Ortodontinis gydymas

Tiesūs ir gražūs dantys yra kiekvieno žmogaus svajonė, nesvarbu, kiek jam metų ir kokia jo lytis. Visi nori turėti kerinčią šypseną, kuri kasdienėse gyvenimo situacijose tampa nokautuojančiu ginklu, padedančiu užkariauti aplinkinių palankumą ir išlaikyti dėmesį. Tačiau ne kiekvienas gali pasigirti natūraliai tiesiais dantimis. Nors šiais laikais yra daugybė galimų sprendimo būdų. Ortodontinis gydymas padeda ištiesinti dantis, padailindamas jų išvaizdą ir pagerindamas funkcionalumą. Be to, gydymo metu yra atliekamas neteisingo sąkandžio koregavimas. Sparčiai populiarėjantis dantų tiesinimo būdas - ortodontinės tiesinimo kapos. Gydymas kapomis yra paprastas. Iki Jūsų naujosios šypsenos - vos keli žingsniai!

1 žingsnis. Konsultacija ir diagnostika. Gydytojas ištirs Jūsų dabartinę dantų ir sąkandžio būklę ir atliks dantų skenavimą.

2 žingsnis. Skaitmeninis gydymo planas. Patyrusių ,,Ordoline“ dantų technikų ir ortodontų komanda parengs gydymo planą kartu su Jūsų gydytoju. Kito vizito metu Jūsų gydytojas pristatys šį planą Jums ir parodys, kokių rezultatų pasieksite, baigę šį gydymą.

3 žingsnis. Kapų gamyba. ,,Ordoline“ pagamins ir išsiųs kapas Jūsų gydytojui. Gydytojas atiduos kapas Jums, kartu su visomis būtinomis instrukcijomis.

4. žingsnis. Gydymas. Nešiosite kapas 22 valandas per parą ir keisite jas taip dažnai, kaip nurodys Jūsų gydytojas. Pabaigę nešioti visas Jums skirtas kapas, mėgausitės savo nauja šypsena.Jos skaidrios, plonos, patogios, efektyviau ir greičiau gaunamas rezultatas. (plačiau apie kapas skaitykite rubrikoje "dažnai užduodami klausimai")

Ortodontinis gydymas mūsų klinikoje vyksta taikant naujausias technologijas. Nuimdami danties atspaudus, mes naudojame modernų intraoralinį skenerį, kuris gydytojui padeda tiksliai pamatuoti duomenis, o pacientui suteikia daugiau komforto. Klinikoje dirba aukštos kvalifikacijos ortodontai, atvykstantys iš Vilniaus.

Video

Privalumai

pagražėjusi šypsena

pagerėjęs dantų sukandimas

padidėjęs pasitikėjimas savimi

sumažėjusi ėduonies tikimybė

įtampos sumažėjimas žandikaulio sąnariuose

taisyklingas kramtymas, kvėpavimas

Garantija

Rūpinamės savo klientų patogumu ir siekiame užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl Aukštaitijos implantologijos klinikoje suteikiama ilgalaikė garantija dantų gydymui, implantacijos, protezavimo ir gydymo paslaugoms. Konsultacijos metu gydytojai įvertina individualią paciento dantų būklę, sudaro gydymo planą, nurodo gydymo procedūrų kainas ir informuoja apie dantų gydymui suteikiamas garantijas.

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 8 45 509 509

Pacientų atsiliepimai