Periodontito gydymas

Dažnam iš mūsų išgirdus periodontito, liaudiškai - parodontozės diagnozę pasišiaušia plaukai. Jie iškart ima save įsivaizduoti be dantų ir mano, kad tai vienintelis ir neišvengiamas scenarijus. Tačiau iš tikrųjų periodontitas (parodontozė) yra išgydoma liga. Laiku ją pastebėjus ir nedelsiant ėmusis aktyvių veiksmų, galima sustabdyti jos progresavimą ir žalą dantims bei burnos sveikatai. Periodontito gydymas yra efektyvus tik kartu bendradarbiaujant gydytojui ir pacientui. Pacientai, kuriems nustatytas periodontitas, turi permąstyti savo gyvenseną ir imtis pokyčių, norėdami pasiekti gerų rezultatų. Gydymo odontologo kėdėje nepakanka – reikia paisyti specialisto duotų nurodymų ir vykdyti juos namuose.

Paslaugos

Konsultacija dėl periodontito gydymo

Konsultacijos metu gydytojas įvertins jūsų dantų ir burnos ertmės būklę bei paskirs tinkamiausią periodontito gydymo būdą jums.

Paslaugos trukmė: 15 min.
Paslaugos kaina: 25 €

Garantija

Rūpinamės savo klientų patogumu ir siekiame užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl Aukštaitijos implantologijos klinikoje suteikiama ilgalaikė garantija dantų gydymui, implantacijos, protezavimo ir gydymo paslaugoms. Konsultacijos metu gydytojai įvertina individualią paciento dantų būklę, sudaro gydymo planą, nurodo gydymo procedūrų kainas ir informuoja apie dantų gydymui suteikiamas garantijas.

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 8 45 509 509

Pacientų atsiliepimai