Miesto gimtadienio proga - implantas už super kainą.

Miesto gimtadienio proga - implantas už super kainą.

2022-09-02

Žmonės praranda dantis dėl daugybės įvairių priežasčių – infekcijų, dantenų ligų, nelaimingų atsitikimų metu. Kai prarandamas natūralus dantis, iškyla labai daug problemų. Likę dantys gali išsikraipyti, pasisukti, sunku sukramtyti maistą, atrodo neestetiškai, tirpsta kaulas ir pan. Šiuo metu visame pasaulyje ir Lietuvoje populiariausias būdas atstatyti dantis  implantais, nors dar yra žmonių kuriems implantavimas atrodo skausmingas, nemalonus ir nežinomybės pilnas procesas. 

Kaip vyksta danties atstatymas implantu?

Dantų implantas pakeičia prarasto danties šaknies funkciją, o cirkonio keramikos vainikėlis – dantį. Prieš dantų implantaciją, reikalingas vizitas pas protezuojantį ar implantuojantį gydytoją, kuris atlieka tyrimus bei sudaro gydymo planą. Po konsultacijos suderinamas vizitas pas chirurgą implantacijai. Į žandikaulio kaulą įsriegiamas implantas (tai visai neskausminga bei pakankamai trumpa procedūra) ir 3-4 mėnesius leidžiama jam sugyti, po gijimo termino vyksta protezavimas, kai ant implanto yra pritvirtinama cirkonio keramikos karūnėlė (kitaip dar vadinama - vainikėlis). Cirkonio keramikos vainikėliai - labai kokybiški, ilgaamžiai ir atrodo labai natūraliai. Gydytojas protezuotojas parenka dirbtinio danties spalvą - tokią pat, kaip tikrųjų dantų, todėl kartais sunku atskirti, kuris vis tik dantis yra netikras. Siekiant atstatyti prarastus dantis, labai svarbu pasitikėti gydytojų komanda, kadangi dažniausiai prie Jūsų šypsenos dirba keli specialistai.

Momentinė implantacija

Išskirtiniais atvejais, išrovus nebegydomą dantį, to paties vizito metu į jo vietą įstatomas dantų implantas. Jūs sutaupote laiko, kadangi abi procedūros atliekamos vienu metu, taip pat prieš įsukant dantų implantą nereikia laukti, kol sugis vieta, iš kurios buvo išrautas dantis. Dantų karūnėlė arba tiltas bus uždėtas 2-3 mėnesiais greičiau. Momentinė implantacija dažnai taikoma ir priekinio danties atstatymui, tačiau prieš tai reikalingas nuodugnus ištyrimas: ar nėra uždegimo, kokia žandikaulio kaulo kokybė, ar pacientas sveikas ir pan.

 

Tinkamai prižiūrimi implantai - ilgaamžiai

Lyginant su vainikėliais, protezuojamais ant savų dantų, implantai yra gerokai ilgaamžiškesni. Vainikėliai ar tiltai paprastai tarnauja iki 10 metų, o tinkamai prižiūrėti protezuoti dantys ant implantų gali tarnauti ir visą likusį gyvenimą. Tačiau būtina išlaikyti implanto vietą švarią, kad būtų apsisaugota nuo infekcijų, ypatingai gijimo laikotarpiu apie 3-4 mėn. Vėliau kas metus privaloma pasidaryti rentgeno tyrimus bei atlikti profesionalią dantų higieną. 

Dantų implantacija - viena nepavojingiausių procedūrų

Implantavimas jau tapo standartine procedūra, todėl ją sėkmingai atlieka tūkstančiai medicinos specialistų visame pasaulyje. Dantų implantacijos procedūros sėkmingos 98-99% atvejų, todėl visi potencialūs pacientai gali lengviau atsipūsti. Komplikacijų ir problemų beveik niekada nebūna.

Klinikos, įsikūrusios Stoties g.1, savininkė ir vyr. gydytoja periodontologė Aistė Navikienė specializuojasi implantacijos srityse, naudoja inovatyvius gydymo implantais metodus: momentinė implantacija, implantacija naudojant PRGF ( t.y. kraujo plazma, kuri skatina implantų prigijimą) ir kt. 

Vienas iš ekonomiškiausių metodų, kai žmogus neturi dantų, taip vadinamasvisi-ant-keturių“. Pacientui įsriegiami 4 implantai ir ant jų prisukamas neišimamas 10-12 dantų protezas. Visas gydymas užtrunka  2-3 dienas ir pacientas jau turi naujus dantis. Žinoma, visada pirmiausiai reikalinga konsultacija ir išsamus ištyrimas, koks tinkamiausias gydymo būdas konkrečiu atveju. Jei žinote, kad Jums reikalinga implantacija, bet vis dar atidėliojate, dabar yra pats tinkamiausias laikas konsultacijai.

Tik rugsėjį, miesto gimtadienio proga,  Aukštaitijos implantologijos klinika ir gyd. Aistė Navikienė, su kodu #Panevėžiui519, taiko išskirtinę akciją Neodent (Straumann group) implantams - tik 399 Eur. Kviečiame pasinaudoti puikia galimybe ir savo šypseną susigrąžinti už patrauklią kainą.

Mus rasite Stoties g. 1, Panevėžys, el. p. [email protected], tel 8 45 509 509, www.aik.lt