Dantų chirurgija

Dantų chirurgija yra labai plati odontologijos sritis, kuri taikoma ir paprastais atvejais, kuomet reikia pašalinti dantį, ir tuomet, kai reikalingos burnos, žandikaulio, sinusų, liežuvio ir kitos operacijos. Kai kurios jų yra gana nesudėtingos ir greitos, kurioms pakanka vietinio nuskausminimo. Tačiau, jei pacientas labai bijo procedūros ir jaučia didelį nerimą, galime taikyti sedaciją, kuri padės atsipalaiduoti ir atliktas būtinus darbus.

Paslaugos

Dantų šalinimas

Dantys šalinami taip, kad aplink raunamą dantį esantys audiniai ir kaulas nebūtų pažeisti. Procedūra atliekama vietinėje nejautroje, dažnai dantis padalinamas į kelias dalis ir pašalinamas smulkiais intrumentais, taip apsaugant aplinkinius audinius. Žaizda dažnai susiuvama. Dantį pašalinus atraumatiškai sumažėja pooperacinis diskomfortas ir komplikacijų tikimybė. Taikome PRGF (augimo hormono) technologiją, dėl kurios žaizda gyja žymiai greičiau, mažiau skauda.

Paslaugos trukmė: 30 - 1 val.
Paslaugos kaina: 69 - 99 €

Neišdygusio danties šalinimas

Dėl įvairių priežasčių negalintys išdygti dantys (kitaip retinuoti dantys) šalininami dažniausiai operaciniu būdu dėl netaisyklingos jų padėties ar lenktų šaknų. Dažniausiai retinuoti dantys būna protiniai, viršutiniai iltiniai, apatiniai prieškrūminiai ir virškomplektiniai (papildomai susiformavę) dantys. Operacija atliekama vietinėje nejautroje. Pašalinto danties vieta dažniausiai užsiuvama. Pooperaciniu laikotarpiu būtina laikytis gydytojo nurodymų, vartoti paskirtus medikamentus.

Paslaugos trukmė: 30 - 1 val.
Paslaugos kaina: 119 - 189 €

Garantija

Rūpinamės savo klientų patogumu ir siekiame užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl Aukštaitijos implantologijos klinikoje suteikiama ilgalaikė garantija dantų gydymui, implantacijos, protezavimo ir gydymo paslaugoms. Konsultacijos metu gydytojai įvertina individualią paciento dantų būklę, sudaro gydymo planą, nurodo gydymo procedūrų kainas ir informuoja apie dantų gydymui suteikiamas garantijas.

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 8 45 509 509

Pacientų atsiliepimai