Burnos sveikata, rūpinkimės ja! Spalis –  sveikatos stiprinimo mėnuo Panevėžyje.

Burnos sveikata, rūpinkimės ja! Spalis –  sveikatos stiprinimo mėnuo Panevėžyje.

2022-10-03

Kasmet spalis - skelbiamas sveikatos stiprinimo mėnesiu Panevėžyje. Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro iniciatyva, šį mėnesį organizuojami įvairiausi sveikatos stiprinimo renginiai, akcijos bei paskaitos. Šią idėją jau ne vienerius metus palaiko ir Aukštaitijos implantologijos klinika, įsikūrusi Stoties g.1.  Būtent spalio mėnesį pacientai kviečiami pasinaudoti net keliomis puikiomis galimybėmis: 

 ❶ NEMOKAMA konsultacija implantacijos ir protezavimo klausimais, gydymo plano sudarymas.

 ❷ Burnos higienistai kviečia profilaktiškai NEMOKAMAI išsitirti burnos būklę dėl periodontito. 

 ❸ GERA KAINA!!! Visų dantų atstatymas ant 4 implantų su fiksuotu protezu kainuos TIK 3899 Eur (vietoj 4899 Eur).

Vietų skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija telefonu 8 45 509 509.

 Panevėžyje įsikūrusi Aukštaitijos implantologijos klinika švenčia jau 8-ąjį savo gimtadienį ir didžiuojasi turėdama virš 15000 pacientų. Šis skaičius rodo, kad žmonės pasitiki šia klinika ir ją rekomenduoja kitiems. Čia, vienoje vietoje, atliekamos visos odontologijos procedūros bei tyrimai, todėl pacientams labai patogu, kai čia pat gydytojas pasikonsultuoja su kitos srities odontologu, kad rastų pacientui patį tinkamiausią gydymo būdą. Itin daug dėmesio skiriama aptarnavimo kokybei, čia pacientas visada laukiamas, išklausomas ir, kiek tik leidžia galimybės, visi darbuotojai stengiasi, kad iš klinikos pacientas išeitų patenkintas bei rekomenduotų šią kliniką draugams. Klinika be galo dėkoja visiems už nuoširdžius atsiliepimus bei padėkas mūsų gydytojams.

Profesionalių odontologų gausa

Klinikoje dirba 11 odontologų, kurie specializuojasi skirtingose odontologijos srityse. Klinikoje chirurgines paslaugas teikia  burnos chirurgas Mindaugas Vaičiūnas atvykstantis iš Vilniaus, veido ir žandikaulių chirurgas Robertas Valkeris bei vyr. gydytoja periodontologė Aistė Navikienė. Protezavimo paslaugas teikia gy. odontologė ortopedė Sandra Piškinė atvykstanti iš Kauno, ji specializuojasi dantų protezavime ant kelių implantų, estetiniame protezavime laminatėmis ar vainikėliais, ypač, kai yra sudėtingi atvejai. Gyd. odontologė Viktorija Kalonaitė-Cvirkienė konsultuoja dėl dantų tiesinimo kapomis bei protezuoja ant implantų ir dantų, taip pat atlieka estetinį protezavimą laminatėmis.  Iš Kauno atvykstanti endodontologė Gita Ežerskytė gydo dantų šaknų kanalus. Gyd. ortodontas Vytautas Sabataitis įvairaus amžiaus pacientams tiesina dantis bei sąkandžio patologijas naujausiais gydymo metodais. Gyd. odontologas Mindaugas Gutpetris yra bendrosios praktikos odontologas ir pacientams suteikia dantų gydymo, plombavimo ir protezavimo paslaugas. Gyd. odontologės  Kristina Kazlauskė bei  Giedrė Sikorskytė estetiškai plombuoja dantis, taip pat protezuoja ant implantų ir savų dantų po kanalų gydymo. Gydytoja Aistė Gutpetrienė pasižymi ypatingu kruopštumu plombavime bei sutarimu su vaikais. Klinikos gydytojai akcentuoja burnos higienos svarbą. Profesionalią burnos higieną atlieka Laura Rupšė, Evelina Žalakienė, Ernesta Janonytė bei Raminta Adomavičiūtė. 

 Burnos sveikata 

burnos sveikataDaugelio dantų ligų išvengti padeda tinkamas valymas, geros kokybės dantų priežiūros priemonės bei periodiškai atliekama burnos higiena. Atsakinga dantų higiena teigiamai veikia tiek šypsenos estetiką, tiek bendrą sveikatą. Burnos higieną rekomenduojama atlikti 1-2 kartus per metus. Net jeigu neturite nusiskundimų, bent kartą per pusmetį verta nueiti pasitikrinti, ar burnoje neatsirado naujas karieso židinys ar kita problema. Burnos sveikata – tai investicija į viso kūno sveikatą bet kokiame amžiuje. Laiku nepastebėta problema, uždelstas danties gydymas, gali baigtis danties ar dantų pašalinimu, kuomet bus reikalingos didesnės investicijos dantų atstatymui implantais.

 Implantacijos paslaugos

Klinikos savininkė ir vyr. gydytoja periodontologė Aistė Navikienė specializuojasi implantacijos srityse, naudoja inovatyvius gydymo implantais metodus: momentinė implantacija, implantacija naudojant PRGF ( t.y. kraujo plazma, kuri skatina implantų prigijimą), sudėtingos operacijos, kurių metu taikomas gydymas su sedacija (pacientas lengvai užmigdomas). 

Vienas iš ekonomiškiausių metodų, taip vadinamas „visi-ant-keturių“ taikomas, kai žmogus nebeturi dantų. Pacientui įsriegiami 4 implantai ir ant jų prisukamas neišimamas dantų protezas. Visas gydymas užtrunka  2-3 dienas ir pacientas jau turi naujus dantis. Žinoma, visada pirmiausiai reikalinga konsultacija ir išsamus ištyrimas, koks tinkamiausias gydymo būdas konkrečiu atveju. Jei žinote, kad Jums reikalinga implantacija, bet vis dar atidėliojate, dabar yra pats tinkamiausias laikas konsultacijai.

Spalis - sveikatos stiprinimo mėnuo Panevėžyje! Kviečiame pasinaudoti puikia galimybe ir savo šypseną susigrąžinti už patrauklią kainą.

 Rūpinkimės savo burnos sveikata, dantų sveikata, kuo dažniau šypsokimės ir būkime sveiki.

 Mus rasite Stoties g. 1, Panevėžys, el. p. info@aik.lt, tel 8 45 509 509, www.aik.lt