Panevėžio gimtadienio proga - Straumann implantas už super kainą!

Panevėžio gimtadienio proga - Straumann implantas už super kainą!

2023.09.01

Svarbiausia dantų funkcija - gerai sukramtyti maistą. Dėl įvairiausių priežasčių, net ir jauname amžiuje, žmogus gali netekti vieno, kelių ar net visų dantų. Šiuo metu visame pasaulyje ir Lietuvoje populiariausias būdas atstatyti dantis yra implantai. 

Kaip vyksta dantų atstatymas implantais?

Į žandikaulio kaulą įsriegiamas implantas, t.y.  mažas varžtelis, kuris atstoja danties šaknį ir 3-6 mėnesius leidžiama jam sugyti. Pati implantacija - visai neskausminga bei pakankamai trumpa procedūra, prigijus implantui vyksta protezavimas, kai ant implanto yra pritvirtinama cirkonio keramikos karūnėlė (vainikėlis). Cirkonio keramikos vainikėliai - kokybiški, ilgaamžiai ir atrodo labai natūraliai. Gydytojas protezuotojas parenka dirbtinio danties spalvą - tokią pat, kaip savo tikrųjų dantų, todėl kartais sunku atskirti, kuris vis tik dantis yra netikras. Siekiant atstatyti prarastus dantis, labai svarbu pasitikėti gydytojų komanda, kadangi dažniausiai prie jūsų šypsenos dirba keli specialistai.

Nuo ko priklauso dantų atstatymo ir implanto kaina?

Implantacija yra tik vienas iš keturių dantų atstatymo etapų: 

1. Planavimas. Planavimo etape susipažįstama su pacientu, esama jo būkle, atliekama rentgeno nuotrauka, suplanuojami paruošiamieji darbai ir tolesni etapai, sudaromas pacientui aiškus gydymo planas bei sąmata.

2. Implantacija. Tai – pagrindinis, chirurginis etapas, kurio metu gali būti atliekama ne tik implantacija, bet ir kaulo ar dantenų atkūrimas, jeigu to reikia. Jei kaulas labai sunykęs, gali būti  reikalingos kaulo priauginimo procedūros: kaulo transplanto ar dirbtinio kaulo augmentacijos, sinuso dugno pakėlimas, dantenų korekcijos.

3. Dantenų formavimas. Iškart po implantacijos arba prigijus implantui, maždaug po 3-6 mėnesių implantas atidengiamas ir užsukama gijimo galvutė, kuri formuoja dantenas ir paruošia protezavimui.

4. Protezavimas. Pritvirtinama dirbtinė danties karūnėlė (vainikėlis).

Visi šie etapai yra būtini ir sudaro galutinę prarasto danties atkūrimo kainą.

Kaip išsirinkti dantų implantą?

Implantų gamintojų visame pasaulyje yra per 3000, tad pasirinkimas tikrai didelis. Svarbu pabrėžti, kad moksliškai labiausiai ištirti, žinomų gamintojų dantų implantai nėra patys pigiausi rinkoje, tačiau yra vieni patikimiausių. Šveicarų implantų gamintojai „Straumann“, daugelį metų populiarūs tiek visame pasaulyje , tiek Lietuvoje, nuolat tobulina implantų sudėtį bei gerina prigijimo rodiklius. Straumann Roxolid SLActive implantas užtikrina geriausius gydymo rezultatus, net sudėtingais atvejais, pavyzdžiui, sergant diabetu. 

  • Straumann Roxolid SLActive implantas nuo kitų skiriasi dar ir savo paviršiumi. Gamybos metu jis yra padengiamas specialia medžiaga, kuri skatina kaulo susidarymą.  Tai dvigubai pagreitina implanto prigijimo laikotarpį ir padidina prigijimo tikimybę iki 99-100%.

  • Straumann gamina implantus iš patentuoto titano /cirkonio lydinio – Roxolid. Roxolid lydinys yra daugiau nei 35 % stipresnis už titaną. 

  • Implanto paviršius SLActive dėl nanostruktūrų formavimosi ant implanto paviršiaus net 43% turi didesnį kontaktą su kaulu. Implanto paviršius taip pat yra hidrofilinis, t.y. pritraukia kraują ir skatina kaulo formavimosi procesus.  Antiuždegiminis chemiškai aktyvus paviršius gerina implanto prigijimą.

Šiuos implantus dažniausiai renkasi pacientai, kuriems svarbūs minėti privalumai bei gamintojo patikimumas.

Speciali kaina Straumann Roxolid SLActive implantams

Panevėžyje įsikūrusi Aukštaitijos implantologijos klinika, švenčianti jau 9-ąjį savo gimtadienį, specializuojasi dantų implantacijoje ir per metus atlieka šimtus tokių implantacijų. Todėl šiuo metu gali pasiūlyti turbūt geriausią implanto kainą rinkoje. 

Klinikoje, vienoje vietoje, atliekamos visos odontologijos procedūros bei tyrimai, todėl pacientams labai patogu, kai čia pat odontologas pasikonsultuoja su kitos srities specialistu, kad rastų pacientui patį tinkamiausią prarastų dantų atkūrimo būdą. 

Tik rugsėjį, Panevėžio miesto gimtadienio proga,  Aukštaitijos implantologijos klinika taiko išskirtinę akciją – 100 eurų nuolaidą Straumann Roxolid SLActive implantams! Implantas Jums kainuos 649 eurus. Kviečiame pasinaudoti puikia galimybe ir savo šypseną susigrąžinti už patrauklią kainą.

Mus rasite Stoties g. 1, Panevėžys, el. p. [email protected], tel 8 45 509 509, www.aik.lt