Konsultacijos

Spindinti, sveika, jaunatviška veido oda turbūt kiekvieno svajonė. Deja, laiko sustabdyti neįmanoma. Tačiau pasitelkiant šiuolaikines grožio priemones, galime panaikinti nuovargio žymes veide, sumažinti raukšles ir atrodyti jaunesni nei iš tiesų esame. Norint kuo ilgiau išsaugoti jaunystę, reikia nuolat savimi rūpintis ir įdėti pastangų. Šiuo metu yra sukurta daugybė saugių ir efektyvių mini invazinių grožio procedūrų, padedančių išlaikyti gerą odos būklę ir jaunatvišką išvaizdą.

Dažniausiai klinikoje teikiamos šios plastikos chirurgijos paslaugos:

  • Raukšlių užpildymas hialurono rūgšties injekcijomis
  • Hialurono užpildai (lūpų putlinimas, veido, skruostų formavimas)
  • Gilus veido drėkinimas profhilo produktu, 5 taškų injekcijų technika
  • Botulino toksino injekcijos raukšlių naikinimui, prakaitavimo mažinimui bei bruksismo gydymui.

Botulino toksino injekcijos puikiai suderinamos tarpusavyje su hialurono rūgšties injekcijomis, biorevitalizacja, mezoterapija ir kt. Kompleksinės, tinkamai suderintos procedūros leidžia pasiekti ilgalaikius rezultatus. Jos visos yra ištobulintos per daug metų, todėl yra saugios ir efektyvios. Svarbiausia, kad tokias procedūras atliktų kompetentingas specialistas, turintis tam reikiamą kvalifikaciją. Tik jis gali patarti, kokia procedūra jums yra tinkamiausia. Svarbiausia yra nebijoti ir atvykti pasitarti – jeigu jus vargina atsiradusios raukšlės, papilkėjusi oda ar nuolat pavargęs veidas, nereikia dėl to kentėti – šiuolaikinė medicina gali išspręsti šias problemas ir padėti jums atrodyti patrauklesnei bei jaunesnei.

Plastikos chirurgas pirminės konsultacijos metu įvertins odos būklę, amžinius odos pokyčius, parekomenduos Jums tinkamiausią procedūrą ir jei iškart bus atliekama procedūra - konsultacija nemokama.

Kviečiame registruotis konsultacijai tel. 8 45 509 509

Paslaugos

Konsultacijos ir tyrimai

Paslaugos trukmė:
Paslaugos kaina: 0 - 0 €

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 8 45 509 509