Projekto “Dovanoju šypseną” laimėtoja Danguolė: skambutis privertė prisėsti

Projekto “Dovanoju šypseną” laimėtoja Danguolė: skambutis privertė prisėsti

2022-05-03

Aukštaitijos implantologijos klinika pažadėjo per šiuos metus vienam žmogui atstatyti prarastus dantis. Norinčių laimėti nemokamas odontologijos paslaugas buvo apie 500. Dalyvių atranka vyko intensyviai ir atsakingai, net 100 pacientų buvo suteiktos nemokamos konsultacijos bei atliktos panoraminės nuotraukos.

Kviečiame susipažinti projekto laimėtoja Danguole ir kalbamės apie kilusias emocijas.

protezavimas-ant-4-implantu

-Prisiminkite tą akimirką, kaip jautėtės, kai paskambinome ir pasakėme, kad laimėjote projekte “Dovanoju šypseną” ir turėsite naują šypseną už 9000 eurų.

  - Skambutis, kad buvau atrinkta ir laimėjau dantų atstatymą, tiesiog pribloškė ir privertė prisėsti. Informaciją pasitikau tylos minute, bandžiau  suvokti ar ši informacija tikrai man. Tai buvo labai netikėta, nes nelabai tikiu loterijomis, konkursais. Turėjau nuostatą, kad tokiais atvejais sėkmė mane aplenkia. Bet šį kartą, matau, kad klydau. Apėmė begalinis ir neišmatuojamas džiaugsmas. Tai yra puikiausia dovana jubiliejaus proga.

- Iš kur sužinojote apie kliniką, kur pamatėte žinutę dėl konkurso?

 -Apie Aukštaitijos implantologijos kliniką buvau girdėjusi ne kartą, nuo klinikos atidarymo pradžios, Jūsų pastatas traukė akį, turbūt nėra panevėžiečio, kuris nežinotų Jūsų klinikos. Girdėjau teigiamus žmonių atsiliepimus, apie profesionalius gydytojus bei malonų personalą. Aš irgi pasvajodavau, kad norėčiau čia gydytis.

Atrodo likimas dėlioja mūsų planus. Sausio mėnesį neapsikenčiau esama dantų būkle. Nuėjau į kliniką netoli namų, ten įvertino ir sudarė mano dantų gydymo planą, ekonomiškiausiu variant, gydymui mažiausiai reikalingi 3000 eurų. Labai nusiminiau, nes man šiai dienai tai - didelė suma. Atsitiktinumas ar ne, bet tą patį vakarą pamačiau Facebooke Aukštaitijos implantologijos klinikos žinutę apie projektą ir nieko nelaukus iškart išsiunčiau motyvacinį laišką ir visą informaciją apie save - negalėjau praleisti tokios progos. Maniau, kad tai ženklas. O sakoma, kad atsitiktinumo nebūna!

- Ką pirmiausia padarysite, kai jau turėsite naują šypseną?

 - Šypsena – tai raktas į pilnavertį gyvenimą. Artimuosius džiuginsiu plačia šypsena ir dabar labai dažnai šypsausi, tik lūpos būna dažniausiai suglaustos. Visą gyvenimą intensyviai dirbus, tapti Užimtumo tarnybos klientu - didelis išbandymas. Manau, estetinė išvaizda yra privalumas ieškant darbo. Tai bus garantas integruotis į darbo rinką.

-Ar susimąstėte, kas konkrečiai pasikeis Jūsų gyvenime?

Tikiu, kad po projekto “Dovanoju šypseną”,  įgausiu daugiau pasitikėjimo savimi, daugiau drąsos. Atsiras galimybė integruotis į darbo rinką. Labai noriu kurti savo verslą, šaltuoju metų laiku vesti mokymus, kursus žmonėms, kurie domisi apželdinimu ir floristika. Būtų darbas bei pajamos ir žiemą, nes kol kas darbuojuosi tik šiltuoju metu sezonu.

-Papasakokite, kokiomis  nuotaikomis gyvenate dabar, prieš prasidedant projektui, kokios emocijos?

-Šiuo metu gyvenu jaudinančiame savo šypsenos pokyčių laukime, kartai net galvoju, ar nesapnuoju. Labai sunku patikėti, kad mane aplankė sėkmė.

-Ačiū už pasidalinimą. Kitame interviu plačiau supažindinsime su Danguolės gyvenimo istorija.