MENIU

Odontologija

odontologijos klinika panevezyje
dantu protezavimas panevezyje

Dantų implantacija

Žmonėms, netekusiems vieno ar kelių dantų, dantų implantacija yra vienas pažangiausių ir ilgaamžiškiausių sprendimų, padedantis atkurti prarastų dantų estetiką, fiziologiją ir funkciją. Dantų implantai gali būti įsriegiami tiek viršutiniame, tiek apatiniame žandikaulyje, pakeičiant prarasto danties šaknį. Tai patogus būdas atstatyti prarastus dantis nešlifuojant ir neapkraunant kaimyninių dantų. Dantų implantacija Panevėžyje taikoma neturint vieno, kelių ar net visų dantų. Implanto panaudojimas yra tarsi profilaktinė priemonė, užkertanti kelią galimos patologijos vystymuisi.

Mūsų darbai

dantu implantacija
dantu implantacija panevezyje
dantu implantacija panevezyje 1
dantu implantavimas panevezyje
dantu implantacija panevezyje 2
dantu implantacija panevezyje 3

Kas yra danties implantas?

danties implantas

Danties implantas – tai danties šaknies pakaitalas. Jis gaminamas iš ypač tvirtos, lengvos ir biologiškai su kaulu suderinamos medžiagos (titano, cirkonio ar jų lydinio) ir primena nedidelį varžtelį. Atstatinėjant prarastą dantį, “varžtelis” chirurginiu būdu įsukamas į žandikaulį, o prie jo tvirtinama dirbtinė danties karūnėlė.Pacientai, kurie labai gerai prižiūri savo naujuosius dantis, implantais gali džiaugtis visą gyvenimą.

IMPLANTACIJA NETEKUS VIENO DANTIES

implantacija netekus danties

Vieno danties implantas visiškai atstoja danties šaknį, ant kurios bus uždėtas danties vainikas, sunkiai atskiriamas nuo natūralių dantų.

IMPLANTACIJA NETEKUS KELIŲ DANTŲ

implantacija netekus dantu

Netekus dviejų ar daugiau dantų, sukami keli implantai, kurie protezuojami pavieniais vainkėliais ar tilteliu.

IMPLANTACIJA NETEKUS VISŲ ŽANDIKAULIO DANTŲ

Pagal paciento norus, parenkamas implantų skaičius, kuris leidžia protezuoti burną:

  • neišimamu dantų protezu (pilnai atstoja nuosavus dantis);
  • išimamu dantų protezu fiksuotu ant implantų.

IMPLANTACIJOS PLANAVIMAS

implantacijos planavimas

Pirminės konsultacijos metu svarbiausia išsiaiškinti Jūsų norus ir pageidavimus, kaip Jūs įsivaizduojate galutinį burnos vaizdą.

Tik tuomet gydytojas atlieka pilną burnos ištyrimą, itin svarbu įvertinti kiekvieno danties būklę, dantų sukandimą.

Pacientui visuomet atliekama apžvalginė panoraminė rentgeno nuotrauka.

Turint šiuos duomenis, pacientui parenkamas individualus ir tik jo burnai skirtas gydymo planas.

Prieš implantacijos operaciją pacienui atliekamas 3D rentgenologinis tyrimas. Tik šis tyrimas tiksliai leidžia nustatyti kaulo plotį, parinkti Jums labiausiai tinkamą implanto dydį bei pašalinti galimas komplikacijas.

IMPLANTACIJOS OPERACIJA

danties implantacijos operacija

Chirurginis implanto įsriegimas į kaulą. Tai atliekama naudojant vietinį nuskausminimą, tad pacientas nejaučia jokio skausmo. Po operacijos praėjus 7-10 dienų yra nuimami siūlai ir prasideda gijimo procesas, kuris paprastai užtrunka keturis mėnesius. Šio periodo metu implantas labai glaudžiai suauga su kaulu. Šis procesas yra vadinamas osteointegracija.

Galutinė gydymo fazė – protezavimas. Gydytojas nuima nuo implantų atspaudą, pagal kurį pradedami daryti protezai. Tam, kad tiksliai suformuotume dantis, gali prireikti keleto vizitų. Pabaigus protezavimą dantys atrodys natūraliai ir bus stiprūs.

Implantacijos saugumas

Implantacija yra patikimas ir saugus gydymo metodas. Emociškai tiek gydytojui, tiek pacientui nemaloniausia komplikacija – implanto neprigijimas. Fiziškai pacientas nejaučia jokio diskomforto, neprigijusio implanto neskauda. Statistiškai iki 1 % įsriegtų implantų dėl vienų ar kitų priežasčių neprigyja. Ši komplikacija sprendžiama labai paprstai – pašalintas neprigijęs implantas ir į jo vietą iš karto arba po 2-3 mėnesių galima sriegti kitą implantą.

Implanto ilgaamžiškumas ir garantijos

Visiems STRAUMANN dantų implantams suteikiama tarptautinė viso gyvenimo garantija. Prireikus, skubi aukščiausios kvalifikacijos gydytojo pagalba jums bus suteikta net 70 pasaulio šalių. Naujas implantas ar protezavimo detalės jums, be jokios abejonės, nieko nekainuos – jas pagalbą suteikusiam gydytojui STRAUMANN visada pristatys nemokamai.

Jūsų implantų ilgaamžiškumas ir patvarumas priklausys nuo to, kaip Jūs prižiūrėsite savo implantus. Tuo tikslu reikėtų apsilankyti pas gydytoją bent jau 2 kartus per metus. Taip galima užkirsti kelią naujai patologijai ir išlaikyti esamą padėtį.

 

PAPILDOMOS CHIRURGINĖS OPERACIJOS: Kaulo priauginimo operacija

PRF technologija žaizdų gijimui skatinti

PRF –  tai pažangiausia technologija, kurią naudoja gydytojai odontologai, gydytojai burnos chirurgai, dantų implantologai ir kt. Ši procedūra pagreitina žaizdų gijimą ir kaulų atsinaujinimą.

PRF (angl. PRF – plateled-rich fibrin; plateled – trombocitai, fibrinas – netirpus kraujo baltymas, atsakingas už kraujo krešėjimą) – tai trombocitų, išskiriančių augimo faktorius, koncentratas.

PRGF procedūra

PRF procedūros metu pacientui iš venos paimama kraujo ir specialioje centrifugoje atsiskiriami atskiri kraujo komponentai.

Vienas iš kraujo komponentų – fibrinas, praturtinamas trombocitais. Trombocitai – lipnūs, bespalviai kraujo kūneliai, įtakojantys kraujo krešumą su dideliu kiekiu biologiškai aktyvių medžiagų, skatinančių žaizdų gijimą, odos ir kaulų atsinaujinimą, naujų kraujagyslių formavimąsi. Tokiu būdu gautas koncentratas pagreitina žaizdos gijimą ir atsinaujinimą.

PRGF naudojimas

Siekiant pagreitinti žaizdų gijimą, PRF gali būti naudojamas šių odontologijos ir burnos chirurgijos procedūrų metu:

  • implantavimas, kaulo priauginimas,
  • alveolių užpildymas po dantų rovimo,
  • chirurginis periodontito ligų gydymas, dantenų audinių gydymas.

Remiantis atliktais tyrimais ir stebėjimais dažniausiai minimi PRGF privalumai pacientui:

  • greitesnis pradinis žaizdų gijimas,
  • galimas mažesnis tinimas po danties traukimo ar kitos chirurginės procedūros,
  • greitesnis kaulinio audinio atsistatymas ir minkštųjų audinių gijimas po implantacijos,
  • tikėtinas skausmo sumažėjimas po chirurginės intervencijos,
  • Mažesnė uždegimo, infekcijos ir komplikacijų rizika.

PAPILDOMOS CHIRURGINĖS OPERACIJOS: Viršutinio žandikaulio sinuso pakėlimo operacija

Viršutinio žandikaulio sinusai – tai tuščiavidurės ertmės, esančios skruostų srityje virš krūminių dantų šaknų. Kai netenkama dantų, palaipsniui kaulas toje srityje tirpsta ir ilgainiui lieka tik plona kaulinė sienelė, skirianti sinuso ertmę nuo burnos ertmės. Norint įsukti dantų implantą, reikalingas pakankamas kaulo aukštis, todėl, kai kaulinė sienelė lieka labai plona, to padaryti neįmanoma. Sinuso pakėlimas – tai chirurginė procedūra, labai dažnai neatsiejama nuo dantų implantacijos krūminių dantų srityje.


Siūlomos procedūros


Dantų implantacija aukščiausios kokybės implantais

Trukmė: 01:00
Kaina: Taikoma speciali kaina €