Dantų implantacija

SPEC.PASIŪLYMAS GRUODŽIO MĖN!!! su kodu #atsinaujink

Straumann group implantas (Neodent) kainuos 399 Eur. (vietoj 499 Eur.) Registruokitės pas Aistę Navikienę tel. 8 45 509 509 

Dantų implantacija – tai moderni, saugi ir efektyvi procedūra, kuri padeda greitai ir neskausmingai atkurti prarastus dantis. Dantų implantai yra vienas svarbiausių praėjusio amžiaus odontologijos mokslo išradimų. Per kelis dešimtmečius jie stipriai ištobulėjo, paplito ir tapo prieinami daugumai pacientų. Dantų implantai yra puikus pasirinkimas ne tik tuomet, jei neturite vieno ar kelių dantų. Jie tapo tikru išsigelbėjimu žmonėms, nebeturintiems nei vieno danties burnoje.

Video

Privalumai

Ilgaamžiškumas

Dantų implantai yra ilgalaikis dantų atkūrimo sprendimas ir tinkamai juos prižiūrint gali tarnauti visą gyvenimą. Dauguma didžiųjų implantų gamintojų jiems suteikia viso gyvenimo garantiją.

Natūralumas

Įsriegti implantai atlieka tokią pat funkciją kaip jūsų natūralūs dantys ir atrodo labai tikroviškai. Niekas negalės atskirti, kuris jūsų dantis natūralus, o po kuriuos slepiasi danties implantas.

Patogumas

Po implantacijos jūs pagaliau galėsite atsisakyti nuolat krentančių, trinančių ir neestetiškų išimamų protezų. Dantų implantai visuomet tvirtai laikosi savo vietoje, nes tampa jūsų kūno dalimi. Su jais jausitės labai patogiai ir galiausiai tiesiog pamiršite, kad juos turite.

Valgymo malonumas

Neturint dantų ar nešiojant išimamus protezus sunku kramtyti, nuryjate netinkamai apdorotą maistą ir negalite valgyti daugybės produktų. Dantų implantai eliminuoja šias problemas, nes yra stabilūs ir tvirti, todėl jūs galite drąsiai valgyti savo mėgstamą maistą.

Pasitikėjimas savimi

Dantų implantai padeda susigrąžinti gražią šypseną. Turėdami visus dantis, kurie yra tvirti ir stabilūs, žmonės ima daugiau šypsotis, drąsiau jaučiasi, daugiau bendrauja su aplinkiniais, pradeda užsiimti aktyvia veikla.

Burnos sveikata

Užkertamas kelias žandikaulio kaulo tirpimui bei šsaugoma greta esančių dantų būklė, kadangi  implantu atkuriama danties šaknis, prie kurios ir tvirtinama karūnėlė (o ne prie gretimų dantų, kaip tiltinių protezų atveju).

Mūsų darbai

Paslaugos

Pirminė konsultacija dėl implantacijos

Konsultacijos metu įvertinama detali paciento dantų būklė, norai ir galimybės bei pasiūlomi efektyviausi implantavimo metodai bei implantų gamintojai.

Paslaugos trukmė: 15 min.
Paslaugos kaina: 0-15 €

Garantija

Rūpinamės savo klientų patogumu ir siekiame užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl Aukštaitijos implantologijos klinikoje suteikiama ilgalaikė garantija dantų gydymui, implantacijos, protezavimo ir gydymo paslaugoms. Konsultacijos metu gydytojai įvertina individualią paciento dantų būklę, sudaro gydymo planą, nurodo gydymo procedūrų kainas ir informuoja apie dantų gydymui suteikiamas garantijas.

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 8 45 509 509

Pacientų atsiliepimai