MENIU
<br />
<b>Notice</b>:  Undefined index: title_lt in <b>/home/aiklt/domains/aik.lt/public_html/views/page_header.php</b> on line <b>78</b><br />

Pacientams iš užsienio

AIK privalumai

Dirbame Jums patogiu metu
Derinamės pacientui patogiu metu, pageidaujant operacijas atliekame ir sekmadieniais. Visas gydymo procedūras suplanuojame iš anksto pagal Jūsų atvykimo laiką ir viešnagės trukmę.
Patyrę savo srities specialistai
Dirba tik kvalifikuoti ir ilgametę patirtį turintys specialistai. Gydytojai nuolatos stažuojasi tarptautinėse konferencijose. Komandinis darbas padeda vieno vizito metu atlkti maksimalų procedūrų skaičių,
Visos procedūros vienoje vietoje
Aukščiausios kokybės dantų gydymo paslaugos. Atliekamas rentgeno ištyrimas, dantų gydymas, chirurginės intervencijos, implantacija, dantų estetinis plombavimas, protezavimas, vaikų gydymas miegant ir kt.
Suteikiamas garantinis implanto pasas
Straumann implantams suteikiama tarptautinė garantija visam gyvenimui. Daugiau nei 70-tyje pasaulio šalių, jums bus suteikta aukščiausios kvalifikacjos gydytojo pagalba, jei to prireiktų. Naujas danties implantas ir protezavimo detalės jums bus nemokami.
Maksimalus procedūsų skaičius atvykimo metu
Suderiname vizitus pas visų sričių specialistus, kad vieno atvykimo metu būtų atlikta kuo daugiau procedūrų.Atliekama dantų implantacija pašalinus dantis. Reikės mažiau atvykimų ir bus pasiekiamas geriausias gydymo rezultatas.
Tik sertifikuoti dantų implantai
Dirbame tik su laiko patikrintais ir sertifikuotais, saugiais Europoje gamintais dantų implantais. Straumann, tai šiandienos dantų implantų kokybės standartas. Dėl išskirtinio dėmesio mokslui, tyrimams, technologijoms, plataus asortimento ir lanksčios kai

Gydymo etapai


Ištyrimas ir detalus gydymo plano sudarymas raštu.

Gydymas gali būti atliekamas jau tą pačią dieną (išsiaiškiname paciento gydymo poreikius, atliekame visus detalius rentgeno tyrimus, pacientui individualiai parenkamas tinkamiausias gydymo planas pagal paciento pageidavimus ir esamą būklę, supažindinamas su eiga, kainomis, trukme) ir pradedamas gydymas net ir tą pačią dieną.

Chirurginis gydymas – visas chirurginis gydymas atliekamas vieno vizito metu.

Jeigu reikia, gali būti sriegami implantai į abu žandikaulius, priauginamas kaulas. Maksimaliam paciento komfortui visos procedūros gali būti atliekamos taikant sedaciją. Jos metu pacientas miega ir nejaučia jokio diskomforto ar skausmo. Pacientas gali išvykti į kitą šalį jau kitą dieną ir grįžti po 3 - 6 mėnesių implantų protezavimui.

Protezavimas – kurio trukmė yra 7- 10 dienų.

Reikalingas vizitų skaičius 1- 6. Nuimami dantų atspaudai, pagaminami ir pritvirtinami  laikini ar  nuolatiniai protezai. Svarbu paminėti, jog nebūtina visą laikotarpį būti Lietuvoje, galimas išvykimas/atvykimas. Visi etapai suderinami su pacientu.


Spec. pasiūlymai


1 danties atstatymas aukščiausios klasės implantu ir estetiškiausiu vainikėliu
Kaina: SPECIALUS PASIŪLYMAS 859 €

Į paketo kainą įeina implantacija aukščiausios kokybės implantu, gijimo galvutės prisukimo procedūra, pakartotinis rentgeno ištyrimas, atpaudų nuėmimas, atrama, metalo keramikos vainikėlis. 

Visų dantų atstatymas all-on-4 metodika
Kaina: SPECIALUS PASIŪLYMAS 3299* €

Šios technikos pagalba greitai atkuriami visi dantys. Kitaip nei išimamos plokštelės ar protezai, prie implantų pritvirtinti visi dantys yra stabilūs, jų nereikia išimti, o karštis, šaltis ir skonis jaučiamas lygiai taip pat, kaip ir su natūraliais dantimis. Be to, kietą maistą valgysite nesibaimindami, kad protezas iškris. To paties vizito metu sriegiami implantai. Per 24 valandas pagaminamas ir uždedamas estetinis laikinas plastikinis protezas implanto gijimo laikotarpiui, kuris, jei prireiktų, gali būti naudojamas 1 – 2 metus. Nuolatinis protezavimas po 6 - 18 mėnesių metalo plastikiniais arba keramikiniais dantimis.

* pasiūlymas be protezavimo detalių kainos.


Registracija nemokamai konsultacijai


Užpildykite šia formą ir mes susisieksime bei suteiksime nemokama konsultaciją