MENIU
<br />
<b>Notice</b>:  Undefined index: title_lt in <b>/home/aiklt/domains/aik.lt/public_html/views/page_header.php</b> on line <b>78</b><br />

Odontologija

odontologijos klinika panevezyje
dantu protezavimas panevezyje

Ortodontinis gydymas

Profesionalus ortodontinis gydymas – tai netinkamos dantų padėties (susigrūdusių, kreivų ar pernelyg vienas nuo kito atitolusių dantų) ir netaisyklingo sąkandžio koregavimas. Mūsų klinikoje ortodontinis gydymas atliekamas įvairaus amžiaus pacientams, vaikams, paaugliams ir vyresnio amžiaus žmonėms. Ilgametę patirtį turintys specialistai, atsižvelgę į paciento burnos ertmės būklę, amžių, poreikius ir galimybes, padeda parinkti konkrečiu atveju tinkamiausią gydymo būdą bei priemones.


Ortodontinio gydymo metu:

  • tiesinami dantys,
  • koreguojamas sąkandis.

Tai yra pilnos apimties ortodontinis gydymas, savo tikslais nesiskiriantis nuo paagulių ortodontinio gydymo.

 

 

Mūsų darbai

ORTODONTINIS GYDYMAS
ORTODONTINIS GYDYMAS
ORTODONTINIS GYDYMAS
ORTODONTINIS GYDYMAS


Siūlomos procedūros


Gydymas breketais

Breketų rūšys

  • Metaliniai breketai – dažniausiai naudojama breketų rūšis. Jie skiriasi savo dydžiu, vidinėmis savybėmis, patogumu, taip pat kaina. Naudojant metalinius breketus gydymas yra truputį greitesnis negu naudojant kitų rūšių breketus, bet jie yra mažiau estetiški.
  • Safyriniai breketai – tai breketai, labiausiai atitinkantys natūralią dantų spalvą, todėl mažiausiai pastebimi. Pastarųjų kaina didesnė nei metalinių breketų.
  • Beligatūriniai breketai (metaliniai ir keramikiniai). Šiuose breketuose yra specialus užraktas, dėl kurio viela neprisispaudžia kaip įprastai ir taip sumažinama trintis sistemoje. Nešiojant šios rūšies breketus gydymas trunka trumpiau ir pas ortodontą reikia lankytis rečiau (kas 1,5-2 mėnesius). Su jais lengviau palaikyti burnos higieną, mažesnis dantų jautrumas po vizito, tačiau ne visais atvejais galima panaudoti jų privalumus.
Trukmė: 00:30 - 01:00

Gydymas plokštelėmis

  • Plokštelės. Šie ortodontiniai aparatai yra taikomi įvairaus amžiaus pacientams. Jas sudaro plastmasinis pagrindas, prilaikantys ir aktyvieji elementai. Nešiojant plokšteles yra nesunku palaikyti gerą burnos ertmės higieną, taip pat šis gydymo būdas santykinai nebrangus, tačiau gali atlikti tik ribotas dantų padėties korekcijas bei yra nelabai patogu nešioti burnoje.
Trukmė: 00:30 - 01:00