MENIU

Odontologija

odontologijos klinika panevezyje
dantu protezavimas panevezyje

Dantų balinimas ir papuošalai

Greitas ir efektyvus dantų balinimas, užtikrinantis ilgalaikius rezultatus. Dantų balinimas gali būti atliekamas tiek mūsų klinikoje, tiek namuose. Konsultacijos metu gydytojas odontologas supažindins su procedūrų metodika ir padės priimti konkrečiu atveju tinkamiausią sprendimą. Norintiems papuošti ir pagyvinti savo šypseną, Aukštaitijos implantologijos klinikoje atliekama dantų puošyba – tai nekenksminga procedūra, kurios metu maži deimantukai užklijuojami ant danties paviršiaus.

Mūsų darbai

DANTU BALINIMAS
DANTU BALINIMAS


Siūlomos procedūros


Dantų balinimas PHILIPS ZOOM sistema

Dantų balinimas PHILIPS ZOOM  – tai  revoliucija dantų balinime! Ši sistema yra saugi, efektyvi ir greita. Po vienos valandos Jūsų dantys taps žymiai baltesni (net iki 8-ių atspalvių*).

Balinimo procedūra labai paprasta. Ji prasideda trumpa Jūsų dantenų ir lūpų apsaugojimo procedūra. Tada specialistas užteps ant dantų specialų gelį, kuris yra aktyvuojamas specialiai šiai sistemai sukurtu švitintuvu. Procedūros pabaigoje specialistas užteps dantis apsauginiu kremu su fluoru. Jūs būsite tiesiog nustebinti procedūros rezultatais.

Kaip veikia balinimas

Sudedamoji dalis yra vandenilio peroksidas. Vandenilio peroksidui skylant, deguonis įsiskverbia į emalį ir dentiną, išbalindamas spalvotas medžiagas, tačiau nepažeisdamas danties struktūros. Tyrimais įrodyta, kad lazerio panaudojimas padidina  gelio efektyvumą 33% ir daugiau, pagerindamas rezultatą vidutiniškai aštuoniais atspalviais.

Ar galima tikėtis ilgalaikio rezultato?

Laikantis paprastų dantų priežiūros rekomendacijų po balinimo procedūros, Jūsų dantys visada išliks šviesesni nei buvo anksčiau. Jei norite, kad Jūsų dantys visada atrodytų nepriekaištingai, rekomenduojame juos valyti tarpdančių siūlu bei šepetėliu kartu su balinančia dantų pasta du kartus per dieną, taip pat retkarčiais naudoti balinimo gelį, skirtą balinti namų sąlygomis. Tai profesionalūs produktai, sukurti specialiai tam, kad Jūsų dantys išliktų kiek įmanoma baltesni. Šias priemones galite įsigyti pas savo odontologą.

Trukmė: 01:00

Dantų balinimas namuose (kapos abiems žandikauliams, balinimo medžiaga)

“Aukštaitijos implantologijos klinikoje” Jums bus nuimti viršutinio ir apatinio žandikaulio atspaudai (tai užtruks vos 10-15 minučių), dantų technikų laboratorijoje pagal šiuos atspaudus bus pagamintos individualios, tik Jums tinkančios, balinimo kapos. Šias kapas kito vizito metu Jums atiduosime kartu su balinimo geliu.

Pirminis balinimas kapomis rekomenduojamas 2 savaites kasdien po 1,5 -3 valandas. Gydytojas Jums parodys, kaip naudoti balinimo gelį bei patars, kokią priemonę naudoti atsiradus dantų jautrumui. Skaidrios kapos yra užpildomos balinimo geliu ir dedamos ant dantų, dėl savo permatomumo jos praktiškai nepastebimos, tad galėsite drąsiai šypsotis bei bendrauti su žmonėmis.

Rezultatas matomas jau po dviejų savaičių!

Po dantų balinimo procedūros dantys tampa balti. Prieš atliekant dantų balinimą būtinai reikėtų pasikonsultuoti su odontologu, kuris patikrins, ar nėra kariozinių dantų, ar nereikia atlikti profesionalios burnos higienos, kad balinimo procedūra būtų tikrai efektyvi ir veiksminga. Jums patars, kokia dantų balinimo procedūra Jums būtų saugiausia ir veiksmingiausia.

Trukmė: 00:30

Vidinis danties balinimas

Dažnai endodontiškai (dažniausiai – nekokybiškai) gydyti dantys pakeičia spalvą – tampa pilkesni, gelsvesni ar net pajuoduoja. Negyvybingi dantys balinami iš vidaus, įvedant specialią medžiagą į danties kanalą. Endodontiškai gydyti ir pakeitę spalvą dantys bąla sunkiau ir ilgiau. Priekinių dantų grupėje šis dantų spalvos pasikeitimas itin nepageidaujamas. Endodontiniu (arba kitaip dar vadinamu – vidiniu) balinimu galima pasiekti, kad dantis vėl taptų šviesus. Šios procedūros metu gydytojas įvertina, ar reikalingas danties šaknies kanalo pergydymas. Tuomet, kai jau kanalas yra kokybiškai užpildytas endodontine plombine medžiaga, vidinėje danties pusėje išgręžiama maža ertmė, kuri užpildoma specialia balinamąja medžiaga. Ši medžiaga dantyje laikoma nuo 1 iki 3 sav., priklausomai, nuo atvejo sudėtingumo.

Trukmė: 00:30

Dantų papuošalai

Tai maži deimantukai, specialia medžiaga klijuojami ant danties paviršiaus. Ši procedūra visiškai nekenksminga, nežalojanti danties audinių. Bet kada panorėjus, deimantuką galima pašalinti nuo danties paviršiaus, o ant danties neliks jokių požymių. Tai puikus būdas pagyvinti ir papuošti savo šypseną.

Trukmė: 00:30