MENIU

Odontologija

odontologijos klinika panevezyje
dantu protezavimas panevezyje

Tyrimai ir konsultacijos

Konsultacijos metu gydytojas odontologas įvertina individualią paciento situaciją, numato konkrečiu atveju tinkamiausią gydymo būdą, supažindina su galimomis gydymo alternatyvomis, daro kompiuterinės tomografijos, panoramines ir dentalines rentgeno nuotraukas. Kompetentingi ir ilgametę patirtį turintys gydytojai teikia išsamias konsultacijas, ieškodami optimaliausių sprendimų individualiu atveju. Modernios šiuolaikiškos technologijos garantuoja atliekamų darbų tikslumą.

Mūsų darbai

TYRIMAI IR KONSULTACIJOS
TYRIMAI IR KONSULTACIJOS
TYRIMAI IR KONSULTACIJOS
TYRIMAI IR KONSULTACIJOS
TYRIMAI IR KONSULTACIJOS


Siūlomos procedūros


Konsultacija

Konsultacija

Konsultacijos metu gydytojas įvertins dantų, dantų šaknų, supančio kaulo būklę. Labai svarbu įvertinti bendrą paciento sveikatą. Konsultacijos metu su pacientu aptariamas pacientui priimtiniausias gydymo būdas, supažindinama su galimomis alternatyvomis.

Labai svarbu suprasti, kad nėra nei vieno vienodo gydymo, dėl to kiekvienas pacientas konsultuojamas individualiai, kad būtų pasiekiamas geriausias gydymo rezultatas.

Trukmė: 00:25 - 00:30

Kompiuterinė tomografijos nuotrauka

3D nuotrauka (kompiuterinė tomografija) - vienintelis rentgeno tyrimas, kuris suteikia gydytojui visą išsamią informaciją apie burnos ertmės būklę. 3D nuotrauka ne tik parodo realų žandikaulių bei aplink juos esančių sričių vaizdą, bet ir leidžia gydytojui tiksliai suplanuoti visus chirurginio gydymo etapus. Mūsų klinikoje 3D nuotrauka atliekama tais atvejais, kai pacientui planuojama taikyti sudėtingą chirurginį gydymą: dantų implantavimo procedūrą, kaulo priauginimo bei sinuso dugno pakėlimo operacijas.

Mūsų klinikoje naudojamas pačios naujausios kartos kompiuterinis tomografas, kurio jonizuojančios spinduliuotės dozė yra minimali ir nekelianti pavojaus žmogaus sveikatai.

 

Trukmė: 00:15

Panoraminė rentgeno nuotrauka

Skaitmeninė panoraminė nuotrauka

Skaitmeninė panoraminė nuotrauka parodo plokščią viršutinio ir apatinio žandikaulio vaizdą bei aplink esančius sinusus.

Ši nuotrauka atliekama:

  • planuojant protinių bei retinuotų dantų šalinimo operaciją;
  • prieš didesnės apimties protezavimo darbus;
  • taikant ortodontinį gydymą;
  • atliekant nesudėtingą danties implantavimo procedūrą;
  • siekiant įvertinti dantį supančių audinių būklę ir kt.
Trukmė: 00:15

Dentalinė rentgeno nuotrauka

Dentalinė nuotrauka leidžia odontologui įvertinti dantų kanalų ilgius, jų išsidėstymą, danties kariesą, kaulo pažeidimus. Ši nuotrauka atliekama taikant terapinį gydymą vienam ar keliems dantims.

Trukmė: 00:15