Mimikos raukšlių korekcija botulino toksino injekcijomis

Ilgalaikius rezultatus užtikrinanti mimikos raukšlių korekcija botulino toksino injekcijomis yra veiksminga ir greita procedūra, kurios metu itin smulkia mikroadata į kelias pažymėtas vietas suleidžiamas minimalus preparato kiekis. Procedūra užtrunka vos kelias minutes, yra beveik nejuntama ir klientas jau tą pačią dieną gali užsiimti įprasta veikla, pvz., grįžti į darbą. Patyrę klinikos specialistai įvertins Jūsų odos būklę ir padės pasirinkti konkrečiu atveju tinkamiausią procedūrą.


Botulino toksinas (''botoksas'') yra natūralus išgrynintas baltymas išskiriamas bakterijos Clostridium botulinum ir jau daugybę metų naudojamas medicininiais tikslais. Anksčiau jis buvo itin plačiai taikomas oftalmologijoje, neurologijoje, pediatrijoje, o pastaraisiais metais įgavo ypatingą reikšmę kosmetologijos bei estetinės dermatologijos srityse. 2002 m. gydymas botulino toksinu buvo patvirtintas JAV maisto ir vaistų tarnybos (FDA) ir nuo tada ėmė plisti ne tik JAV, bet ir Europoje.

Gydymas botulino toksinu yra paprasta, nechirurginė procedūra atliekama sušvirkščiant injekciją, sudarytą iš botulino toksino ir kitų sudedamųjų dalių į tas veido sritis, kuriose formuojasi raukšlės ir kurias siekiama sumažinti. Ši procedūra yra beveik be skausmo, trunkanti vos keletą minučių, o rezultatas yra jaučiamas bei matomas iš karto, tačiau, panašiai kaip ir kitų estetinių procedūrų, netrunka amžinai, kadangi senėjimas – natūralus procesas. 

Botulino toksinas yra preciziškai ir atsargiai injekuojamas nedideliais kiekiais į veido raumenis, jo funkcija – blokuoti nervinį impulsą ir neleisti raumeniui susitraukti. Tai sumažina bei pašalina veide esančias raukšles, susidarančias dėl pernelyg dažno ar stipraus šių raumenų susitraukimo. 

Paslaugos

Raukšlių tarp antakių korekcija

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 95 €

Akių kampučių raukšlių korekcija

Paslaugos trukmė: 15 min.
Paslaugos kaina: 95 €

Kaktos horizontalių raukšlių korekcija

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 89-139 €

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 8 45 509 509