efektyvių mini invazinių grožio procedūrų, padedančių išlaikyti gerą odos būklę ir jaunatvišką išvaizdą“ - teigia Aukštaitijos implantologijos klinikoje dirbanti plastikos chirurgė Ligita Vilimienė.

Pirmiausia reikalingas odos drėkinimas

Hialuronas – tai mūsų organizme natūraliai esanti medžiaga, kuri turi ypatingą savybę viduje išlaikyti didelį vandens kiekį. Tai užtikrina odos drėgmę, elastingumą ir jaunatvišką išvaizdą. Plastikos chirurgė Ligita Vilimienė teigia, kad jau nuo 25-30 metų mūsų organizme pradeda lėtėti natūrali hialurono rūgšties gamyba ir išvaizda pamažu ima keistis. Taigi, pirmosios grožio procedūros būna orientuotos į odos drėgmės, audinių tūrio atkūrimą.

Kobido masažas

„Šis masažas yra tarsi nechirurginė veido odos pakėlimo procedūra“ – teigia AIK klinikos grožio terapeutė Jurgita Kravceva. Masažas apima kaklo, sprando, veido ir galvos sritis bei įtakoja visą kūną. Veide yra itin daug akupunktūros gyvybinių meridianų, vidaus organų taškų, kurių stimuliacijai ir buvo sukurta Kobido technika. Masažo metu naudojamos giliai drėkinančios priemones, veidui suteikia stangrumo, skaistumo bei sveikumo pojūtį.

mezoterapija-panevezys

 Hialurono rūgšties procedūros

Hialurono rūgštis yra skirta įvairioms problemoms spręsti. Ji gali būti naudojama veido, kaklo, dekolte, rankų odos drėkinimui, atliekant biorevitalizaciją, arba kaip užpildas, mažinantis raukšles, padedantis formuoti veido kontūrus. Šiandien labai populiari taip vadinama 5 minučių  5 taškų procedūra veidui naudojant PROFHILO®  technologiją. Grožio preparatas PROFHILO® savo sudėtyje turi itin aukštą hialurono rūgšties koncentraciją ( 64 mg/2ml ), kuri veiksmingai padeda susigrąžinti odos elastingumą, užpildyti veido kontūrą ir išlyginti smulkias raukšles. Preparatas suleidžiamas į 5 taškus kiekvienoje veido pusėje, kurie nustatomi  anatominiu požiūriu imliuose taškuose, kuriuose nėra stambiųjų kraujagyslių ir nervų atšakų ir pasiskirsto ten kur reikia.Tinkamas visiems veido tipams (kaulėtam, suglebusiam, išsausėjusiam) Procedūra užtruks 5 minutes ir  galėsite iš kart grįžti į darbą. Rezultatas yra pastebimas jau po pirmos procedūros, tačiau siekiant ilgalaikio efekto, rekomenduojama procedūrą atlikti 2 kartus su 1-2 mėnesio pertrauka. Norint išlaikyti puikų procedūros rezultatą rekomenduojama procedūrų ciklą kartoti 2 kartus per metus, atsižvelgiant į Jūsų odos tipą, struktūrą.

Plazmoterapija ir mezoterapija

Mikroadatinės mezoterapijos  metu į probleminės kūno zonos odą mikroinjekcijomis suleidžiami biologiškai veiklių preparatų mišiniai (“kokteiliai”) Priklausomai nuo veikliųjų medžiagų „kokteilio“ sudėties galima koreguoti įvairius odos pokyčius. Optimaliausias mezoterapijos procedūros atlikimo kursas yra maždaug nuo 6 iki 10 procedūrų, kas 2-3 savaites.Tai pat galimos ir papildomos procedūros, po viso mezoterapijos kurso, jeigu taip rekomenduoja specialistas. Po mezoterapijos procedūrų kurso oda tampa stangresnė, lygesnė, palygėja nedidelės raukšlelės, atsiranda odos „švytėjimo“ efektas.

Plazmoterapija (PRGF) – plazmoliftingo injekcinė procedūra, puikus odos regeneraciją skatinantis gydymas. Šiai procedūrai atlikti, naudojami jūsų kraujyje esantys trombocitai, skatinantys spartesnį odos audinių atsinaujinimą, kolageno bei elastino gamybą. Oda tampa spindinti, pašviesėja, sušvelnėja raukšlės. PRP procedūros taikomos plaukų šaknų stiprinimui, naujų plaukų augimo skatinimui, taip pat chirurgijoje ir odontologijoje žaizdų gijimo gerinimui ir kt.

Botulino toksino procedūros

Botulino  toksino procedūros yra skirtos mimikos raukšlių korekcijai. Ne paslaptis, kad būtent jos mus labiausiai ir erzina. Suleidus botulino, raumuo yra blokuojamas, jis atsipalaiduoja, o raukšlė sumažėja ar visai išsilygina. Procedūra veikia dvejopai – ji lygina raukšles ir kartu verčia mus mažiau reikšti mimikas veide. Dėl to ne taip greitai formuojasi naujos raukšlės. Botulino toksino injekcijos naudojamos ir gausaus prakaitavimo gydymui. Suleistas botulino toksinas blokuoja nervinius impulsus prakaito liaukose, slopina liaukų darbą ir prakaito gamybą, tai saugus ir patikrintas gydymo būdas.

Jaunystės išsaugojimo procedūros nėra naujiena. Jos visos yra ištobulintos per daug metų, todėl yra saugios ir efektyvios. Svarbiausia, kad tokias procedūras atliktų kompetentingas specialistas, turintis tam reikiamą kvalifikaciją. Tik jis gali patarti, kokia procedūra jums yra tinkama. Svarbiausia yra nebijoti ir atvykti pasitarti – jeigu jus vargina atsiradusios raukšlės, papilkėjusi oda ar nuolat pavargęs veidas, nereikia dėl to kentėti – šiuolaikinė medicina gali išspręsti šias problemas ir padėti jums pristabdyti laiką.