Dantų chirurgija

Profesionali dantų chirurgija Panevėžyje: dantų rovimas, sinuso pakėlimas, kaulo priauginimas.

Dantų chirurgija yra labai plati odontologijos sritis, kuri taikoma ir paprastais atvejais, kuomet reikia pašalinti dantį, ir tuomet, kai reikalingos burnos, žandikaulio, sinusų, liežuvio ir kitos operacijos. Jei pacientas labai bijo procedūros ir jaučia didelį nerimą, galime taikyti sedaciją, kuri padės atsipalaiduoti ir atlikti būtinus darbus.

Aukštaitijos implantologijos klinikoje atliekamos šios chirurginės procedūros:

  • Sudėtingas ar operacinis protinių ar kitų dantų rovimas;
  • Retinuotų (neišdygusių) dantų ar dantų užuomazgų operacinis šalinimas;
  • Sinuso pakėlimas;
  • Žandikaulio kaulo priauginimas;
  • Žandikaulių cistų šalinimas, kaulinių išaugų šalinimas;
  • Gerybinių burnos audinių darinių šalinimas;
  • Danties vainiko išilginimo operacijos

Dantų rovimas - greita nepageidaujamų dantų pašalinimo procedūra.

Išskiriamos pagrindinės priežastys, kada reikia šalinti dantį: 

protinio-danties-rovimas- Įvairios protinių dantų problemos;

- Dantis su prasta ilgalaike prognoze (labai sugedęs, dažni uždegimai);

- Pažengusio laipsnio periodontitas (kai net visiškai sveikas iš pažiūros dantis stipriai kliba);

- Danties vainiko skilimas iki šaknies ir giliau;

- Danties rovimas prieš gydant ortodontiškai didelį dantų susigrūdimą, kai gyd. ortodontas įvertina, kad žandikaulyje trūks vietos dantų išlyginimui;

- Jei pieninis dantukas nepradeda laiku klibėti, o nuolatinis dantis dygsta kreivai.

Procedūra atliekama vietinėje nejautroje, dažnai dantis padalinamas į kelias dalis ir pašalinamas smulkiais intrumentais, taip apsaugant aplinkinius audinius. Žaizda dažnai susiuvama. Taikome PRGF (augimo hormono) technologiją, dėl kurios žaizda gyja žymiai greičiau, mažiau skauda.

Danties rovimas ir kaina priklauso nuo operacijos sudėtingumo. Sudėtingiausi šalinimai būna retinuotų (nedygusių), pusiau išdygusių, kreivai augančių protinių dantų. Atliekant protinių dantų šalinimą dažniausiai reikalinga panoraminė nuotrauka.

Sinuso pakėlimas

Sinusais vadinamos viršutinio žandikaulio viduje abipus nosies esančios tuščiavidurės ertmės. Sinuso pakėlimas atliekamas, norint įsriegti implantą, kai nepakankamas kaulo aukštis ir storis. Dažnai jo nepakanka krūminių ir prieškrūminių viršutinio žandikaulio dantų srityse, būtent dėl žemos sinuso padėties. To priežastis – kaulo atrofija (tirpimas) ilgesnį laiką netekus dantų.

Sinuso pakėlimas gali būti atliekamas arba atviru, arba uždaru būdu. Operacijos metu pakeliama sinuso viduje esanti gleivinė ir tarpas užpildomas specialiu kaulo pakaitalu, kurį organizmas paprastai puikiai toleruoja, – po kelių mėnesių ši medžiaga prigyja ir tampa lygiaverte tikram kaului. Tuomet galima atlikti saugią ir kokybišką implantaciją. Paveikslėliuose pavaizduota sinuso kėlimo operacija atviru būdu:

 

sinuso-pakelimas-1    sinuso-pakelimas  sinuso-pakelimas-2

Sinuso pakėlimas uždaru būdu:

sinuso-pakelimo-operacija sinuso-pakelimo-operacija-uzdara

Nei operacijos metu, nei po jos, skausmas - nejaučiamas. Kelias dienas gali išlikti nestiprus maudimas operuoto sinuso srityje, rekomenduojama vartoti nuskausminamuosius.

Kaulo priauginimas

Jei trūkstamo danties vietoje nepakanka likusio kaulo, implantacija atliekama su kaulo priauginimu (augmentacija), naudojant nuosavą arbą dirbtinį kaulą. Operacijos metu į žandikaulį yra pridedamas reikiamas kiekis kaulo. Jei žandikaulio kaulas labai sunykęs, atliekama atsikira kaulo priauginimo operacija ir laukiama kol kaulas apauga kraujagyslėmis, pilnai prigyja, galima atlikti dantų implantaciją. Paprastai laukimo laikotarpis užtrunka nuo pusės metų iki 9 mėnesių ir tik tada sriegiami implantai.

kaulo-priauginimas  kaulo-priauginimas-1

Dėl traumos ar odontologinės ligos netekus dantų, rekomenduojama iš karto apsilankyti odontologijos klinikoje. Greitai priimtas sprendimas dėl likusios tuščios erdvės sutvarkymo, gali užkirsti kelią kaulo priauginimui ar kitoms papildomoms procedūroms, sutaupyti laiko ir pinigų.

Kokias dantų chirurgines procedūras atliekate?

Mūsų klinikoje dažniausiai atliekamos tokios chirurginės procedūros:

  • Sinuso dugno pakėlimas. Tai operacija, kurios metu pakeliama per žemai esanti sinuso gleivinė, o sinuso dugnas yra papildomas dirbtiniu kaulu. Jo reikia tam, kad implantas laikytųsi stabiliai ir tvirtai. Per keletą mėnesių šis įvestas papildomas kaulo kiekis prigyja, suaugdamas su natūraliu kaulu. Tuomet jau galima atlikti implanto sriegimo procedūrą;
  • Kaulo priauginimas (augmentacija). Netekus dantų, toje vietoje žandikaulis negauna krūvio, jis „aptingsta“ ir pamažu ima nykti kaulo kiekis. Po kurio laiko nusprendus toje vietoje atkurti dantį implantu, jo apimtis gali būti nepakankama. Tuomet yra taikoma kaulo priauginimo procedūra. Jos metu yra atkuriamas kaulo trūkumas, priauginant dirbtinį kaulą;
  • Dantų šalinimas. Dantų rovimas gali būti atliekamas greitai, kai dantis yra pilnai išdygęs ir patogioje pozicijoje. Tačiau kartais pasitaiko, kad dantis išdygsta kreivai, dalinai ar slepiasi po dantenomis. Tokiu atveju atliekamas operacinis traukimas, kurio metu praskleidžiamos dantenos, dantis dalijamas į kelias dalis ir ištraukiamas po gabalėlį. Taip yra mažiau traumuojami audiniai;
  • Kaulo bloko operacija. Šios operacijos metu, burnos chirurgas paima nedidelį gabalėlį kaulo iš vienos kūno vietos ir perkelia į tą žandikaulio vietą, kurioje yra jo trūkumas. Operacija atliekama, kai, pacientui netekus dantų, toje vietoje stipriai nutirpsta (atrofuojasi) kaulas ir jo kiekis būna nepakankamas sriegti implantui. Šis kiekis atkuriamas, panaudojant paties žmogaus nuosavus kaulo audinius.
Nuo ko priklauso danties rovimas ir kaina?

Danties rovimo trukmė priklauso nuo procedūros sudėtingumo. Sudėtingais atvejais, kai protinis dantis yra gulimoje pozicijoje, reikalingas operacinis šalinimas. O jei visi 4 protiniai dantys sudėtingoje pozicijoje rekomenduojama operuoti taikant sedaciją (migdymą). 

Danties rovimo kainą sudaro

  • panoraminės nuotraukos kaina 29 Eur.;
  • rovimo (sudėtingas ar ne) kaina nuo 50-189 Eur.
  • dantenų susiuvimo kaina 19 Eur. 
Ar po danties rovimo man skaudės?

Po danties rovimo procedūros, jums gali visai neskaudėti, ypač, jei nesate labai jautrus arba rovimas buvo greitas ir nesudėtingas. Tačiau dažnai, praėjus nuskausminamųjų vaistų poveikiui, pacientai pajaučia nedidelį maudimą. Paprastai jis nebūna labai stiprus, todėl ne visada verta pulti gerti vaistų. Jei skausmas jus vargina ar stiprėja, tuomet išgerkite odontologo jums rekomenduotų analgetikų. Jeigu skausmas tęsiasi, nemažėja arba didėja kelias dienas, kreipkitės į savo odontologą.

Kada reikalingas kaulo priaugimas?

Kaulo priauginimas reikalingas, jei trūksta kaulo storio ar aukščio, kad tinkamai įsriegtume implantą ir implantas tvirtai laikytųsi ir būtų ilgaamžis. Kaulas pradeda tirpti kai netenkama vieno ar kelių dantų

 

Ar burnos chirurgija skausminga?

Ne, operacijos metu jums neskaudės, kadangi visos chirurginės operacijos yra atliekamos taikant vietinę nejautrą. Šiuolaikiniai nuskausminamieji vaistai yra itin veiksmingi ir suteikia pacientams komfortą. O labai bijantiems odontologo kėdės, rekomenduojame atlikti sedaciją, kuri padės visiškai nusiraminti ir pamiršti apie nerimą.

Kokie yra sinuso pakėlimo būdai?

Sinuso pakėlimas gali būti atliekamas  atviru arba uždaru būdu. 

Kuris būdas tinkamiausias nustato gyd. odontologas chirurgas konsultacijos metu įvertinęs kaulo aukštį ir storį (remiantis 3 D nuotrauka)

Rekomendacijos po chirurginių intervencijų
  1. Po chirurginės intervencijos keletą valandų iš žaizdos gali nestipriai kraujuoti. Dėl to seilės nusidažo rausva spalva. Kraujavimas stabdomas sukandus sterilų tamponą 30 minučių tiek kartų, kol kraujavimas sustoja.
  2. Visi paskirti geriami vaistai ir nosies lašai vartojami jau nuo pirmosios dienos po operacijos: antibiotikų vartojimas būtinas pagal paskirtą receptą. Skausmui malšinti paskiriamas bet kuris vaistas, neskystinantis kraujo, vartoti reikia tol, kol skauda. Visi iki tol paskirti vaistai geriami tomis pačiomis dozėmis.
  3. Pirmąją parą rekomenduojama nedirbti fizinio darbo, daugiau laiko praleisti sėdimoje, vėsioje aplinkoje. Pirmąją parą negalima skalauti burnos ir vartoti karštų valgių ir gėrimų. Operuotos vietos neturi veikti mechaninis krūvis kramtant, todėl valgyti reikia minkštos konsistencijos nekarštą maistą priešinga puse.
  4. Kad patinimas būtų mažesnis, prie žando reikia priglausti ledo pūslę, suvyniotą į rankšluostį. Šaldoma 20 minučių su tokios pačios trukmės pertraukomis iki vakaro. Patinimas būna nuo minimalaus iki akivaizdžiai matomo ir priklauso nuo individualių organizmo savybių ir operacijos apimties. Didžiausias patinimas būna 2-3 parą po operacijos. Esant žymiam patinimui – rekomenduojama atvykti į kliniką, kur Jums bus suleisti – tinimą mažinantys vaistai.
  5. Kitą dieną po operacijos reikia atnaujinti burnos higieną: du kartus per dieną dantų pasta ir šepetėliu valyti dantis, o išsivalius skalauti burną 0.2% chlorheksidino tirpalu (pvz. „Eludril“). Jei burnoje matomos implantų galvutės, nuo trečios dienos reikia pradėti jas valyti dantų pasta ir šepetėliu, nepaisant negausaus kraujavimo iš dantenų.
  6. Jei praėjus keletui dienų po operacijos savijauta ima blogėti, kamuoja bendras silpnumas, kyla temperatūra, operuotoje srityje stipriai patinsta audiniai, skauda ryjant seiles arba sumažėja išsižiojimas, skambinkite į kliniką darbo metu tel. 8 45 509 509 arba kreipkitės į artimiausią skubios pagalbos skyrių.
  7. Pirmąją savaitę po operacijos:
  • nerekomenduojama sportuoti.
  • vengti kaitinimosi pirtyse, vandenyje ar saulėje. Galima maudytis duše.
  • rinktis minkštesnį, žaizdos netraumuojantį, maistą.
  • nerūkyti mažiausiai dvi savaites po operacijos, alkoholio nevartoti septynias dienas po operacijos.

Antrąją savaitę, išėmus siūlus, galima vėl vartoti įvairios konsistencijos maistą, tačiau kramtyti reikia priešinga puse. Nuo antrosios savaitės nebereikalingi vaistai. Grįžtama prie įprastos burnos higienos, chlorheksidino tirpalas pakeičiamas paprastu vandeniu arba komerciniais skalavimo tirpalais.

Rekomendacijos po periodonto chirurginio gydymo paslaugos

Kraujavimas. Po klinikinio vainiko prailginimo operacijos, keletą valandų iš žaizdos gali nestipriai pakraujuoti. Dėl to seilės nusidažo rausva spalva. Dažniausiai kraujavimas sustoja po keleto valandų. 

Patinimas. Patinimas būna minimalus ir priklauso nuo individualių organizmo savybių ir operacijos apimties. Didžiausias patinimas būna antrą - trečią parą po operacijos.

Kaip elgtis pirmąją parą po klinikinio vainiko prailginimo operacijos? Pirmąją parą rekomenduojama nedirbti fizinio darbo, daugiau laiko praleisti sėdimoje padėtyje, o atsigulus, kad galva būtų aukščiau, pasidėti antrą pagalvę. Pirmąją parą negalima vartoti karštų valgių ir gėrimų. Valgyti reikia minkštos konsistencijos nekarštą maistą priešinga puse. Kad patinimas būtų mažesnis, prie žando reikia priglausti ledo pūslę, suvyniotą į rankšluostį. Šaldoma 20 minučių su tokios pačios trukmės pertraukomis iki vakaro. 

Visi paskirti geriami vaistai vartojami jau nuo pirmosios dienos po operacijos:

  • Vaistai nuo skausmo ir uždegimo. Vidutiniam skausmui malšinti paskiriamas bet kuris vaistas, neskystinantis kraujo („Ketanov“, „Nimesil“, „Dolmen“), jį reikia vartoti tol, kol skauda, 2–3 kartus, per dieną 2–5 dienas; 
  • Visi iki tol paskirti vaistai geriami tomis pačiomis dozėmis.

Kaip elgtis pirmąją savaitę po operacijos?  

Burnos higiena. Kitą dieną po operacijos reikia atnaujinti burnos higieną: tris kartus per dieną dantų pasta ir šepetėliu valyti dantis, o išsivalius skalauti burną 0.2% chlorheksidino tirpalu. Skalaujant šiuo tirpalu, prieš tai neišsivalius dantų, gali patamsėti dantys. Nuo trečios dienos reikia pradėti valyti operuotą dantų sritį pasta ir šepetėliu, nepaisant negausaus kraujavimo iš dantenų.

Periodontologinis tvarstis. Jeigu buvo uždėtas tvarstis, jis turėtų išbūti savaitę laiko, iki siūlų išėmimo dienos, bet jeigu tvarstis atsiklijuoja, maišo, leidžiama jį atsargiai nuimti arba atvykti pas gydytoją tvarsčio nuėmimui. Minkštas tvarstis rezorbuojasi savaime ir jo specialiai nuimti nereikia. 

  • Sportas. Pirmąją savaitę nerekomenduojama sportuoti. 
  • Mityba. Pirmąją savaitę po operacijos reikia rinktis minkštesnį, žaizdos netraumuojantį maistą.
  • Siūlės. Siūlai išimami po septynių dienų.
  • Rūkymas ir alkoholis. Rūkymas gali labai pakenkti žaizdos gijimui, todėl rekomenduojama nerūkyti mažiausiai dvi savaites po operacijos.
  • Komplikacijos. Jei praėjus keletui dienų po danties klinikinio vainiko prailginimo operacijos savijauta ima blogėti, kamuoja bendras silpnumas, kyla temperatūra, patinsta audiniai, skauda ryjant seiles arba sumažėja išsižiojimas, nedelsiant skambinkite į kliniką (telefonu +370 45 509 509) ir jums bus paskirtas artimiausias apsilankymo laikas.
Rekomendacijos po sinuso dugno pakėlimo operacijos

Kraujavimas. Po sinuso dugno pakėlimo operacijas 24 valandas iš žaizdos gali nestipriai pakraujuoti, dėl to seilės nusidažo rausva spalva. Dažniausiai kraujavimas sustoja po keleto valandų. Nereikia išsigąsti, jei pirmąsias kelias paras nestipriai pakraujuos iš nosies, ypač jei tai atsitiks pasilenkus žemyn.

Patinimas. Didžiausias patinimas būna antrą - trečią parą po operacijos. Kartais žando arba paakio srityje gali atsirasti mėlynė. 

Kaip elgtis pirmąją parą po operacijos? Pirmąją parą rekomenduojama nedirbti fizinio darbo, daugiau laiko praleisti sėdimoje padėtyje, o atsigulus, kad galva būtų aukščiau, pasidėti antrą pagalvę. Pirmąją parą negalima skalauti burnos ir vartoti karštų valgių ir gėrimų. Taip pat draudžiama pūsti ar stipriai traukti nosį, sulaikyti čiaudulį, rūkyti. Valgyti reikia minkštos konsistencijos nekarštą maistą. 

Kad patinimas būtų mažesnis, prie žando reikia priglausti ledo pūslę, suvyniotą į rankšluostį. Šaldoma 20 minučių su tokios pačios trukmės pertraukomis iki vakaro. Prieš miegą rekomenduojama įlašinti į nosį vaistų, o miegoti geriausia ant priešingos pusės. 

Visi paskirti geriami vaistai ir nosies lašai vartojami jau nuo pirmosios dienos po operacijos:

  • Antibiotikai. Vartoti, kaip paskyrė gydytojas;
  • Vaistai nuo skausmo ir uždegimo. Vidutiniam skausmui malšinti paskiriamas bet kuris vaistas, neskystinantis kraujo („Ketanov“, „Nimesil“, „Dolmen“), jį reikia vartoti tol, kol skauda, 2–3 kartus, per dieną 2–5 dienas; 
  • Nosies gleivinę sutraukiantys vaistai: lašinti į operuotos pusės šnervę 3–4 kartus, per dieną keletą lašų 5 dienas;
  • Visi iki tol paskirti vaistai tęsiami tomis pačiomis dozėmis.

Kaip elgtis pirmąją savaitę po operacijos?  

  • Burnos higiena. Kitą dieną po operacijos reikia atnaujinti burnos higieną: tris kartus per dieną dantų pasta ir šepetėliu valyti dantis, o išsivalius, skalauti burną 0.2% Chlorheksidino tirpalu. Skalaujant šiuo tirpalu prieš tai neišsivalius dantų, gali patamsėti dantys. 
  • Nosies priežiūra. Keletą dienų po operacijos iš nosies gali pakraujuoti palenkus galvą į priekį. Be to, nosis gali būti užgulta dėl gleivinės paburkimo. Būtina į nosį lašinti paskirtus vaistus, bet ne ilgiau kaip 4-5 dienas, kadangi patys vaistai gali sukelti slogą. Dvi savaites po operacijos negalima pūsti nosies (geriau lengvai patraukti, prieš tai įlašinus vaistų). Čiaudėti galima tik pro burną ir plačiai išsižiojus, kad sinusų nepažeistų oro slėgio banga. Svarbu saugotis peršalimo ligų.
  • Sportas. Pirmąją savaitę nerekomenduojama sportuoti, dirbti pasilenkus, būti daug dulkių turinčioje aplinkoje. Draudžiama nardyti, nerekomenduojama skristi lėktuvu.
  • Mityba. Pirmąją savaitę po operacijos reikia rinktis minkštesnį, žaizdos netraumuojantį maistą.
  • Siūlės. Visi siūlai išimami po septynių dienų.
  • Rūkymas ir alkoholis. Rūkymas gali labai pakenkti žaizdos gijimui ir kaulo susidarymui, rekomenduojama nerūkyti mažiausiai dvi savaites po operacijos. Alkoholio rekomenduojama nevartoti septynias dienas po operacijos. 

Kaip elgtis pirmąjį mėnesį po operacijos?  

Antrąją savaitę, išėmus siūlus, galima vėl vartoti įvairios konsistencijos maistą. Nuo antrosios savaitės nebereikalingi vaistai ir nosies lašai. Grįžtama prie įprastos burnos higienos, Chlorheksidino tirpalas pakeičiamas paprastu vandeniu ar tam skirtais skalavimo tirpalais. Rekomenduojama vengti dirbti pasilenkus. 

Nuo trečiosios savaitės galima atnaujinti sausumos sporto treniruotes. Pirmąjį mėnesį po operacijos nerekomenduojama nardyti, skraidyti lėktuvu.

Komplikacijos. Jei praėjus keletui dienų po operacijos, savijauta ima blogėti, kamuoja bendras silpnumas, kyla temperatūra, galvoje atsiranda sunkumo jausmas, kuris pasilenkus į priekį sustiprėja, ir iš nosies skiriasi nemalonaus kvapo išskyros, skambinkite į kliniką (telefonu +370 45 509 509) ir jums bus paskirtas artimiausias apsilankymo laikas.

Rekomendacijos po dantenų plastikos, kaulo priauginimo procedūrų

Kraujavimas. Po chirurginės intervencijos keletą valandų iš žaizdos gali nestipriai kraujuoti. Dėl to seilės nusidažo rausva spalva. Kraujavimas stabdomas sukandus sterilų tamponą 30 minučių tiek kartų, kol kraujavimas sustoja. 

Visi paskirti geriami vaistai ir nosies lašai vartojami jau nuo pirmosios dienos po operacijos:

  • Antibiotikai. Vartojimas būtinas pagal paskirtą receptą;
  • Skausmui malšinti paskiriamas bet kuris vaistas, neskystinantis kraujo, vartoti reikia tol, kol skauda;
  • Visi iki tol paskirti vaistai geriami tomis pačiomis dozėmis.

Pirmąją parą rekomenduojama nedirbti fizinio darbo, daugiau laiko praleisti sėdimoje, vėsioje aplinkoje. Pirmąją parą negalima skalauti burnos ir vartoti karštų valgių ir gėrimų. Operuotos vietos neturi veikti mechaninis krūvis kramtant, todėl valgyti reikia minkštos konsistencijos nekarštą maistą priešinga puse.

Patinimas. Kad patinimas būtų mažesnis, prie žando reikia priglausti ledo pūslę, suvyniotą į rankšluostį. Šaldoma 20 minučių su tokios pačios trukmės pertraukomis iki vakaro. Patinimas būna nuo minimalaus iki akivaizdžiai matomo ir priklauso nuo individualių organizmo savybių ir operacijos apimties. Didžiausias patinimas būna 2-3 parą po operacijos. Esant žymiam patinimui – rekomenduojama atvykti į kliniką, kur Jums bus suleisti – tinimą mažinantys vaistai. 

Burnos higiena. Kitą dieną po operacijos reikia atnaujinti burnos higieną: du kartus per dieną dantų pasta ir šepetėliu valyti dantis, o išsivalius skalauti burną 0.2% chlorheksidino tirpalu (pvz. „Eludril“). Jei burnoje matomos implantų galvutės, nuo trečios dienos reikia pradėti jas valyti dantų pasta ir šepetėliu nepaisant negausaus kraujavimo iš dantenų.

Komplikacijos. Jei praėjus keletui dienų po operacijos savijauta ima blogėti, kamuoja bendras silpnumas, kyla temperatūra, operuotoje srityje stipriai patinsta audiniai, skauda ryjant seiles arba sumažėja išsižiojimas, skambinkite į kliniką darbo metu tel. 8 45 509 509 arba kreipkitės į artimiausią skubios pagalbos skyrių.

Pirmąją savaitę po operacijos:

  • nerekomenduojama sportuoti;
  • vengti kaitinimosi pirtyse, vandenyje ar saulėje. Galima maudytis duše;
  • rinktis minkštesnį, žaizdos netraumuojantį maistą;
  • nerūkyti mažiausiai dvi savaites po operacijos, alkoholio nevartoti septynias dienas po operacijos.

Antrąją savaitę, išėmus siūlus, galima vėl vartoti įvairios konsistencijos maistą, tačiau kramtyti reikia priešinga puse. Nuo antrosios savaitės nebereikalingi vaistai. Grįžtama prie įprastos burnos higienos, chlorheksidino tirpalas pakeičiamas paprastu vandeniu arba komerciniais skalavimo tirpalais.

Paslaugos

Dantų šalinimas

Dantys šalinami taip, kad aplink raunamą dantį esantys audiniai ir kaulas nebūtų pažeisti. Procedūra atliekama vietinėje nejautroje, dažnai dantis padalinamas į kelias dalis ir pašalinamas smulkiais intrumentais, taip apsaugant aplinkinius audinius. Žaizda dažnai susiuvama. Dantį pašalinus atraumatiškai sumažėja pooperacinis diskomfortas ir komplikacijų tikimybė. Taikome PRGF (augimo hormono) technologiją, dėl kurios žaizda gyja žymiai greičiau, mažiau skauda.

Paslaugos trukmė: 30 - 1 val.
Paslaugos kaina: 69 - 99 €

Neišdygusio danties šalinimas

Dėl įvairių priežasčių negalintys išdygti dantys (kitaip retinuoti dantys) šalininami dažniausiai operaciniu būdu dėl netaisyklingos jų padėties ar lenktų šaknų. Dažniausiai retinuoti dantys būna protiniai, viršutiniai iltiniai, apatiniai prieškrūminiai ir virškomplektiniai (papildomai susiformavę) dantys. Operacija atliekama vietinėje nejautroje. Pašalinto danties vieta dažniausiai užsiuvama. Pooperaciniu laikotarpiu būtina laikytis gydytojo nurodymų, vartoti paskirtus medikamentus.

Paslaugos trukmė: 30 - 1 val.
Paslaugos kaina: 119 - 189 €

Garantija

Rūpinamės savo klientų patogumu ir siekiame užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl Aukštaitijos implantologijos klinikoje suteikiama ilgalaikė garantija dantų gydymui, implantacijos, protezavimo ir gydymo paslaugoms. Konsultacijos metu gydytojai įvertina individualią paciento dantų būklę, sudaro gydymo planą, nurodo gydymo procedūrų kainas ir informuoja apie dantų gydymui suteikiamas garantijas.

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 8 45 509 509

Pacientų atsiliepimai