Kramtymo funkciją pilnai atstato gydymas implantais

Kramtymo funkciją pilnai atstato gydymas implantais

2022-01-12

Svarbiausia dantų funkcija - gerai sukramtyti maistą. Dėl įvairiausių priežasčių, net ir jauname amžiuje, žmogus gali netekti vieno, kelių ar net visų dantų. Šiuo metu visame pasaulyje ir Lietuvoje populiariausias būdas atstatyti dantis yra implantai. Į žandikaulio kaulą įsriegiamas implantas (ir tai visai neskausminga bei gana trumpa procedūra) ir 3-4 mėnesius leidžiama jam sugyti, po gijimo termino vyksta protezavimas, kai ant implanto yra pritvirtinama cirkonio keramikos karūnėlė (kitaip dar vadinama - vainikėlis). Cirkonio keramikos vainikėliai - labai kokybiški, ilgaamžiai ir labai natūraliai atrodo. Gydytojas protezuotojas parenka dirbtinio danties spalvą - tokią pat, kaip savo tikrųjų dantų, todėl kartais sunku atskirti, kuris vis tik dantis yra netikras. Siekiant atstatyti prarastus dantis, labai svarbu pasitikėti gydytojų komanda, kadangi dažniausiai prie jūsų šypsenos dirba keli specialistai.

Panevėžyje įsikūrusi Aukštaitijos implantologijos klinika švenčia jau 7-ąjį savo gimtadienį ir didžiuojasi turėdama virš 12000 pacientų. Šis skaičius rodo, kad žmonės pasitiki šia klinika ir ją rekomenduoja kitiems. Čia, vienoje vietoje, atliekamos visos odontologijos procedūros bei tyrimai, todėl pacientams labai patogu, kai čia pat gydytojas pasikonsultuoja su kitos srities odontologu, kad rastų pacientui patį tinkamiausią gydymo būdą. Itin daug dėmesio skiriama aptarnavimo kokybei, čia pacientas visada laukiamas, išklausomas ir, kiek tik leidžia galimybės, visi darbuotojai stengiasi, kad iš klinikos pacientas išeitų patenkintas bei rekomenduotų šią kliniką draugams. Klinika be galo dėkoja visiems už nuoširdžius atsiliepimus bei padėkas mūsų gydytojams.

Klinikos, įsikūrusios Stoties g.1, Panevėžyje savininkė ir vyr. gydytoja periodontologė Aistė Navikienė specializuojasi implantacijos srityse, naudoja inovatyvius gydymo implantais metodus: momentinė implantacija, implantacija naudojant PRGF ( t.y. kraujo plazma, kuri skatina implantų prigijimą) ir kt. Vienas iš ekonomiškiausių metodų, taip vadinamas „visi-ant-keturių“ taikomas, kai žmogus nebeturi dantų. Pacientui įsriegiami 4 implantai ir ant jų prisukamas neišimamas dantų protezas. Visas gydymas užtrunka 2-3 dienas ir pacientas jau turi naujus dantis. Žinoma, visada pirmiausiai reikalinga konsultacija ir išsamus ištyrimas, koks tinkamiausias gydymo būdas konkrečiu atveju. Jei žinote, kad Jums reikalinga implantacija, bet vis dar atidėliojate, dabar yra pats tinkamiausias laikas konsultacijai.