Apie Aukštaitijos Implantologijos Kliniką

Aukštaitijos Implantologijos Klinika yra viena didžiausių dantų implantologijos klinikų Aukštaitijos regione, įsikūrusi Panevėžyje. Modernios technologijos bei puiki profesionalių specialistų komanda padės Jums sutaupyti laiko ir finansų, nes visus specialistus ir paslaugas rasite vienoje vietoje. Klinikoje teikiamoms paslaugoms taikome aukštus gydymo ir aptarnavimo standartus, pas mus jauku ir patogu ir viskas čia, visų pirma, tarnauja žmogui, jo sveikatai ir grožiui. Mūsų komandą jungia aistra savo profesijai ir nuoširdus noras matyti laimingus ir sveikus pacientus.

AIK vizija - lyderystė specializuojantis implantologijoje, estetinėje dantų ir žandikaulių rekonstrukcijoje bei ortodontijoje.odontologai

AIK misija - padėti pacientams būti sveikais ir turėti išsvajotą šypseną.

Kiekvienam pacientui suteikiama galimybė rinktis:

 • gydymo būdą ir prognozuojamą rezultatą, 
 • gydymo kainą ir finansavimo būdą,
 • gydymo trukmę ir seką.

Klinikos vertybės - saugumas, rūpestis, greitis, gera kaina, atvirumas.

Priežastys atvykti pas mus į kliniką:

 1. Būsite ramūs dėl savo šypsenos, kadangi turime sukaupę didelę patirtį  implantacijos, ypatingai “All-on-4” metodika, bei protezavimo srityse.
 2. Gydytis dantis galėsite išsimokėtinai, Jums palankiomis sąlygomis (bendradarbiaujame su TLK ir lizingo kompanijomis).
 3. Inovacijos - naujus dantis turėsite per 24 val. (implantuojant  „All-on-4“ metodika).
 4. Klinikoje dantis galite gydytis be skausmo, taikant SEDACIJĄ.
 5. Sutaupysite laiko ir pinigų, nes klinikoje taikome naujausias tyrimų  technologijas bei šiuolaikines dantų gydymo ir atkūrimo metodikas.
 6. Jūsų dantų problemos bus išspręstos profesionalių gydytojų komandos. Jūs galėsite rinktis gydymo būdą ir trukmę.
 7. Visos odontologijos paslaugos Jūsų patogumui - vienoje vietoje. Pirmos konsultacijos metu, sužinosite, kiek kainuos visas gydymas, kiek laiko jis truks, kokios galimos rizikos ir koks būsimas rezultatas.estetinis-dantu-protezavimas1-
 8. Paciento įtraukimas į gydymą. Jūs būsite supažindintas su:
 • kiek Jums kainuos gydymas, 
 • kiek laiko gydymas truks, 
 • kokios galimos rizikos, 
 • koks yra prognozuojamas rezultatas, 
 • gydymo būdų alternatyvos ir galimybė Jums rinktis gydymo taktiką.

Sprendimą dėl gydymo strategijos įvertina ir priima klinikos gydytojų komanda kartu su pacientu.

Implantologijos klinika bendradarbauja su draudimo kompanijomis Compensa Life Vienna Insurance, Gjensidige Baltic, AAS „BTA Baltic Insurance Company” filialu Lietuvoje 

Pacientai, turintys sveikatos draudimą, pasinaudoję klinikos paslaugomis, moka dalį sumos arba nemoka nieko, jeigu už odontologijos paslaugas, draudimo sumos ribose, apmoka draudimo bendrovė.

Odontologijos klinika bendradarbiauja su Teritorinėmis ligonių kasomis (TLK) dėl protezavimo kompensavimo.

Aukštaitijos implantologijos klinikoje teikiama dantų gydymas išsimokėtinai paslauga, bendradarbiaujame su  Inbank lizingas bei  lizingo bendrove General Financing Medlizingu. Atvykite ir administratorės parinks Jums tinkamiausią išsimokėjimo variantą ir Jūs turėsite išskirtines sąlygas lizingui.

ŠYPSOKIMĖS KARTU!