Raukšlių užpildymas hialurono rūgšties preparatais

Hialurono rūgštis raukšlių užpildymui ir naikinimui Panevėžyje

Ant veido atsiradusių raukšlių užpildymas hialurono rūgšties preparatais skirtas senėjimo požymiams mažinti. Laikui bėgant keičiasi natūralus hialurono rūgšties kiekis organizme, todėl veido oda praranda elastingumą ir drėgmę. Naudojant hialurono rūgšties preparatus galima kovoti su odos plonėjimu ir raukšlių atsiradimu – oda tampa elastingesnė ir atrodo jaunesnė. Preparatas sumažina arba išvis panaikina šalia lūpų, nosies, akių esančias raukšles.

hialurono-rugstisRaukšlių naikinimas. Nei vienas nesidžiaugia veido raukšlelėmis, kurių vis daugiau ir gilesnių atsiranda su kiekvienais prabėgančiais gyvenimo metais. Bėgant laikui žmogaus organizme mažėja hialurono rūgšties (pagrindinės odos „statybinės medžiagos“) kiekis, kas ir yra viena priežasčių sąlygojančių odos plonėjimą bei raukšlių atsiradimą. Džiugina tai, jog šiandiena jau galima šį procesą pristabdyti ar ištaisyti mūsų veidui laiko padarytą žalą.

Raukšlių mažinimas. Užpilduose naudojama hialurono rūgštis procedūros metu yra suleidžiama į odos dermos sluoksnį, kur sąveikauja su baltymais bei vandeniu, todėl padidėja odos elastingumas, stangrumas, oda tampa pastebimai gyvybingesnė, švelnesnė, lygesnė, sumažėja raukšlių. Ji padeda atsinaujinti ląstelėms, gerina mikrocirkuliaciją, drėkina, mažina sausumo ir perštėjimo pojūčius.

Hialurono rūgštis odoje labai gerai ir greitai pasisavinama, nėra atmetimo reakcijos, o negyvulinės kilmės užpildai garantuoja maksimalų saugumą. Pačios hialurono rūgšties suleidimo procedūros trunka neilgai, tačiau efektas, kuris matomas iš karto po procedūros, išlieka iki 24 mėnesių.

Produktas labai artimas mūsų organizme esančiai hialurono rūgščiai (odoje, gleivinėse, sąnariuose) ir todėl saugus. Po procedūrų kurį laiką negalima lankytis soliariume, maudytis vandens telkiniuose.

Kviečiame registruotis konsultacijai tel. 8 45 509 509 

Paslaugos

Lūpų raukšlių užpildymas

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 139-189 €

Raukšlių tarp antakių užpildymas

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 139 - 269 €

Kaktos horizontalių raukšlių užpildymas 0,8 ml

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 0 - 0 €

Akių kampučių raukšlių užpildymas

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 189 €

Nosies – lūpų raukšlių užpildymas

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 189-349 €

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 8 45 509 509