Vaikų dantų gydymas

Pirmas susitikimas su dantų gydytoju įvyksta vaikystėje, todėl labai svarbu, kad jis būtų kuo pozityvesnis. Tinkamai paruošus vaiką vizitui pas odontologą, jis nepatirs bereikalingos baimės ir drąsiai leisis gydomas. Mūsų klinikoje dirba profesionalių odontologų komanda, turinti daug patirties dirbant su vaikais. Taip pat esame paruošę specialų vaikų žaidimų kampelį, kur mažylis gali apsiprasti su aplinka ir nusiraminti piešdamas bei žaisdamas.

Paslaugos

Silantavimas

Apie šeštus metus išdygus pirmiesiems nuolatiniams krūminiams dantims, patariama jų kramtomuosius paviršius padengti silantais. Silantai – tai medžiagos, skirtos įdubų ir vagelių ėduonies profilaktikai. Aplikuoti ant sveikų, ėduonies nepažeistų vagelių, silantai mechaniškai uždaro vageles bei įdubas ir taip užkerta kelią ėduonies atsiradimui.

Paslaugos trukmė: 15 min.
Paslaugos kaina: 19 €

Pieninio danties plombavimas

Pradinėse stadijose kariesą gydome be dantų gręžimo - tepant specialias medžiagas ant ėduonies pažeistos vietos. Vėliau reikalingas rimtesnis ėduonies gydymas - danties gręžimas ir plombavimas. Pieninai dantukai gali būti  plombuojami stiklojonomerinėmis (SJC) arba helio plombomis.

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 59 €

Pieninio danties šalinimas

Kuomet dantuko nebepavyksta išgelbėti, dantis šalinamas. Siekiant suteikti kuo mažesnį diskomfortą, tepama nujautrinanti želė, kad danties traukimo procesas negąsdintų vaikučio.

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 49 €

Garantija

Rūpinamės savo klientų patogumu ir siekiame užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl Aukštaitijos implantologijos klinikoje suteikiama ilgalaikė garantija dantų gydymui, implantacijos, protezavimo ir gydymo paslaugoms. Konsultacijos metu gydytojai įvertina individualią paciento dantų būklę, sudaro gydymo planą, nurodo gydymo procedūrų kainas ir informuoja apie dantų gydymui suteikiamas garantijas.

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 8 45 509 509

Pacientų atsiliepimai