Dantų gydymas

Dantys – tai mūsų vizitinė kortelė, todėl kiekvienas trokštame, kad jie būtų gražūs ir sveiki. Dar visi labai norime turėti nuosavus dantis arba bent jau kuo ilgiau juos išsaugoti. Tam ir reikalingas dantų gydymas, kuris turi būti atliekamas vos tik pajutus pirmuosius dantų negalavimo požymius. Laiku ir tinkamai gydant dantis juos galima išsaugoti net ir visą gyvenimą bei ilgai džiaugtis gražia šypsena.

Video

Paslaugos

Danties plombavimas

Ėduonis – tai viena labiausiai paplitusių ligų, atsirandanti dėl dantų apnašose esančių rūgščių ir mikroorganizmų sąveikos, sukeliančios danties kietųjų audinių demineralizaciją ir ėduonies ertmės formavimąsi. Šiuolaikinės plombos pasižymi minimaliu traukimosi koeficientu, todėl kokybiškai užplombavus praktiškai nebelieka antrinio ėduonies rizikos. Be to, jos itin estetiškos, tvirtos ir kietos.

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 55-79 €

Pirma pagalba esant dantų skausmui

 Jei  jaučiate danties skausmą, nukrito ar sulūžo protezai, kviečiame skambinti telefonu 8 45 509 509 – esame pasiruošę suteikti skubią pagalbą tą pačią dieną, mūsų gydytojai paskirs gydymą ir suteiks būtinąją pagalbą, atsakys į visus Jūsų klausimus ir padės priimti optimaliausią sprendimą konkrečiu atveju.

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 69 €

Dantų šaknų gydymas

Endodontinio gydymo procedūros metu, pulpa (danties nervas) yra pašalinama, o danties šaknies kanalas išvalomas, dezinfekuojamas ir užplombuojamas specialiomis plombinėmis kanalų medžiagomis. Endodontinio gydymo trukmė priklauso nuo situacijos ir ligos sunkumo.

Paslaugos trukmė: 30 - 1 val.
Paslaugos kaina: 159-489 €

Garantija

Rūpinamės savo klientų patogumu ir siekiame užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl Aukštaitijos implantologijos klinikoje suteikiama ilgalaikė garantija dantų gydymui, implantacijos, protezavimo ir gydymo paslaugoms. Konsultacijos metu gydytojai įvertina individualią paciento dantų būklę, sudaro gydymo planą, nurodo gydymo procedūrų kainas ir informuoja apie dantų gydymui suteikiamas garantijas.

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 8 45 509 509

Pacientų atsiliepimai