MENIU

Pacientams iš užsienio

AIK privalumai

Dirbame Jums patogiu metu
Esame lankstūs, pacientui pageidaujant, operacijas atliekame ir sekmadieniais. Visas gydymo procedūras suplanuojame iš anksto pagal Jūsų atvykimo laiką ir viešnagės trukmę.
Patyrę savo srities specialistai
Dirba tik kvalifikuoti ir ilgametę patirtį turintys specialistai. Gydytojai nuolat stažuojasi tarptautinėse konferencijose. Komandinis darbas padeda vieno vizito metu atlkti maksimalų procedūrų skaičių,
Visos procedūros vienoje vietoje
Aukščiausios kokybės dantų gydymo paslaugos. Atliekamas rentgeno ištyrimas, dantų gydymas, chirurginės intervencijos, implantacija, dantų estetinis plombavimas, protezavimas, vaikų gydymas miegant ir kt.
Suteikiamas garantinis implanto pasas
Straumann implantams suteikiama tarptautinė garantija visam gyvenimui. Daugiau nei 70-tyje pasaulio šalių, jums bus suteikta aukščiausios kvalifikacijos gydytojo pagalba, jei to prireiktų. Naujas danties implantas ir protezavimo detalės jums nieko nekainu
Maksimalus procedūrų skaičius atvykimo metu
Suderiname vizitus pas visų sričių specialistus, kad vieno atvykimo metu būtų atlikta kuo daugiau procedūrų. Dantų implantacija atliekama pašalinus dantis, tad reikės mažiau atvykimų ir bus pasiekiamas geriausias gydymo rezultatas.
Tik sertifikuoti dantų implantai
Dirbame tik su laiko patikrintais ir sertifikuotais, saugiais Europoje gamintais dantų implantais.

Gydymo etapai


Ištyrimas ir detalus gydymo plano sudarymas raštu.

Gydymas gali būti atliekamas jau tą pačią dieną (išsiaiškiname paciento gydymo poreikius, atliekame visus detalius rentgeno tyrimus, pacientui individualiai parenkamas tinkamiausias gydymo planas pagal paciento pageidavimus ir esamą būklę, supažindinamas su eiga, kainomis, trukme) ir pradedamas gydymas net ir tą pačią dieną.

Chirurginis gydymas – visas chirurginis gydymas atliekamas vieno vizito metu.

Jeigu reikia, gali būti sriegami implantai į abu žandikaulius, priauginamas kaulas. Maksimaliam paciento komfortui visos procedūros gali būti atliekamos taikant sedaciją. Jos metu pacientas miega ir nejaučia jokio diskomforto ar skausmo. Pacientas gali išvykti į kitą šalį jau kitą dieną ir grįžti po 3 - 6 mėnesių implantų protezavimui.

Protezavimas – kurio trukmė yra 7- 10 dienų.

Reikalingas vizitų skaičius 1- 6. Nuimami dantų atspaudai, pagaminami ir pritvirtinami  laikini ar  nuolatiniai protezai. Svarbu paminėti, jog nebūtina visą laikotarpį būti Lietuvoje, galimas išvykimas/atvykimas. Visi etapai suderinami su pacientu.


Registracija nemokamai konsultacijai


Užpildykite šia formą ir mes susisieksime bei suteiksime nemokama konsultaciją