Klinika pasižada 2022 metais vienam pacientui pilnai atstatyti prarastus dantis

Klinika pasižada 2022 metais vienam pacientui pilnai atstatyti prarastus dantis

2021-12-23

Apie tai ir kalbamės su Panevėžyje, Stoties g. 1, įsikūrusios odontologijos klinikos Aukštaitijos implantologijos klinika, įkūrėja odontologe Aiste Navikiene ir vadove Rasa Andriuškevičiene.

Odontologijos ir grožio klinika, gyvuojanti jau 7-tus metus, dėkoja savo darbuotojams, partneriams ir ypač 12 000 pacientų už jų tikėjimą klinika. Implantologijos klinikos vadovė Rasa Andriuškevičienė džiaugiasi, kad pacientai labai pasitiki mūsų specialistais, rekomenduoja vieni kitiems ir gydosi ne tik visi šeimos nariai, bet ir giminės bei draugai. Klinikoje atliekamos visos reikalingos odontologijos paslaugos, tyrimai, tačiau labiausiai specializuojamasi implantologijos, estetinio protezavimo, ortodontijos srityse.

Neretai pacientams reikalingas sudėtingas sąkandžio koregavimas ir ortodontinio gydymo neužtenka, todėl pradedame bendradarbiavimą su veido ir žandikaulių chirurgu Simonu Grybausku, kuris specializuojasi būtent sudėtingose ortognatinėse žandikaulių operacijose.

– Kokie buvo Jums šie metai? – klausiame klinikos lyderės vyr. gydytojos Aistės Navikienės.

– Džiugūs, kadangi kasmet mus renkasi vis daugiau pacientų. Dėl to esu dėkinga visai klinikos komandai: nuolat besišypsančioms administratorėms, rūpestingoms gydytojų asistentėms ir burnos higienistėms, profesionaliems gydytojams odontologams bei kitiems klinikos darbuotojams bei partneriams.

– Su kokiais iššūkiais susidūrėte, visgi metai – neeiliniai dėl paskelbtos ekstremalios situacijos šalyje ir pasaulyje?

– Taip, nežinios buvo, tačiau tai – ir naujų galimybių atradimo metai. Mūsų specialistai šiemet labai sparčiai tobulėjo dantų implantacijos ir protezavimo srityse. Noriu pasidžiaugti profesionaliu komandos darbu, kai pacientui per 24 val. yra atkuriama šypsena.

Po karantino, pastebėjome, kad pacientai labiau apsiskaitę ir mielai renkasi gydymą implantais. Švedų kompanijos sukurtos implantacijos metodikos „All-on-4“ dėka, pacientus neturinčius dantų, galime išlydėti iš klinikos su naujais dantimis per 1-2 dienas. Pacientui įsriegiami 4 implantai ir po dienos prisukamas neišimamas dantų protezas, vėl leidžia džiaugtis gražia šypsena.

Per šiuos 2021 metus daugiau nei 400 pacientų buvo atliktos įvairaus sudėtingumo implantacijos. Tik dėka bendradarbiaujančios komandos galime pasiekti tokių rezultatų ir pacientams sugrąžinti pasitikėjimą savimi, atstatant prarastus dantis ir kramtymo funkciją.

– Kokie Jūsų, kaip implantologijos klinikos, ateities planai?

– Dar labiau specializuotis bedančių žandikaulių implantacijos srityse, nes pastebime, kad daug užsienyje gyvenančių pacientų nori greito ir kokybiško gydymo implantais. Dažnai pacientai gyvenantys užsienyje tik gydymosi tikslu grįžta į Panevėžį trims dienoms, jiems pilnai atstatomas žandikaulis ir žmogus vyksta namo jau su naujais dantimis. Įdomu, kad implantuotis iš užsienio parvyksta net 10-20 metų Lietuvoje nebuvę pacientai, – akcentavo klinikos įkūrėja gyd. Aistė Navikienė.

Artėjant Naujiems metams, dažnai žmogus, tiek mažos ar didelės įmonės vadovas, išsikelia naujus iššūkius, tikslus, svajones, naujas kryptis, siekius ar duoda pažadą, kurį tikrai ištęsės.

– Ar sugalvojote pažadą ateinantiems metams?

– Taip, pasižadame, kad per 2022 metus vienam pacientui pilnai atstatysime prarastus dantis ir sugrąžinsime šypseną. Todėl jau nuo sausio mėnesio kviesime rekomenduoti žmogų, kuriam galėtume padėti. Nesvarbu – žmogus jaunas ar vyresnio amžiaus.

Mums svarbu, kad žmogus yra motyvuotas keisti savo gyvenimą bei nori turėti gražią šypseną, tačiau šiai dienai jo gyvenimo sąlygos nesusiklostė palankiai. Mūsų tikslas bus pasiektas, jei po gydymo, žmogaus gyvenimas pasikeis į gerą: gal susiras antrąją pusę, gal pakeis, ar susiras naują darbą, gal išsipildys sena svajonė, o gal įgaus daugiau drąsos ir kt. Labai tikiu mūsų kolektyvu, partneriais, tiekėjais, kad visi kartu sukursime stebuklą, kuris kažkam bus didžiausia gyvenimo svajonė ir dovana, – užtikrintai atsakė klinikos vadovė Rasa Andriuškevičienė.

Žengiant per naujų, 2022-ųjų, metų slenkstį, norime visiems palinkėti turėti svajonę, aiškius tikslus ir kryptingai, mažais žingsneliais, jų siekti. Tegul šypsenos keičia gyvenimą!