Estetinis plombavimas

Estetinis dantų gydymas padeda sukurti patrauklią šypseną, kurios nebereikia slėpti už sučiauptų lūpų ar prisidengus ranka. Šis gydymo metodas yra gana greitas ir paprastas, todėl jį renkasi nemažai pacientų. Jis tinkamas įvairaus amžiaus žmonės. Estetinis plombavimas – tai procedūra, kurios metu yra pašalinami pažeisti danties audiniai, koreguojama dantų forma, dydis, padėtis, spalva, mažinami tarpai tarp dantų. Jos esmė yra išsaugoti kuo daugiau natūralių danties audinių, pašalinant tik tuos, kurie yra pažeisti ir nesuderinami su estetiška išvaizda.

Mūsų darbai

Paslaugos

Estetinis priekinio danties plombavimas

Estetinio plombavimo metu odontologas, naudodamas specialias plombines medžiagas, pašalina danties defektus ir sukuria naują, gražią jo išvaizdą.

Paslaugos trukmė: 1 val.
Paslaugos kaina: 89 - 165 €

Garantija

Rūpinamės savo klientų patogumu ir siekiame užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl Aukštaitijos implantologijos klinikoje suteikiama ilgalaikė garantija dantų gydymui, implantacijos, protezavimo ir gydymo paslaugoms. Konsultacijos metu gydytojai įvertina individualią paciento dantų būklę, sudaro gydymo planą, nurodo gydymo procedūrų kainas ir informuoja apie dantų gydymui suteikiamas garantijas.

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 8 45 509 509

Pacientų atsiliepimai