Ortodontinis gydymas

Tiesūs ir gražūs dantys yra kiekvieno žmogaus svajonė, nesvarbu, kiek jam metų ir kokia jo lytis. Visi nori turėti kerinčią šypseną, kuri kasdienėse gyvenimo situacijose tampa nokautuojančiu ginklu, padedančiu užkariauti aplinkinių palankumą ir išlaikyti dėmesį. Tačiau ne kiekvienas gali pasigirti natūraliai tiesiais dantimis. Nors šiais laikais yra daugybė galimų sprendimo būdų. Ortodontinis gydymas padeda ištiesinti dantis, padailindamas jų išvaizdą ir pagerindamas funkcionalumą. Be to, gydymo metu yra atliekamas neteisingo sąkandžio koregavimas. Sparčiai populiarėjantis dantų tiesinimo būdas - ortodontinės kapos. Jos skaidrios, plonos, patogios, efektyviau ir greičiau gaunamas rezultatas. (plačiau apie kapas skaitykite rubrikoje "dažnai užduodami klausimai")

Ortodontinis gydymas mūsų klinikoje vyksta taikant naujausias technologijas. Nuimdami danties atspaudus, mes naudojame modernų intraoralinį skenerį, kuris gydytojui padeda tiksliai pamatuoti duomenis, o pacientui suteikia daugiau komforto. Klinikoje dirba aukštos kvalifikacijos ortodontai, atvykstantys iš Vilniaus.

 

 

Privalumai

pagražėjusi šypsena

pagerėjęs dantų sukandimas

padidėjęs pasitikėjimas savimi

sumažėjusi ėduonies tikimybė

įtampos sumažėjimas žandikaulio sąnariuose

taisyklingas kramtymas, kvėpavimas

Garantija

Rūpinamės savo klientų patogumu ir siekiame užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl Aukštaitijos implantologijos klinikoje suteikiama ilgalaikė garantija dantų gydymui, implantacijos, protezavimo ir gydymo paslaugoms. Konsultacijos metu gydytojai įvertina individualią paciento dantų būklę, sudaro gydymo planą, nurodo gydymo procedūrų kainas ir informuoja apie dantų gydymui suteikiamas garantijas.

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 8 45 509 509

Pacientų atsiliepimai