Kokios dantų atkūrimo implantais naujienos pasaulyje?

Kokios dantų atkūrimo implantais naujienos pasaulyje?

2023-05-17

Renkantis odontologijos kliniką bei gydantį odontologą dažnai pasitikrinate pas kokį specialistą eisite. Kiekvienam svarbu, kad gydytojas odontologas būtų savo srities profesionalas.

Odontologijos žinių tobulinimas

Tuo tikslu odontologai reguliariai dalyvauja įvairiose specializuotose konferencijose ir seminaruose. Nuolatinis žinių atnaujinimas, dalyvavimas praktiniuose seminaruose, patirties dalijimasis su tarptautiniais odontologijos ekspertais užima svarbią vietą šiuolaikinio odontologo kompetencijos augime. Gyd. Odontologė Aistė Navikienė gegužės viduryje dalyvavo Nobel Biocare implantų gamintojų organizuotoje konferencijoje „Envista Summit 2023 Dubai“. Konferencijoje dalyvavo daugiau nei 1200 odontologijos profesionalų iš viso pasaulio. Paskaitas ir seminarus vedė, darbo patirtimi, pacientų sėkmės istorijomis dalijosi savo srities ekspertai iš viso pasaulio. Dubajuje 3-jų dienų dienotvarkėje buvo platus bendrų odontologijos užsiėmimų, praktinių seminarų ir paskaitų spektras. Ypatingas dėmesys buvo skirtas implantacijos metodui All-on-4®. Negalėję dalyvauti gyvose sesijoje, odontologai turėjo galimybę prisijungti virtualiai.

All-on-4® patirtys.

Aukštaitijos implantologijos klinikos odontologė, implantuojanti gydytoja Aistė Navikienė jau dešimtmetį specializuojasi bedančio žandikaulio dantų atstatymu implantais. Dantų atstatymo 4 implantais metodikos taip vadinamos All-on-4® pradininkai - implantų gamintoja Nobel Biocare. Šios kompanijos 1998 m., bendradarbiaujant su gydytoju Paulo Maló, sukurta dantų implantacijos metodika, leidžianti pakreipti ir skubiai įsriegti implantus, ant kurių iškart ar po keletos dienų galima tvirtinti naujus dantis. Taigi All-on-4® implantacijos metodikai jau 25 metai! Konferencijoje implantologai dalijosi gerąja šios metodikos patirtimi. Džiugu, kad ši implantacijos metodika vis labiau užkariauja tiek odontologų, tiek pacientų širdys visame pasaulyje.all-on-4 metodika

Kuo išskirtinė All-on-4® dantų implantacijos metodika

Remiantis All-on-4® gydymo metodika, pilnam vieno žandikaulio dantų atkūrimui naudojami keturi implantai. Ši gydymo metodika leidžia išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų, yra ekonomiška laiko ir finansine prasme. Vieno vizito pas gydytoją metu yra įsriegiami implantai ir ant jų iškart ar po 24 val. tvirtinami nauji, patogūs, pilnai kramtymo funkciją atstatantys laikini dantys, kurie po kurio laiko yra pakeičiami nuolatiniais. Dėl gydymo paprastumo praktiškai neegzistuoja nei amžiaus, nei bendros paciento sveikatos būklės apribojimų.

Dantų atkūrimą naudojant All-on-4® gydymo metodiką galima derinti su momentiniu implantavimu, kai implantai įsriegiami iš karto pašalinus sugedusius dantis. Tai labai patogu, kai burnoje yra belikę vos keli nebepatikimi nuosavi dantys.

Pirminė konsultacija

Išsirinkus odontologijos kliniką ir gydantį odontologą labai svarbią vietą užima pirmosios konsultacijos svarba. Tik konsultacijos metu pacientas gali nuspręsti ar pasitiki esamu gydytoju, ar tinkamai ir aiškiai pateiktas gydymo planas.

Aukštaitijos implantologijos klinikoje odontologai specializuojasi prarastų dantų atstatyme implantais bei ypatingą patirtį yra sukaupę bedančio žandikaulio dantų atstatyme All-on-4 implantacijos metodu.

Kviečiame registruotis konsultacijai tel. 8 45 509 509, Stoties g. 1, Panevėžys