MENIU
<br />
<b>Notice</b>:  Undefined index: title_lt in <b>/home/aiklt/domains/aik.lt/public_html/views/page_header.php</b> on line <b>78</b><br />

PLASTINĖ CHIRURGIJA

Gausaus prakaitavimo gydymas

Prakaito gausumas priklauso nuo įvairių veiksnių, pvz., prakaito liaukų kiekio odoje, mitybos įpročių, paveldimumo, medikamentų vartojimo ir t. t. Gausaus prakaitavimo gydymas gali būti atliekamas įvairiais metodais, tačiau vienas efektyviausių ir pažengiausių sprendimų – botulino toksino injekcijos. Tai saugus, patikimas ir patikrintas gydymo būdas, užtikrinantis ilgalaikius rezultatus. Suleistas botulino toksinas blokuoja nervinius impulsus prakaito liaukose, slopina liaukų darbą ir prakaito gamybą.


Anot plastikos chirurgo A. Žižliausko, prakaitavimas yra natūrali apsauginė odos reakcija, tačiau padidėjęs prakaitavimas sukelia fizinį diskomfortą, o šiuolaikinėje visuomenėje estetika aktuali visiems. Botulino toksino preparatų injekcijos - šiuolaikinis, greitas ir saugus neoperacinis gydymo būdas, rekomenduojamas tuomet, kai pažastų, padų, delnų prakaitavimas yra intensyvus ir vietinio poveikio priemonės su juo kovoti nebepajėgia. Daugelyje šalių, ypač Amerikoje ir Prancūzijoje, prakaitavimui slopinti populiarūs dezodorantai, kurių sudėtyje yra aliuminio druskų. Ieškant atsakymo, kas galėtų sukelti krūties vėžį, viena iš priežasčių, galinčių sukelti krūties vėžį, buvo įvardytos aliuminio druskos, rastos pašalintuose krūties mazgeliuose. Patepę pažastį tepamu dezodorantu, ją tarsi užklijuojame plėvele, sudarydami idealias sąlygas įvairiems pūlinukams atsirasti.

Tuo tarpu Botulino toksino injekcijos yra pati pažangiausia bei lengviausiai toleruojama intervencija į žmogaus organizmą.


Siūlomos procedūros


Gausaus prakaitavimo gydymas botulino toksino injekcijomis (pažastys)

Trukmė: 00:30
Kaina: Nuo 110 €

Gausaus prakaitavimo gydymas botulino toksino injekcijomis (delnai)

Trukmė: 00:30
Kaina: Nuo 110 €

Gausaus prakaitavimo gydymas botulino toksino injekcijomis (padai)

Trukmė: 00:30
Kaina: Nuo 110 €