Veido formavimas hialurono užpildais

Greitas, patikimas ir efektyvus veido formavimas hialurono užpildais (poodiniais užpildais) – tai saugus ir paprastas būdas, suteikiantis veidui natūralaus jaunumo ir grožio, leidžiantis pakoreguoti bruožus ir patobulinti veido simetriją, jaustis patogiai ir išvengti plastinės chirurgijos. Šie užpildai atkurs prarastą audinių stangrumą, pagerins išvaizdą ir pakoreguos veido linijas, tuo pačiu išsaugodami natūralią veido mimiką. Po injekcijų veido oda atrodo lygesnė ir jaunesnė. 

Grožio preparatas PROFHILO® savo sudėtyje turi itin aukštą hialurono rūgšties koncentraciją ( 64 mg/2ml ), kuri veiksmingai padeda susigrąžinti odos elastingumą, užpildyti veido kontūrą ir išlyginti smulkias raukšles. Preparatas suleidžiamas į 5 taškus kiekvienoje veido pusėje, kurie nustatomi  anatominiu požiūriu imliuose taškuose, kuriuose nėra stambiųjų kraujagyslių ir nervų atšakų ir pasiskirsto ten kur reikia.

Tinkamas visiems veido tipams (kaulėtam, suglebusiam, išsausėjusiam) Procedūra užtruks 5 minutes ir  galėsite grįžti į darbą. Rezultatas yra pastebimas jau po pirmos procedūros, tačiau siekiant ilgalaikio efekto, rekomenduojama procedūrą atlikti 2 kartus su 1-2 mėnesio pertrauka. Norint išlaikyti puikų procedūros rezultata rekomenduojama procedūrų ciklą kartoti 2 kartus per metus, atsižvelgiant į Jūsų odos tipą, struktūrą. Profhilo gydymo kaina 270 Eur.

Paslaugos

Antakių pakėlimas

Varginant antakių nusileidimui, suglebimui – galimas jų pakėlimas hialurono užpildais.

Procedūros pradžioje į užpildą įmaišomas nedidelis kiekis anestetiko, todėl leidžiant užpildą pacientas nejaučia jokio diskomforto. Procedūros trukmė 20-30 min. Po procedūros gali būti jaučiami nestiprūs sukietėjimai užpildų leidimo vietoje, tačiau jie yra nepastebimi.

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 160 - 260 €

Pavargusių akių atjauninimas

Esant akių odos nuovargiui, patamsėjimui, papilkėjimui – galima odą atstatyti ir energizuoti hialurono užpildais.

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 110 - 260 €

Nosies formos korekcija

Jeigu norite koreguoti nosies defektus (pvz.: kuprelė, duobelė ir pan.), juos galima užpildyti specialiais preparatais.

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 110 - 260 €

Skruostų apimties korekcija

Bėgant metams oda praranda elastingumą, mažėja poodinis riebalinis sluoksnis, dėl ko veidas praranda jaunatviškumą. Skruostams suteikiant putlumo  - veidas įgauna skaistumo ir energijos.

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 160 - 315 €

Lūpų putlinimas

 Jaunystėje buvusios putlios lūpos, sulaukus 30-40 metų, keičiasi. Tačiau jų formą nesunkiai atstatoma ar pakoreguojama naudojant hialurono rūgšties injekcijas.

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 110 - 260 €

Lūpų kampučių pakėlimas

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 160 - 230 €

Smakro formos korekcija

V formos veidas suteikia jaunatviškumo, veido patempimo efektą. Esant neišraiškingam smakrui, jo formą galima koreguoti užpildais. Visus, kuriems nepatinka duobutė ar kiti defektai – galima užpildyti specialias preparatais.

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 110 - 260 €

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 8 45 509 509