Dantų protezavimas

Dantų protezavimas – tai procesas, kurio metu yra sukuriamas naujas dirbtinis dantis, atkartojantis natūralių dantų funkciją ir išvaizdą. Mūsų naudojamos šiuolaikinės medžiagos yra tokios aukštos kokybės, kad niekas kitas be jūsų nežinos, kuris dantis jūsų burnoje yra tikras, o kuris dirbtinis. Dantų protezas padeda užpildyti atsiradusį tuščią tarpą burnoje, nesvarbu, kurioje vietoje jis būtų – priekyje ar šone.

Dantų laminatės – tai plono sluoksnio keramikos protezai, kurie uždengia priekinį danties paviršių.

Video

Mūsų darbai

Paslaugos

Konsultacija dėl dantų protezavimo

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 0 - 15 €

Protezavimas išimamu protezu

Išimami protezai padeda atstatyti ne tik kramtymo efektyvumą, estetiką, bet ir žandikaulio sąnario funkciją, dėl ko sumažėja sąnario traškėjimas. Protezai gaminami naudojant  modernias ir  tikslias technologijas, individualiai parenkame ir pritaikome protezo tipą pagal burnos ertmės specifiką.

Paslaugos trukmė: 15 - 30 min.
Paslaugos kaina: 399-559 €

Estetinės restauracijos

Estetinės restauracijos reikalingos esant:

  • Netaisyklingai dantų formai;
  • Pakitusiai dantų spalvai;
  • Platiems, neestetiškiems tarpams tarp dantų;
  • Dėmėms, kurių negalima pašalinti net balinant;
  • Nudilusiems, nuskilusiems dantims;
  • Daug nekokybiškų plombų; 
Paslaugos trukmė: 30 - 1 val.
Paslaugos kaina: 389 - 469 €

Porceliano laminatės

Porceliano laminatės – tai labai plonos, 0,3 – 0,5 mm storio porceliano plokštelės, kuriomis dengiami priekiniai dantys. Tiems, kas siekia maksimalaus estetinio rezultato, specialistai rekomenduoja rinktis porceliano restauracijas. Svarbu žinoti, kad porcelianas išsiskiria itin dideliu patvarumu, estetiškumu, skaidrumu ir natūralumu, tad ši investicija į grožį ir ilgaamžiškumą atsipirks su kaupu. Porceliano restauracijsos gaminamos individualiai kiekvienam pacientui laboratorijoje, todėl jų beveik neįmanoma atskirti nuo natūralių dantų. Porcelianas atsparus kavos, arbatos ar rūkalų poveikiui.

Paslaugos trukmė: 30 - 1 val.
Paslaugos kaina: 579-699 €

Garantija

Rūpinamės savo klientų patogumu ir siekiame užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl Aukštaitijos implantologijos klinikoje suteikiama ilgalaikė garantija dantų gydymui, implantacijos, protezavimo ir gydymo paslaugoms. Konsultacijos metu gydytojai įvertina individualią paciento dantų būklę, sudaro gydymo planą, nurodo gydymo procedūrų kainas ir informuoja apie dantų gydymui suteikiamas garantijas.

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 8 45 509 509

Pacientų atsiliepimai