MENIU

Specialūs pasiūlymai

dantų gydymas Panevežyje pasiūlymai

CELIULITAS. KAIP JO ATSIKRATYTI?

Celiulitas – tai odos būklė, kai sutrikus mikrocirkuliacijai ir limfos tekėjimui atsiranda struktūriniai pasikeitimai jungiamajame riebaliniame audinyje. Riebalinės ląstelės suformuoja nelygius, kauburėlio išvaizdos pakitimus, primenančius „apelsino žievelę“ – celiulitą.

Radijo dažnio termoliftingas idealiai tinka lieknėjimo ir celiulito gydymo programoms, suglebusios odos elastingumo atstatimui. Procedūra ypatingai maloni, be poprocedūrinio laikotarpio, o efektas pastebimas jau po pirmos procedūros, pacientai pastebi paviršiaus palygėjimą, o laipsniškas apimčių ir celiulito sumažėjimas išryškėja 6-8 savaitę po paskutinės procedūros.

Radiojo dažnio termoliftingo tikslai:
Pagrindinis tikslas yra pagerinti audinius per:
– limfodrenažą, kuris sumažina skysčių ir toksinų kiekį, kas turi įtakos celiulito pažeistiems audiniams;
– padidinti riebalinio audinio medžiagų apykaitą, kas taip pat pagerina odos išvaizdą;
– Skatinant kolageno gamybą odoje ir poodiniuose jos sluoksniuose, sudaroma galimybė atgauti odos stangrumą.

Rekomenduojamas kursas nuo 6 iki 12 seansų. Radijodažnio termoliftingas kartu su neinvazinė mezoterapija galima derinti su kitomis technikomis: šaltu lipolitiniu lazeriu, vakuuminiu masažu ar kompleksinėmis procedūromis.

Adipolight lazeris – tai pirmoji įranga, kuria galima mažinti riebalų sąnkaupas bei kartu skatinti riebalų metabolizmo procesus. Procedūros metu skaidantis riebalams sumažėja jų dydis, o suirusios keliauja į limfinius mazgus ir pašalinamos natūraliu metabolizmo būdu.
Gali būti veikiamos visos kūno sritys, kur kaupiasi riebalai: rankos, nugara, šlaunys, pilvas, blauzdos, dvigubas pagurklis, veido ovalas.

Pokyčiai atsiranda po procedūros ir ryškėja toliau. Mažėja riebalinis audinys, pagreitėja medžiagų apykaita, padidėja limfodrenažas ir sumažėja riebalinio audinio apimtis. Tiek pagerėjusi mikrocirkuliacija, tiek limfodrenažas yra svabūs sveikos odos komponentai.