Mimikos raukšlių korekcija botulino toksino injekcijomis

Botulino toksino injekcijos Panevėžyje

Botulino injekcijos - ilgalaikius rezultatus užtikrinanti mimikos raukšlių korekcija. Botulino arba botokso injekcijos yra veiksminga ir greita procedūra, kurios metu itin smulkia mikroadata į kelias pažymėtas vietas suleidžiamas minimalus preparato kiekis. Procedūra užtrunka vos kelias minutes, yra beveik nejuntama ir klientas jau tą pačią dieną gali užsiimti įprasta veikla, pvz., grįžti į darbą. Iš karto po injekcijos gali atsirasti patinimas ar paraudimas dūrio vietoje. Labai retais atvejais gali susiformuoti mėlynė injekcijos vietoje. Jau po 4-5 dienų oda pastebimai keičiasi: smulkios raukšlelės išnyksta, veidas tampa lygesnis.

Botulino injekcijos blokuoja raumenis kontroliuojančius nervinius signalus ir neleidžia raumeniui susitraukti. Tai sumažina bei pašalina veide esančias raukšles, susidarančias dėl pernelyg dažno ar stipraus šių raumenų susitraukimo.

Botulino toksinas (''botoksas'') yra natūralus išgrynintas baltymas išskiriamas bakterijos Clostridium botulinum ir jau daugybę metų naudojamas medicininiais tikslais. Anksčiau jis buvo itin plačiai taikomas oftalmologijoje, neurologijoje, pediatrijoje, o pastaraisiais metais įgavo ypatingą reikšmę kosmetologijos bei estetinės dermatologijos srityse. 2002 m. gydymas botulino toksinu buvo patvirtintas JAV maisto ir vaistų tarnybos (FDA) ir nuo tada ėmė plisti ne tik JAV, bet ir Europoje.

botulino-injekcijosNorint išlaikyti lygios odos efektą, sustabdyti raukšlių gilėjimą, botulino injekcijos yra kartojamos, bet ne anksčiau nei po 4 mėnesių.  Pagal gamintojo duomenis botokso poveikis trunka apie 4 mėnesius, nors dažnai pastebimas veikimas iki 6 mėnesių.

Po botulino injekcijų rekomenduojama

  • pirmąsias paras po injekcijų nesportuoti, nevartoti alkoholio, nesideginti saulėje;
  • po procedūros apie 4 – 6 val. negulėti;
  • po procedūros nemasažuoti injekcijų vietose;
  • savaitę po injekcijų vengti persikaitinimo (karštų vonių, saunų);
  • nevartoti aminoglikozidų, trankviliantų dvi savaites po procedūros (šių preparatų vartojimas gali sumažinti botulino toksino veikimą).

Botulino injekcijos kaina priklauso nuo sunaudotų medžiagų kiekio bei kuriose vietose bus paskirtas gydymas. Botulino injekcijos vieno apsilankymo metu gali būti leidžiamos į kaktos zoną: pykčio ir horizontalių raukšlių korekcijai bei akių mimikos raukšlių. Klinikoje naudojame gamintojo Dysport botulino toksino injekcijas.

Botokso injekcijos kaina gali svyruoti nuo 89 eurų (kaktos pykčio raukšlė, lengvas laipsnis) iki 139 eurų (sudėtingas laipsnis). Pirmą kartą dažniausiai leidžiamas mažesnis preparato kiekis.

Botulino toksino injekcijas gali atlikti tik šių specialybių gydytojai:

  • dermatologai
  • plastikos chirurgai

Pirmos konsultacijos metu, gydytoja plastikos chirurgė, išklausiusi paciento pageidavimus, rekomenduoja tikslingiausią gydymą, įvardija kontraindikacijas, šalutinį poveikį, informuoja kiek paslauga kainuos bei kada reiktų kartoti.

Kviečiame registruotis konsultacijai tel. 8 45 509 509.

Paslaugos

Raukšlių tarp antakių korekcija

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 0 - 0 €

Akių kampučių raukšlių korekcija

Paslaugos trukmė: 15 min.
Paslaugos kaina: 0 - 0 €

Kaktos horizontalių raukšlių korekcija

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 89-139 €

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 8 45 509 509