MENIU

Odontologija

odontologijos klinika panevezyje
dantu protezavimas panevezyje

Dantų gydymas ir skubi pagalba

Skubus dantų gydymas. Teikiame visas dantų gydymo paslaugas. Ilgametę patirtį turintys Aukštaitijos implantologijos klinikos specialistai yra pasiruošę padaryti viską, kad padėtų Jums džiaugtis sveikais dantimis ir spindinčia šypsena. Jei Jums reikalingas skubus dantų gydymas Panevėžyje, jaučiate danties skausmą, nukrito ar nulūžo protezai, kviečiame skambinti telefonu 8 45 509509 – esame pasiruošę suteikti skubią pagalbą tą pačią dieną.

 

Mūsų darbaiSiūlomos procedūros


DANTIES PLOMBAVIMAS

Ėduonis – tai viena labiausiai paplitusių ligų, atsirandanti dėl dantų apnašose esančių rūgščių ir mikroorganizmų sąveikos, sukeliančios danties kietųjų audinių demineralizaciją ir ėduonies ertmės formavimąsi.

Laiku pastebėjus ėduonį, jis išvalomas iki sveikų danties kietųjų audinių ir užplombuojamas.

Senų, nekokybiškų plombų keitimas

Dažnai pacientams kyla klausimas, kodėl reikalinga keisti seną plombą, nors ji dar neiškritusi iš danties. Atsakymas labai paprastas – senesnės kartos plombos turi didelį traukimosi koeficientą, todėl ilgainiui atsiranda akimi nematomi mikrotarpai tarp danties ir plombos paviršiaus. Į šiuos mikrotarpus lengvai prasiskverbia bakterijos, kaupiasi maisto likučiai, susidaro rūgštinė terpė ir dantis ima „gesti“ (vyksta kietųjų danties audinių irimas – vadinamasis antrinis ėduonis), plonėja jo sienelės ir vieną dieną toks dantis gali suskilti ar nulūžti. Šiuolaikinės plombos pasižymi minimaliu traukimosi koeficientu, todėl kokybiškai užplombavus praktiškai nebelieka antrinio ėduonies rizikos. Be to, jos itin estetiškos, tvirtos ir kietos.

Trukmė: 00:45

ESTETINIS PLOMBAVIMAS

Šią procedūrą galima atlikti per vieną vizitą. Vieno vizito metu paprastai plombuojami 4–6 dantys, tai užtrunka 4–6 valandas.

Estetinis plombavimas atliekamas išsaugant paciento dantų kietuosius audinius. Yra keletas estetinio dantų plombavimo metodų. Visais atvejais pirmiausia, taikant vietinę nejautrą, pašalinamos senos plombos ir ėduonies pažeisti audiniai. Tada dantis izoliuojamas koferdamo guma, kad plombuojant nepakliūtų drėgmės. Jis specialiai paruošiamas ir sluoksnis po sluoksnio atkuriamas skirtingo skaidrumo plombinėmis medžiagomis, imituojant natūralius danties audinius, spalvą, paviršiaus reljefą ir blizgesį. Labai svarbus etapas, užbaigiantis restauraciją, yra dantų poliravimas. Teisingai nupoliruoti dantys įgauna natūralią išvaizdą – reljefą ir blizgesį, nuo jų paviršiaus lengva nuvalyti dantų apnašas paprastu šepetėliu.

  • Kartais praėjus kelioms savaitėms po estetinio plombavimo procedūros prireikia atlikti nežymias korekcijas.
  • Jei norime, kad atkurti dantys tarnautų ilgai, juos būtina prižiūrėti ir saugoti: nekąsti kieto maisto, didelių kąsnių, kasdien juos kruopščiai valyti, 1–2 kartus per metus apsilankius pas gydytoją odontologą rekomenduojama poliruoti deimantine pasta. Taip prižiūrimi dantys sėkmingai tarnaus 7–10 metų.
  • Jei restauruotas dantis nuskilo, tą nesudėtinga pataisyti – nebūtina atlikti visos restauracijos iš naujo.
Trukmė: 00:45

KOMPOZITINĖS LAMINATĖS COMPONEER

Tiesioginės kompozitinės laminatės „Componeer“, arba „Smile to go“, – tai Šveicarijos kompanijos gaminys, skirtas šalinti dantų defektams. 

Tiesioginės kompozitinės laminatės „Componeer“ – tai aukštos kokybės, itin plonos specialios plokštelės, pagamintos iš nanohibridinio kompozito. Jos nepriekaištingai padengia priekinių dantų paviršių ir suteikia jiems natūralią gražią formą ir švytintį baltumą. Pakanka vieno apsilankymo pas odontologą.

  • Tiesioginės laminatės „Componeer“ pagamintos pramoniniu būdu, todėl jų kaina žymiai mažesnė už individualiai laboratorijoje gaminamų laminačių kainą.
  • Procedūra neužima daug laiko – jai atlikti užtenka vieno apsilankymo.
  • Sistema suteikia galimybę individualiai parinkti laminates (pagal dantų formą, spalvą ir kt.).
  • Dėl aukštos laminačių kokybės pasiekiamas dantų tvirtumas ir nepriekaištinga estetika.
  • Laikui bėgant dantų spindesį galima atnaujinti juos poliruojant.
Trukmė: 00:45