"ALL-ON-4" implantacijos metodika

Spec. pasiūlymas - dabar "All-on-4" kaina 4899 Eur 3899 Eur 

„All-on-4®“ yra visų dantų atkūrimo metodika, pirmą kartą pritaikyta 1998 m. portugalų gydytojo Paulo Malo. Per tą laiką ji buvo pritaikyta šimtams tūkstančių žmonių visame pasaulyje. „All-on-4®“ lietuviškai reiškia „visi ant 4“. Metodikos esmė yra ta, kad į vieną žandikaulį yra įsriegiami 4 implantai ir ant jų tvirtinamas fiksuotas dantų protezas

„All-on-4®“ implantacijos metodika išskirtinė tuo, kad pagal ją implantai yra sriegiami pakreipus juos tam tikru kampu ir paciento žandikaulyje suradus tokią vietą, kurioje yra didžiausias kaulo kiekis. Taigi, ši technologija laikoma ekonomiškai efektyvia, nes dažnai jos metu net nėra reikalingas papildomas kaulo priauginimas. Be to, metodika leidžia vienos procedūros metu įsriegti visus reikiamus implantus ir pritvirtinti laikinus dantis.

Video

Privalumai

40-60 proc. mažesnė kaina

Nauji dantys tą pačią dieną

Aukštas prigijimo rodiklis

Dantų atkūrimas visam gyvenimui

Tik viena chirurginė procedūra

Nereikia kaulo priauginimo

Mūsų darbai

Paslaugos

Konsultacija dėl "All-on-4" metodikos taikymo

Konsultacijos metu įvertinama detali paciento dantų būklė, norai ir galimybės bei aptariami tolesni veiksmai, sudaromas gydymo planas.

Paslaugos trukmė: 15 min.
Paslaugos kaina: 15 €

Garantija

Rūpinamės savo klientų patogumu ir siekiame užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl Aukštaitijos implantologijos klinikoje suteikiama ilgalaikė garantija dantų gydymui, implantacijos, protezavimo ir gydymo paslaugoms. Konsultacijos metu gydytojai įvertina individualią paciento dantų būklę, sudaro gydymo planą, nurodo gydymo procedūrų kainas ir informuoja apie dantų gydymui suteikiamas garantijas.

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 8 45 509 509

Pacientų atsiliepimai