Burnos higiena ir dantų balinimas

Kas nesvajoja turėti gražių baltų dantų? Jie ne tik papuošia žmogaus šypseną, bet ir automatiškai mūsų smegenyse yra susiejami su gera sveikata. Ne veltui jau gilioje senovėje žmonės ieškojo būdų, kaip pašviesinti savo dantis, kad jie atrodytų kuo įspūdingiau. Buvo naudojamas šlapimas, actas, medus, ožkos pienas ir kitos išradingos medžiagos. Šiandien galime pasiūlyti modernias priemones dantų priežiūrai, profilaktikai ir grožiui puoselėti. Tai dantų balinimas, atliekamas šiuolaikinėmis ir moksliniais tyrimais paremtomis priemonėmis, bei profesionali burnos higiena, kuri atlieka švarinimo, dezinfekavimo funkcijas bei ėduonies ir periodonto ligų profilaktiką.

Video

Mūsų darbai

Paslaugos

Profesionali burnos higiena

 Procedūros metu akmenys nuvalomi ultragarsiniu skaleriu. Dantų kišenėse esantys akmenys pašalinami specialiais instrumentais. Procedūros metu atliekamos gydomųjų preparatų – fluoro lako bei GC kalcio kremo aplikacijos, kurios stiprina danties audinius, sumažina dantų jautrumą. Po procedūros dantų pigmentinės dėmės pašviesinamos šiuolaikišku dantų apnašų šalinimo metodu „Air Flow“,  dantys tampa puse tono baltesni. Burnos higienistas  įvertina, ar tinkamai prižiūrite dantis, paaiškina jų valymo metodiką, parenka tinkamiausias priemones.

Paslaugos trukmė: 1 - 1 val. 30 min.
Paslaugos kaina: 59 - 69 €

Dantų balinimas PHILIPS ZOOM sistema

Dantų balinimas PHILIPS ZOOM  – tai  revoliucija dantų balinime! Ši sistema yra saugi, efektyvi ir greita. Po vienos valandos Jūsų dantys taps žymiai baltesni (net iki 8-ių atspalvių).

Balinimo procedūra labai paprasta. Ji prasideda trumpa Jūsų dantenų ir lūpų apsaugojimo procedūra. Tada specialistas užteps ant dantų specialų gelį, kuris yra aktyvuojamas specialiai šiai sistemai sukurtu švitintuvu. Procedūros pabaigoje specialistas užteps dantis apsauginiu kremu su fluoru. Jūs būsite tiesiog nustebinti procedūros rezultatais.

Paslaugos trukmė: 1 - 2 val.
Paslaugos kaina: 249 €

Dantų balinimas namuose (kapos vienam žandikauliui, balinimo medžiaga)

 Jums bus nuimti viršutinio ir apatinio žandikaulio atspaudai (tai užtruks vos 10-15 minučių), dantų technikų laboratorijoje pagal šiuos atspaudus bus pagamintos individualios, tik Jums tinkančios, balinimo kapos. Šias kapas kito vizito metu Jums atiduosime kartu su balinimo geliu. Po dantų balinimo procedūros dantys tampa balti. Prieš atliekant dantų balinimą būtinai reikėtų pasikonsultuoti su odontologu, kuris patikrins, ar nėra kariozinių dantų, ar nereikia atlikti profesionalios burnos higienos, kad balinimo procedūra būtų tikrai efektyvi ir veiksminga. 

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 89 €

Garantija

Rūpinamės savo klientų patogumu ir siekiame užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl Aukštaitijos implantologijos klinikoje suteikiama ilgalaikė garantija dantų gydymui, implantacijos, protezavimo ir gydymo paslaugoms. Konsultacijos metu gydytojai įvertina individualią paciento dantų būklę, sudaro gydymo planą, nurodo gydymo procedūrų kainas ir informuoja apie dantų gydymui suteikiamas garantijas.

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 8 45 509 509

Pacientų atsiliepimai