Odos atjauninimas hialurono rūgšties injekcijomis

Efektyvus plaštakų ir dekoltė odos atjauninimas hialurono rūgšties injekcijomis odos būklės gerinimui. Kadangi procedūros metu naudojamas produktas yra artimas mūsų organizme natūraliai susidariusiai hialurono rūgščiai, raukšlių korekcija yra visiškai saugi, nesukelianti alergijos. Procedūros metu atstatomas ne tik odos drėgnumas, bet ir stimuliuojama naujų kolageno skaidulų gamyba, todėl laikui bėgant gerėja odos struktūra ir elastingumas. Odos atjauninimas ir patempimas hialurono rūgšties injekcijomis yra saugi ir greita procedūra, kurią mūsų klinikoje atlieka patyrę ir kvalifikuoti specialistai.


Užpilduose naudojama hialurono rūgštis procedūros metu yra suleidžiama į odos dermos sluoksnį, kur sąveikauja su baltymais bei vandeniu, todėl padidėja odos elastingumas, stangrumas, oda tampa pastebimai gyvybingesnė, švelnesnė, lygesnė, sumažėja raukšlių. Ji padeda atsinaujinti ląstelėms, gerina mikrocirkuliaciją, drėkina, mažina sausumo ir perštėjimo pojūčius.

Hialurono rūgštį oda labai gerai ir greitai pasisavina, nėra atmetimo reakcijos, o negyvulinės kilmės užpildai garantuoja maksimalų saugumą ir pašalina įvairių ligų pernešimo infekcijos pavojų. Pačios hialurono rūgšties suleidimo procedūros trunka neilgai, tačiau efektas, kuris matomas iš karto po procedūros, išlieka iki 24 mėnesių.

Po procedūros kurį laiką negalima lankytis soliariume, maudytis vandens telkiniuose.

Kviečiame registruotis konsultacijai tel. 8 45 509 509 

Paslaugos

Plaštakų odos atjauninimas

Kai plaštakų oda netenka riebalinio audinio – rankų oda tampa suglebusi. Hialurono užpildai grąžina rankoms jaunystę.

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 0 - 0 €

Dekoltė odos atjauninimas

Tikrąjį amžių išduoda dekoltė.  Esant suglebusiai dekoltė odai - hialurono užpildai grąžina odai jaunystę.

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 0 - 0 €

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 8 45 509 509