Svarbi informacija

 1. Registracija vykdoma telefonu (8 45 509509) ar elektroniniu paštu (info@aik.lt). Registracijos metu užduosime Jums keletą klausimų dėl COVID-19 prevencijos.
 2. Atvykti į kliniką, rekomenduojame tiksliai nurodytu laiku ir esant reikalui palaukti automobilyje arba lauke.
 3. UAB „Aukštaitijos implantologijos klinika“ darbuotojai pakvies Jus užeiti į kliniką.
 4. Jums bus matuojama kūno temperatūra bekontakčiu termometru, duomenys bus fiksuojami epidemiologinėje deklaracijoje („pacientų anketose“). Papildomai prašysime užpildyti paslaugų teikimui reikalingus dokumentus.
 5. Į patalpas galima įeiti tik su burną ir nosį dengiančia veido kauke, kurią nusiimti galima tik leidus gydytojui odontologui. Po procedūros, kaukę vėl paprašysime užsidėti.
 6. Įėjus į kliniką, dezinfekuoti rankas, apsiauti antbačius ir vėl dezinfekuoti rankas.
 7. Bus pildoma epidemiologinė deklaracija (anketa), bus pateikti klausimai tie patys, kurie buvo pateikti telefoninio pokalbio metu. Už Jus pildys personalas, pasirašydami, stenkitės neliesti dokumento. Dezinfekuokite rankas prieš pasirašant ir po.
 8. Į kabinetą pakviesime, duris atidarys ir uždarys klinikos personalas (venkite rankenų ir pan. lietimo). Kabinete dezinfekuoti rankas įėjus ir išeinant.
 9. Už paslaugas atsiskaityti rekomenduojame kortele.
 10. Išeidami dar kartelį dezinfekuokite rankas, nusiimkite antbačius ir išmeskite juos į tam skirtą dėžę.
 11. Klinikos personalas informuos Jus, kaip saugiai elgtis klinikoje vizito metu, nes taip apsaugosime vieni kitus ir užtikrinsime sklandų klinikos darbą.

Saugokime vieni kitus!