Naujienos

2022-11-03
Dantų implanto aktyvavimas plazmos spinduliu yra saugus bei suteikiantis žymiai geresnį ir greitesnį implantų prigijimą. Dėl ko pacientai yra saugūs ir taupo savo laiką.
2022-10-03
Kasmet spalis - skelbiamas sveikatos stiprinimo mėnesiu Panevėžyje. Žinoma, burnos sveikata rekia rūpintis visus metus! Sužinokite apie tai daugiau!
2022-09-26
Spindinti, sveika, jaunatviška veido oda - turbūt kiekvieno svajonė. Po vasaros mūsų oda išsausėja nuo karšto, sauso oro, aktyvios saulės, miesto dulkių. Drėgmę praradusi oda tampa lengviau pažeidžiama, lėčiau atsinaujina, labiau vargina bėrimai. Efektyviam išsausėjusios odos drėkinimui nei prabangūs kremai, serumai ar kaukės nebepagelbės,- teigia Aukštaitijos implantologijos klinikoje dirbanti plastikos chirurgė Ligita Vilimienė.
2022-09-12
Jei jau anksčiau mąstėte apie dantų atstatymą implantais, bet turite dar neatsakytų klausimų, dvejonių, kviečiame atvykti į konsultaciją Aukštaitijos implantologijos klinikoje pas implantacijas atliekančią gyd. odontologę Aistę Navikienę bei odontologę-ortopedę Sandrą Piškinę, kuri specializuojasi dantų protezavimo srityje.
2022-09-02
Žmonės praranda dantis dėl daugybės įvairių priežasčių – infekcijų, dantenų ligų, nelaimingų atsitikimų metu. Tik rugsėjį, miesto gimtadienio proga,  Aukštaitijos implantologijos klinika ir gyd. Aistė Navikienė, su kodu #Panevėžiui519, taiko išskirtinę akciją Neodent (Straumann group) implantams - tik 399 Eur. Kviečiame pasinaudoti puikia galimybe ir savo šypseną susigrąžinti už patrauklią kainą.
2022-08-04
„Apie naują šypseną svajojau daugiau nei 10 metų, įsivaizduodavau, kaip šypsausi nuostabia šypsena, nes man taip patinka šypsotis visiems. Ir, pasirodo, svajonės pildosi. Šiandien aš jau galiu šypsotis plačiai ir saugiai.“ – džiaugiasi projekto „Dovanoju šypseną“ dalyvė Danguolė.
2022-07-25
Taisyklingas dantų sąkandis - šypsenos pamatas. Deja, apie 85 procentai žmonių pasaulyje turi netaisyklingą sąkandį. Priežastys gali būti įvairios, bet dažniausiai susiduriame su įgimta (gali būti genetiškai perduodama) žandikaulių formos anomalija. Apie tai konferencijoje „Žandikaulio formos problemos ortodontijoje ir chirurgijoje“ plačiau gilinosi Aukštaitijos implantologijos klinikos vyr. gyd. odontologė Aistė Navikienė ir gyd. ortodontas Vytautas Sabataitis.
2022-06-21
"Labai nedrąsiai leisdavau sau pasvajoti apie dantų atstatymą implantais. Jei nebūčiau laimėjusi projekto, liktų gydymas išimamais protezais (plokštelėmis), esami dantų tilteliai visiškai nebesilaiko." -pacientė Danguolė
2022-06-07
Jei tenka implantuoti dantis, kaina tampa iš tiesų svarbus apsisprendimo kriterijus. Apie dantų atstatymą implantais, kas lemia paslaugų kainą, kalbamės su Aukštaitijos implantologijos klinikos įkūrėja, vyriausiąja gydytoja odontologe Aiste Navikiene.
2022-05-12
Tęsiame straipsnių ciklą apie Aukštaitijos implantologijos klinikos projekto “Dovanoju šypseną” laimėtoją Danguolę. Straipsnyje susipažinsime su Pacientės asmeniniu gyvenimu, pomėgiais, šeima.
2022-05-03
2022 m. projektą "Dovanoju šypseną" laimėjo pacientė Danguolė. Pacientė dalijasi savo džiaugsmu, įvardija kas paskatino dalyvauti projekte ir kaip pasikeitė jos savijauta.
2022-04-19
Dantis balinti galima įvairiais metodais, tačiau kai kurie būdai yra žalingi ir kenkia mūsų dantims.
2022-03-16
Pacientė dalinasi savo dantų atstatymo all-on-4 metodika istorija: nuo pasiruošimo iki pilno dantų atstatymo ant keturių implantų.
2022-02-06
Pacientės interviu apie pilną dantų atstatymą ant 4 implantų. Kokios baimės buvo, ką pacientė patartų kitiems galvojantiems daryti operaciją implantais.
2022-01-12
Dėl įvairiausių priežasčių, net ir jauname amžiuje, žmogus gali netekti vieno, kelių ar net visų dantų. Šiuo metu visame pasaulyje ir Lietuvoje populiariausias būdas atstatyti dantis yra implantai.
2021-12-23
Artėjant Naujiesiems metams ir baigiantis seniems, apmąstome padarytus darbus, įsivertiname, ką atlikome gerai, o kur reikėjo labiau pasistengti, išsikeliame naujus tikslus, o, kad tikslai būtų pasiekti, garsiai apie tai pasižadame.
2021-10-10
Spindinti, sveika, jaunatviška veido oda turbūt kiekvieno svajonė. Šiuo metu yra sukurta daugybė saugių ir efektyvių mini invazinių grožio procedūrų, padedančių išlaikyti gerą odos būklę ir jaunatvišką išvaizdą.
2021-04-07
Pirmieji periodontito požymiai yra dantenų paraudimas, nedidelis patinimas, jautrumas, kraujavimas valantis dantis. Pats geriausias būdas išvengti periodontito – tai visą gyvenimą tinkamai rūpintis savo burnos higiena, dantų ir dantenų sveikata bei reguliariai profilaktiškai lankytis pas burnos higienistą ar odontologą.
2021-02-17
Turbūt kiekvieno svajonė – turėti estetiškai patrauklią šypseną, kurios nereikia slėpti už sučiauptų lūpų, ar prisidengti ranka. Šypsena yra mūsų vizitinė kortelė. Kalbiname Aukštaitijos implantologijos klinikos pacientę Ramutę, koks buvo jos kelias į išsvajotą šypseną.
2020-10-16
​​​​​​​Spalio 16 d. švenčiama Boso diena. Šia proga kalbiname žavią, veiklią, Aukštaitijos implantologijos vadovę bei 2 vaikų mamą Rasą Andriuškevičienę.