Veido formavimas hialurono užpildais

Greitas, patikimas ir efektyvus veido formavimas hialurono užpildais (poodiniais užpildais) – tai saugus ir paprastas būdas, suteikiantis veidui natūralaus jaunumo ir grožio, leidžiantis pakoreguoti bruožus ir patobulinti veido simetriją, jaustis patogiai ir išvengti plastinės chirurgijos. Šie užpildai atkurs prarastą audinių stangrumą, pagerins išvaizdą ir pakoreguos veido linijas, tuo pačiu išsaugodami natūralią veido mimiką. Po injekcijų veido oda atrodo lygesnė ir jaunesnė. 

NAUJIENA!!!  Procedūra su produktu JALUPRO SUPER HYDRO® – tai 7 taškų injekcinė procedūra su aminorūgščių, peptidų ir hialurono rūgšties deriniu. Ši procedūra skirta ilgalaikiam odos drėkinimui, atgaivinimui bei liftingo efektui.

 Po procedūros džiaugsitės šiais rezultatais:

  • Lygesne, švytinčia ir labiau sudrėkinta oda;
  • Stangresniu odos tonusu;
  • Mažesniu raukšlių matomumu;
  • Liftingo efektu.

JALUPRO SUPER HYDRO® veikliosios medžiagos:

Aminorūgštys maitina odos ląsteles, atsakingos už kolageno gamybą. Kolagenas yra natūraliai organizme randamas baltymas, padedantis išlaikyti odos stangrumą ir elastingumą.

Peptidai aktyvina fibroblastus ir stimuliuoja kolageno, elastino ir hialurono rūgšties gamybą.

Hialurono rūgštis aprūpina odą visapusiška drėgme ir suteikia stangrinamąjį efektą.

Ši procedūra rekomenduojama norintiems visapusiškai pagerinti veido odos kokybę, atkurti odos elastingumą ir tonusą. Procedūros kaina 289 Eur.

 

profhilo-injekcijosGrožio preparatas PROFHILO® savo sudėtyje turi itin aukštą hialurono rūgšties koncentraciją ( 64 mg/2ml ), kuri veiksmingai padeda susigrąžinti odos elastingumą, užpildyti veido kontūrą ir išlyginti smulkias raukšles. Preparatas suleidžiamas į 5 taškus kiekvienoje veido pusėje, kurie nustatomi  anatominiu požiūriu imliuose taškuose, kuriuose nėra stambiųjų kraujagyslių ir nervų atšakų ir pasiskirsto ten kur reikia.

Tinkamas visiems veido tipams (kaulėtam, suglebusiam, išsausėjusiam) Procedūra užtruks 5 minutes ir  galėsite grįžti į darbą. Rezultatas yra pastebimas jau po pirmos procedūros, tačiau siekiant ilgalaikio efekto, rekomenduojama procedūrą atlikti 2-3 kartus su 1-2 mėnesio pertrauka. Norint išlaikyti puikų procedūros rezultatą rekomenduojama procedūrų ciklą kartoti 2 kartus per metus, atsižvelgiant į Jūsų odos tipą, struktūrą. Profhilo gydymo kaina 289 Eur. 

EJAL 40 produktas veiksmingai stangrina suglebusią odą, išlygina raukšles, tonizuoją ją ir sugrąžina prarastą elastingumą, taip pat puikiai tinka naudoti prieš odos audinių užpildų injekcijas. Šis odos būklę optimizuojantis preparatas leidžiamas taikant 4 taškų biorevitalizuojamąją techniką, kuri leidžia greitai veidui sugrąžinti dailias kontūro linijas.

4-i taškai nustatomi pagal skruosto zonos raiščius. Yra du pagrindiniai: žiedinis palaikantysis raištis ir Magregoro raištis. Nuo Magregoro raiščio maždaug vidurio žemyn eina dar vienas papildomas raištis, kuris skruostą padalina į du sektorius: vidurinį (medialinį) ir šoninį. Šių raiščių atžvilgiu nustatomi 4 taškai/geriausiai vyksta tiek odos pamaitinimas, tiek biostimuliavimas, tiek kartu ir liftingo efektas. Paslaugos kaina 289 Eur.

Su šiais produktais efektyviam rezultatui pasiekti rekomenduojama procedūras atlikti 2-3 kartus su 1-2 mėnesio pertrauka. 

Kuris produktas Jums bus efektyviausias, gydytoja plastikos chirurgė rekomenduos konsultacijos metu, įvertinus Jūsų veido odos būklę ir atsižvelgus į Jūsų  pastabas.

Kviečiame registruotis konsultacijai tel. 8 45 509 509 ar internetu https://www.aik.lt/registracija.

Paslaugos

Biorevitalizacija "Profhilo" produktu

Preparatas suleidžiamas į 5 taškus kiekvienoje veido pusėje, kurie nustatomi  anatominiu požiūriu imliuose taškuose, kuriuose nėra stambiųjų kraujagyslių ir nervų atšakų ir pasiskirsto ten kur reikia.

Paslaugos trukmė: 15 min.
Paslaugos kaina: 289 €

Biorevitalizacija "Ejal" produktu

Itališkas preparatas EJAL40, skirtas ekstraląstelinės matricos (ECM) bazinės struktūros atkūrimui, kad į naujų skaidulų regeneracinius procesus įjungtos ląstelės vėl galėtų užmegzti natūralius funkcinius ryšius. Injekcija leidžiama taikant inovatyvią 4 taškų biorevitalizacijos techniką. 

Paslaugos trukmė: 15 min.
Paslaugos kaina: 289 €

Lūpų putlinimas

 Jaunystėje buvusios putlios lūpos, sulaukus 30-40 metų, keičiasi. Tačiau jų formą nesunkiai atstatoma ar pakoreguojama naudojant hialurono rūgšties injekcijas.

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 139-269 €

Lūpų kampučių pakėlimas

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 189- 269 €

Skruostų apimties korekcija

Bėgant metams oda praranda elastingumą, mažėja poodinis riebalinis sluoksnis, dėl ko veidas praranda jaunatviškumą. Skruostams suteikiant putlumo  - veidas įgauna skaistumo ir energijos.

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 189-349 €

Pavargusių akių atjauninimas

Esant akių odos nuovargiui, patamsėjimui, papilkėjimui – galima odą atstatyti ir energizuoti hialurono užpildais.

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 139-269 €

Nosies formos korekcija

Jeigu norite koreguoti nosies defektus (pvz.: kuprelė, duobelė ir pan.), juos galima užpildyti specialiais preparatais.

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 139-189 €

Smakro formos korekcija

V formos veidas suteikia jaunatviškumo, veido patempimo efektą. Esant neišraiškingam smakrui, jo formą galima koreguoti užpildais. Visus, kuriems nepatinka duobutė ar kiti defektai – galima užpildyti specialias preparatais.

Paslaugos trukmė: 30 min.
Paslaugos kaina: 189 - 349 €

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 8 45 509 509